Gdzie zagra Kylian Mbappe w sezonie 2023/2024? Transfer Mbappe

Kylian Mbappe podczas meczu reprezentacji

Czytając co nowsze doniesienia i artykuły francuskiej prasy, można zdecydowanie odnieść wrażenie efektu deja vu. Niemalże jak co okno transferowe, tak i tym razem pierwsze strony w gazetach poświęcone są postaci Kyliana Mbappe, który ponownie łączony jest z Realem Madryt. Czy tym razem gwiazdor PSG faktycznie opuści stolicę Francji i czy zespół Los Blancos to jedyny realny kierunek? Zapraszam do zapoznania się z artykułem poświęconym zagadnieniu przenosin Kyliana Mbappe.

betfan bonus 200%

Gdzie będzie grał Mbappe w nowym sezonie?

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Kylian Mbappe nie zmieni otoczenia w najbliższym okienku transferowym, a kolejne doniesienia i plotki na ten temat miały jedynie przypomnieć kibicom o postaci gwiazdora PSG. Klub z Paryża już wielokrotnie udowadniał, że jeżeli tylko ma taki kaprys i ochotę, to nie sprzedaje swoich najlepszych zawodników na żadne pieniądze i trzyma ich w klubie do końca kontraktu. A Mbappe zaledwie rok temu podpisał przecież nową umową wartą astronomiczne kwoty. Wówczas Florentino Perez miał zerwać wszelkie kontakty i stosunki z samym piłkarzem i jego otoczeniem, od którego dostał przecież słowną obietnicę przenosin na Santiago Bernabeu. W ostatnich godzinach mogliśmy jednak przeczytać nowe, sensacyjne doniesienia, które mogą diametralnie wpłynąć na przebieg całej sprawy. Gdzie więc Mbappe zagra w nowym sezonie? Nim przejdziemy do sedna sprawy, zerknijcie koniecznie na nasze typy dnia!

Czy Kylian Mbappe zostanie w PSG?

Jak wspomniałem, jeszcze kilka tygodni temu taki scenariusz wydawał się najbardziej prawdopodobny. Z otoczenia samego gwiazdora wypływały informacje, jakoby ten nie miał ochoty przedłużać wygasającej przyszłego lata umowy, natomiast później sam piłkarz dementował owe plotki i wypisywał, iż w Paryżu czuje się niezwykle szczęśliwy. Telenowela trwała, natomiast dosłownie przed kilkoma godzinami, a więc 26. czerwca rano pojawiła się informacja podawana przez PSG Community, a więc serwis znakomicie zorientowany w sprawach dotyczących ekipy mistrza Francji. Według owego źródła, Florentino Perez i jego ludzie w końcu doszli do porozumienia z szejkami zarządzającymi PSG, którzy podobno mają już dość sagi z krnąbrnym napastnikiem i zgodzili się go sprzedać za astromiczne pieniądze. Jeżeli wierzyć doniesieniom PSG Community, rozmowy są już na zaawansowanym poziomie, a Los Blancos zapłacą za francuskiego gwiazdora 200 milionów euro i 50 milionów euro w bonusach. O nagłej zmianie sytuacji doskonale świadczą też kursy bukmacherskie, bowiem Betfan na pozostanie Mbappe w Paryżu wystawił przelicznik w wysokości 2.35!

K. Mbappe pozostanie w PSG
Kurs: 2.35
Zagraj!

Czy Kylian Mbappe przejdzie do Realu Madryt?

Już od kilku dobrych lat wydaje się, że drogi Mbappe i Realu Madryt w końcu się połączą i bardzo prawdopodobne, że stanie się to już w najbliższych dniach, a może nawet godzinach! Królewscy przegapili moment, kiedy to ówczesny piłkarz Monaco błyszczał w Lidze Mistrzów i hurtowo zdobywał kolejne bramki jeszcze jako nastolatek, a na przestrzeni ostatnich lat z całych sił zabiegali o ściągnięcie Mbappe z Paryża do Hiszpanii. Piekielnie rozsądna i dobrze zorganizowana polityka transferowa Królewskich już dawno była oparta na chęci zaoszczędzenia pieniędzy i wydania ich właśnie na Mbappe i wydaje się, że nawet kosmiczna kwota ponad 200 milionów euro, jaką trzeba za Francuza zapłacić, nie będzie dla Pereza i spółki ograniczeniem. Uznany i renomowany dziennik hiszpański Marca pisze, że Królewscy faktycznie są zainteresowani sprowadzeniem Mbappe do siebie i poczynili już w tej sprawie pewne kroki, a kwota 250 milionów euro jest przygotowana, natomiast Perezowi podobno wcale ma się nie spieszyć. Wiele innych źródeł podaje natomiast, że przeprowadzka gwiazdy PSG do Madrytu ma zostać dopięta i ogłoszona już do 10. lipca! Czy 24-latek trafi do stolicy Hiszpanii już tego lata? W Betfan możecie wykorzystać nasz kod promocyjny i obstawić taki transfer po kursie 1.50!

K. Mbappe przejdzie do Realu Madryt
Kurs: 1.50
Zagraj!

Szanse na transfer Kyliana Mbappe

Z jednej strony informacje i doniesienia, jakie ukazały się w ostatnich godzinach mogą całkowicie odwrócić sytuację i faktycznie znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. O zmęczeniem PSG sytuacją wokół gwiazdora mówiono już wcześniej i jeżeli Francuz ma za rok odejść za darmo, to być może szejkowie faktycznie zdecydują się na sprzedaż napastnika już teraz za gigantyczne pieniądze, które przecież Real Madryt posiada. Z drugiej strony telenowela ze snajperem reprezentacji Francji trwa już kilka lat i wiele razy wydawało się, że jego przenosiny do Hiszpanii są już pewne. 24-latek wciąż ma ważną umowę z mistrzem Francji, a klub z Paryża wielokrotnie udowodnił, że jeśli ma zamiar zatrzymać danego piłkarza do końca kontraktu, to to uczyni. W mojej opinii wobec odejścia Benzemy i kolejnych komunikatów Mbappe, szanse na jego transfer do Madrytu są jednak spore i osobiście uważam, że Francuz opuści Paryż już tego lata! Na koniec zachęcam do sprawdzenia opinii o Betfan i serdecznie namawiam do monitorowania sytuacji jednokrotnego Mistrza Świata!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze