Gdzie oglądać mecz Getafe – Barcelona? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej. Barcelona jest tutaj ogromnym faworytem, ale czy wykorzysta swoje atuty i zgarnie komplet punktów? Na pewno będzie to widowisko, które warto obejrzeć, a więcej o tym piszemy niżej!
baner na getafe - barcelona od sts
fot. sts

Getafe – Barcelona, gdzie oglądać

W niedzielę w La Lidze dojdzie do spotkania Getafe – Barcelona, które zapowiada się na dość interesujące. Blaugrana nie gra już o nic w tym sezonie, dlatego Xavi może sobie potestować różne nowe rozwiązania, a także powoli planować przebudowę składu. To jest jego plan na najbliższe dwie kolejki i starcie z Getafe to świetna okazja do spełnienia go. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Getafe – Barcelona? O tym piszemy niżej!

Getafe – Barcelona, transmisja na żywo w TV

Sporo osób zastanawia się, gdzie oglądać transmisję na żywo z meczu Getafe – Barcelona. W telewizji będzie ona puszczona w Eleven Sports, a oprócz tego zostanie pokazana także w STS TV. Start przewidziano na godzinę 19:30. Do tego jeszcze stream online będziesz mógł obejrzeć w STS TV, ale o tym więcej przeczytasz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy!

Getafe – Barcelona, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Getafe – Barcelona będzie dostępna w STS TV. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz obejrzeć starcie tych ekip bez przeszkód. Jak to zrobić? Załóż konto, zagraj dowolny kupon, a następnie przejdź do sekcji TV! Jak więc widzisz, jest to bardzo proste i bez problemu powinieneś móc obejrzeć starcie pomiędzy tymi ekipami!

Getafe – Barcelona, transmisja online

Warto także podkreślić, że transmisja online z tego spotkania będzie puszczona w aplikacji mobilnej od STS, a także w jej wersji przeglądarkowej, a więc masz sporo możliwości, żeby ją obejrzeć. Wystarczy, że będziesz miał urządzenie z systemem Android lub iOS i obejrzysz to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś, bo wystarczy mieć tylko sprawny internet. Jeżeli jesteś ciekaw, gdzie oglądać La Ligę, to przeczytaj podlinkowany artykuł i obserwuj pozostałe spotkania!

Getafe – Barcelona, szanse na zwycięstwo

Na papierze zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Barcelona. Blaugrana ma lepszych piłkarzy, więc nic dziwnego w tym, że wiele osób uważa ją za faworyta. Czy to się przełoży na samo spotkanie i faktycznie to drużyna Xaviego zgarnie trzy punkty?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:06.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Getafe - Sevilla?

Starcie Getafe z Sevillą będziesz mógł obejrzeć w STS!

O ktorej Getafe zagra z Sevillą?

Getafe zmierzy się z Sevillą o godzinie 19:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze