Ghana – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.11.2022

Piłkarz Ghany w deryblingu z Neymarem

Gdzie oglądać Ghana – Szwajcaria? W przygotowaniach do zbliżającego się mundialu reprezentacjom pomagają mecze towarzyskie. 17. listopada swój sparing rozegrają reprezentacje Ghany i Szwajcarii, a mecz ten powinien być ciekawym widowiskiem. Zobaczyć go będzie można na jednej stacji, a o szczegółach transmisji i streamów online piszę poniżej.

Spotkanie Ghany ze Szwajcarią nie zostanie pokazane w żadnej z polskich telewizji, co nie oznacza, że nie będzie go można obejrzeć legalnie na żywo. Starcie to będzie transmitowane na żywo w STS TV, a o szczegółach piszę poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto wpłać depozyt na konto główne lub postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu (jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do Twojej dyspozycji)
  3. Znajdź spotkanie Sampdoria – Juventus i odpal transmisję TV w zakładce “Zakłady Live”

Ghana – Szwajcaria, transmisja na żywo w TV

Powyżej opisałem zasady i warunki dołączenia do STS, co jest równoznaczne z możliwością zobaczenia spotkania Ghany ze Szwajcarią na żywo i za darmo! Jeśli więc jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, to wystarczy zastosować się do powyższe instrukcji i włączyć odbiornik TV w czwartek, o godzinie 11:00.

Ghana – Szwajcaria: transmisja i stream online za darmo

Odbiegając na chwilę od tematu tekstu, chciałbym zachęcić Was do sprawdzenia najciekawszych typów redakcji na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata. Wracając do tematu transmisji, często mamy do czynienia z sytuacją, że kiedy żadna z telewizji nie decyduje się na wykupienie praw transmisyjnych do danego meczu, robią to bukmacherzy. Podobnie jest w przypadku meczu Ghany ze Szwajcarią – najlepszym rozwiązaniem na znalezienie streamu z jego przebiegu jest właśnie wybranie transmisji w STS TV!

Gdzie oglądać Ghana – Szwajcaria?

Bukmacher STS oferuje wiele opcji oglądania spotkania Ghany ze Szwajcarią! Czwartkowy mecz towarzyski zobaczyć możesz na wielu platformach – na telefonie z systemem IOS lub Android, komputerze, czy laptopie. Sprawdź również informacje odnośnie transmisji meczów mundialu w Katarze! Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze