Gdzie oglądać mecz Genoa – Juventus? Jeśli nie wiesz, gdzie możesz obejrzeć dzisiejsze starcie Genoi, to dobrze się składa, bo w poniższym tekście wytłumaczy, Ci jak to zrobić. To spotkanie wydaję się raczej formalnością dla Juventusu, bowiem kursy bukmacherskie zdecydowanie pokazują, że to Stara Dama ma o wiele większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na mecz?

baner na mecz genoa - juventus
fot. superbet

Genoa – Juventus, gdzie oglądać

Juventus na papierze jest faworytem w starciu z Genoą, co dobrze widać po kursach. Goście podejdą do tej rywalizacji zmotywowani, bo potrzebują trzech punktów i nie mogą sobie pozwolić na ich stratę. Stara Dama powinna tutaj więc zgarnąć komplet punktów, ale czy tak się faktycznie stanie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Genoa – Juventus i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online!

Genoa – Juventus, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Genoa – Juventus w TV? Transmisje z tego spotkania będziesz mógł zobaczyć w Superbet TV. Aby obejrzeć to spotkanie na telewizorze wystarczy, że za pomocą laptopa, czy chromecastu oraz swojego telefonu przerzucisz obraz na telewizor i to na nim obejrzysz to starcie. Innym rozwiązaniem są z kolei kanały Eleven Sports, ale to już płatna opcja, która kosztuje miesięcznie kilkadziesiąt PLN.

Genoa – Juventus, transmisja na żywo, za darmo

Transmisja online z meczu Genoa – Juventus będziesz mógł obejrzeć w Superbet TV. Ten bukmacher posiada swoje TV, z którego korzysta wielu użytkowników, cieszących się streamami w wysokiej jakości. To dzięki tej telewizji będziesz mógł obejrzeć spotkanie Romy z Salernitaną za free. Wystarczy, że będziesz wykonywał polecenia z poniższej listy:
  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Genoa – Juventus
Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecze Serie A, to przeczytaj podlinkowany artykuł, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące streamów online!

Genoa – Juventus, transmisja online

Transmisja online ze starcia Genoa – Juventus będzie dostępna w aplikacji na telefony od Superbet TV. Ten program działa na urządzenia z systemem Android oraz iOS, a więc każdy powinien bez problemu mieć do tego dostęp. Do sprawnego działania potrzebujesz jeszcze mieć internet, który nie przerywa i działa poprawnie.

Genoa – Juventus, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Genoa – Juventus, to teraz możesz się zastanowić nad typami na wygraną tego meczu. Jak już wcześniej wspominaliśmy, to AS Roma posiada większe szansę na wygraną.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 11:33.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Genoa - Juventus?

Starcie Genoi z Juventusem będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

O której Genoa zagra z Juventusem?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze