Getafe – Athletic Bilbao: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.05.2024

Getafe - Athletic Bilbao gdzie oglądać

Getafe – Athletic Bilbao: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór czeka nas jedno spotkanie w hiszpańskiej La Liga. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem na placu boju spotka się 10. i 5. drużyna obecnej tabeli. Obie drużyny nie są ostatnio w wybitnej dyspozycji, więc może to być dobre starcie na przełamanie. A jeżeli dodatkowo chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Getafe – Bilbao, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Getafe – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Getafe – Athletic Bilbao bez żadnych opłat? Tak naprawdę jeżeli szukasz meczów na żywo, to warto rozważyć opcję bukmacherów, a w szczególności STS. To właśnie tam znajdziesz najciekawsze pojedynki z najlepszych lig europejskich, takich jak liga hiszpańska, włoska czy niemiecka. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do darmowych meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Getafe – Athletic Bilbao i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Getafe – Athletic Bilbao na żywo w TV

Najbliższe hitowe starcie Getafe – Athletic Bilbao, będziesz mógł śledzić również w TV. Standardowo już, mecze hiszpańskiej La Liga pokazuje w naszym kraju Canal+ Sport, gdzie możesz liczyć na dostęp do przynajmniej kilku meczów każdej kolejki. Ponadto znajdziesz tam mecze polskiej Ekstraklasy, więc jest tam co oglądać. A opisywane spotkanie odbędzie się w piątek, 3. maja o 21:00.

Getafe – Athletic Bilbao gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Getafe – Athletic Bilbao zobaczysz więc w STS. Znajdziesz tam mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu innych, popularnych dyscyplin. A żeby otrzymać darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. Natomiast po więcej informacji na temat tego gdzie oglądać La Liga znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

Gdzie oglądać Getafe – Athletic Bilbao?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Getafe – Athletic Bilbao, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie – oczywiście wszystko zupełnie za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze