Gdzie oglądać mecz Ghana – Nigeria? W piątek w kwalifikacjach do mistrzostw świata spotkania zostaną rozegrane m.in. w Afryce. Będzie to jedno z bardziej interesujących spotkań, jakie czekają nas tego dnia w tych rozgrywkach. Na papierze to gospodarze są faworytami, ale czy to się przełoży na samo starcie? Zobacz, jak pójdzie tym drużynom!

Ghana – Nigeria dzisiaj, gdzie oglądać

Ghana zagra dzisiaj z Nigerią i podejdzie do tego spotkania jako lekki faworyt. Różnica w kursach nie jest spora i nie zmienił tego nawet fakt, że Ghana zagra u siebie. Nigeria na pewno poszuka swoich szans w tej rywalizacji, szczególnie że stawka jest wysoka.

Nigeria to solidna drużyna, która regularnie potrafi zaskakiwać i ogrywać teoretycznie lepszych rywali. Teraz jednak wyzwanie będzie bardzo trudne, bo przecież wiemy, jak groźna jest Ghana grająca u siebie.

Ghana – Nigeria, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Ghana – Nigeria będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. Ta platforma daje dostęp do takiego rozwiązania i warto go rozważyć. Samo spotkanie z kolei rozpocznie się o godzinie 20:30, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby się zaopatrzyć w darmowy dostęp do Viaplay. O tym, jak to zrobić, dokładnie piszemy niżej.

Ghana – Nigeria, transmisja na żywo za darmo

Często jest tak, że to bukmacherzy zapewniają transmisje online za darmo. Teraz jednak będzie inaczej, bo to starcie zostanie pokazane w Viaplay. Jak odebrać voucher na 30 dni do Viaplay? To akurat jest banalne, bo wystarczy założyć konto z naszego baneru, który podaliśmy wyżej. Nic więcej nie musisz robić i jest to świetna opcja na europejskie puchary!

  1. Załóż konto z baneru lub z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Oglądaj mecz Ghana – Nigeria (pierwsze 30 dni jest ZA DARMO)

Ghana – Nigeria, transmisja online

Transmisja online z meczu Ghana – Nigeria będzie dostępna w Viaplay w wersji przeglądarkowej, w TV oraz w aplikacji na telefony. Możliwości jest więc sporo i możesz sobie wybrać to, co Ci pasuje i jest dostosowane do Twoich potrzeb. Warto wspomnieć, że ten dostawca ma swoją aplikację zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Jedyne co tak naprawdę potrzebujesz do oglądania meczu Ghana – Nigeria, to szybkiego internetu, bo jest to wymóg, którego nie da się ominąć!

Ghana – Nigeria, kursy bukmacherów

Zanim rozpocznie się starcie Ghana – Nigeria możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy wystawili bukmacherzy. Widzimy po nich, że większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Mnożniki prezentują się w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 06:03.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Ghana - Nigeria?

Starcie Ghany z Nigerią będziesz mógł obejrzeć w Viaplay!

O której Ghana zagra z Nigerią?

Ghana zmierzy się z Nigerią już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze