Gent – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.08.2023

Marcel Wędrychowski

Gdzie oglądać mecz Gent – Pogoń Szczecin? Już w środę wieczorem ekipa Pogoni Szczecin zagra wyjazdowe starcie z Gentem w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz, przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Gent – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Gentu z Pogonią Szczecin rozegrana zostanie w środę 9 sierpnia o godzinie 20:00 na Ghelamco Arena. Przed ekipą Portowców bardzo trudne zadanie, ponieważ wyraźnymi faworytami tego pojedynku będą gospodarze. Czy zespół Jensa Gustafssona zdoła stawić czoła wyżej notowanemu rywalowi? Jeśli masz ochotę przekonać się o tym, oglądając ten pojedynek, jego transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport.

Gent – Pogoń Szczecin: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie możesz obejrzeć tego pojedynku w TV, to stream online znajdziesz również w Betclic. Jakie warunki należy spełnić, aby móc cieszyć się transmisją w apce mobilnej tego bukmachera? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/betclic
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj tożsamość
  4. Wpłać depozyt (warunek konieczny!)
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Gent – Pogoń Szczecin?

Mecz Gent – Pogoń Szczecin obejrzysz w TVP Sport. Jeżeli planujesz trzymać kciuki za występ Portowców, a nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i zagrać typ na wygraną Pogoni z kursem 200,00! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, wpłać minimum 50 PLN na depozyt, zagraj kupon SOLO zawierający typ na tryumf Portowców z Gentem i zagraj o 400 PLN bonusu! Powodzenia!

Gent - Pogoń boost Superbet

Obrazek w tle: fot. Szymon Gorski / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze