Do końca 2019 roku możemy liczyć na wiele promocyjnych ofert bukmacherskich! Legalni bukmacherzy nie próżnują z nowymi propozycjami na dodatkowe bonusy dla nowych graczy. STS jako lider zakładów bukmacherskich na polskim rynku postanowił przedstawić swoje najnowsze bonusy na każdą okazję. Ciekawi Cię gdzie wpisać kod promocyjny STS? Poniższy artykuł odpowie Ci na to pytanie. Sprawdźmy jaką ofertę przygotował dla nas STS!

Gdzie wpisać kod promocyjny STS – 1299PLN?

Bukmacher STS i portal sportowy Zagranie.com postanowili połączyć siły i wspólnie stworzyć unikalny kod promocyjny. Kwota do zgarnięcia na start to 1299 zł! Ta oferta została przygotowana specjalnie dla nowych graczy. W jaki sposób można uzyskać dodatkowy bonus powitalny? Przy rejestracji na witrynie internetowej operatora STS. Wystarczy wpisać swoje podstawowe dane i skopiować kod promocyjny znajdujący się na stronie internetowej portalu Zagranie. Gdzie wpisać kod promocyjny STS? Po kliknięciu w przycisk „skopiuj kod” – znajdujący się na stronie Zagranie.com, kod powinien automatycznie wskoczyć w przeznaczone dla niego miejsce. Jeśli jednak się tak nie stanie, możliwe jest skopiowanie kodu i wklejenie go w rubrykę „kod promocyjny”.

Jak założyć konto w STS?

Dodatkowe bonusy promocyjne STS

Oferowany kod promocyjny to jeszcze nie ostatnie słowo tego bukmachera! Zbiór bonusów powitalnych jest dość pokaźny i przygotowany z myślą o gustach każdego z graczy. Czy każdy właściciel konta na stronie STS może liczyć na bonus? Jak najbardziej – wpisując podczas rejestracji kod 1299PLN, uzyskamy wyższe środki pieniężne na sam start. Bądź jak prawdziwy VIP!

Dodatkowe bonusy tuż po rejestracji? Jeśli jesteś nowym graczem i posiadasz już aktywne konto na witrynie STS, możesz skorzystać z dodatkowych promocji. Między innymi 29 zł darmowego zakładu bez depozytu (taka kwota jest dostępna wyłącznie po użyciu naszego kodu promocyjnego), bonus do 100 zł za aktywność na koncie bukmacherskim, dodatkowe 30 zł na obstawienie wirtualnych sportów. Ponadto niespodzianka – 50 zł za zarejestrowanie swojego znajomegobonus 100% od wpłaty do 1200 zł i pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka do 30 zł!

Łączna suma do zgarnięcia w bonusach to aż 1439 zł – to jedyna taka oferta na rynku! Zapoznaj się z regulaminami promocji i otrzymaj możliwość odebrania bonusów już teraz.

bonusy dla każdego

Jak zdobyć kod promocyjny STS?

To niebywale proste. Wchodzisz na witrynę portalu Zagranie.com, na stronie głównej nie trudno dostrzec oferowane limitowane kody rejestracyjne, w tym kod promocyjny STS – 1299PLN. Klikasz w guzik „skopiuj kod”, a strona automatycznie przekieruje Cię do zarejestrowania konta u legalnego bukmachera STS. 

Jak zdobyć kod promocyjny STS?

W jaki sposób obrócić bonusy bukmachera STS?

Każdy dodatkowy bonus promocyjny posiada z góry ustalony przez bukmachera regulamin. Warto zapoznać się z nimi przed przystąpieniem do obstawiania zakładów sportowych, to z pewnością ułatwi nam korzystanie z promocji proponowanych przez STS.

  • Kod promocyjny STS zasada jest prosta, wpisanie kodu 1299PLN upoważnia gracza do uzyskania bonusu powitalnego. Użycie tego kodu promocyjnego zapewnia otrzymanie większej ilości bonusów niż w normalnej ofercie!
  • Freebet bez depozytu w wysokości 29 zł – jeśli chcemy skorzystać z darmowego zakładu w kwocie 29 zł, musimy trzykrotnie obrócić bonusem po minimalnym kursie 1,91. 
  • Bonus od wpłaty 1200 zł – do użycia bonusu wymagany jest trzykrotny jego obrót. Zakłady jakie możemy obstawić to AKO bądź SOLO, a kurs minimalny wynosi 1,85.
  • Zakład bez ryzyka 30 zł – Za przegrany pierwszy kupon można otrzymać zwrot zwrot do 30 złotych (minus podatek),
  • Czas na obrót bonusami – w regulaminie jasno określono maksymalny czas na obrót oferowanymi bonusami, wynoszący 120 dni. 

Rejestracja u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS postanowił znacznie ułatwić dokonanie rejestracji na swojej stronie internetowej, wprowadzając opcję szybkiej rejestracji. Wszystkie informacje potrzebne do założenia konta u tego bukmachera, znajdują się na jednej stronie formularza. Co należy wypełnić? Dane konta i dane osobowe, a na sam koniec wymagane jest potwierdzenie profilu STS. Link aktywujący zostanie automatycznie przesłany na Twoją skrzynkę e-mail. 

Pierwszy punkt formularza dotyczy podania Twojego adresu e-mail, hasła dostępu oraz wpisania kodu rejestracyjnego. Kod promocyjny STS – 1299PLN, aktywuje na Twoim koncie dodatkowe środki pieniężne, które umożliwią obstawienie zakładów bukmacherskich w każdej dziedzinie sportowej. Pamiętaj aby kliknąć w napis „Masz kod promocyjny?”. Dopiero po wykonaniu tej czynności, rozwinie się okienko, gdzie możliwe będzie wpisanie kodu aktywującego dodatkowe bonus! Darmowy zakład w wysokości 29 zł, bonus od wpłaty do 1200 zł oraz zakład bez ryzyka 30 zł – ta oferta została przygotowana specjalnie dla nas!

Drugi punkt formularza dotyczy podstawowych danych osobowych, podania wyłącznie imienia i nazwiska oraz numeru pesel. Ostatnią czynnością związaną z rejestracją jest podanie kodu SMS, który zostanie wysłany w wiadomości tekstowej. Bukmacher STS nie wymaga od nas podania numeru konta bankowego ani wgrania kopii zdjęcia. 

rejestracja w sts

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu w przycisk „Zarejestruj”, rozpocznie się proces weryfikacji. Jest to czynność niezbędna do potwierdzenia zgodności, podanych przez nas danych osobowych. Po zakończeniu procesu weryfikacji, otrzymamy informację o jej wyniku. Jeśli podane przez nas dane zostały wpisane bezbłędnie, z pewnością wynik okaże się pozytywny, a my otrzymamy pełen dostęp do założonego konta bukmacherskiego. Pamiętaj szeroka oferta bonusowa bukmachera STS czeka na graczy, którzy skopiują kod promocyjny!

Przypominamy, że konto założone w procesie szybkiej rejestracji upoważnia nas do otrzymania bonusów i promocji bukmacherskich, jednak wypłata gotówki znajdującej się na koncie jest możliwa dopiero po pełnej rejestracji konta. W tej sytuacji niezbędne jest podanie numeru konta bankowego oraz skan zdjęcia dowodu tożsamości.

Konto stałe w STS

Opcja szybkiej rejestracji pozwala nam na otrzymanie bonusów i obstawianie zakładów wzajemnych, jednak wiążą się z nią pewne ograniczenia. Dopiero po pełnej weryfikacji konta otrzymamy możliwość pełnego dostępu do oferowanych usług. Co zyskujemy?

  • Konto niepełne czyli utworzone przy szybkiej rejestracji, umożliwi nam uzyskanie pełnego pakietu bonusów na start. Jednak możliwość korzystania z promocji tymczasowych oraz dołączenie do klubu STS VIP, otrzymamy dopiero po pełnej weryfikacji konta. 
  • W przypadku konta niepełnego możemy obstawiać zakłady wzajemne, jednak limit stawek wynosi 5000 zł. Pełna rejestracja pozwala na typowanie zdarzeń bez jakichkolwiek ograniczeń.
  • Przy koncie tymczasowym nie ma możliwości na wypłacenie środków pieniężnych znajdujących się na Twoim koncie. Tylko posiadanie konta stałego pozwala na wypłacenie wygranych. Co dzieje się z naszymi pieniędzmi? Zostają one uziemione do czasu pełnej weryfikacji konta (dodania numeru konta bankowego oraz skanu dowodu osobistego). 

konto tymczasowe, a konto stałe

W jaki sposób przekształcić konto tymczasowe w konto stałe?

Do założenia konta stałego potrzebujemy wypełnienia kilku informacji: numeru konta bankowego, adresu e-mail, loginu, adresu zamieszkania oraz zdjęcia dowodu tożsamości. Jeśli posiadasz już niepełne konto, wystarczy zalogować się na stronie STS, kliknąć w zakładkę „Moje konto”, następnie kliknąć w przycisk „Depozyt”. Po wykonaniu tej czynności rozwinie się okno, na którym pojawi się opcja „Zweryfikuj swoje dane”, następnie w prawym dolnym rogu „Edytuj dane konta”. Po wejściu w tę opcję uzyskamy możliwość wpisania potrzebnych danych. Po odczekaniu kilku minut otrzymamy na e-maila potwierdzenie, o posiadaniu konta stałego w STS. To wszystko! Teraz możesz obstawiać zakłady sportowe bez obawy o jakiekolwiek ograniczenia związane z kontem.

sts legalny bukmacher

🤳 Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Już w pierwszym kroku rejestracji będziesz miał widoczne pole do wpisania kodu promocyjnego - tam należy wpisać 1299PLN. Aby przejść dalej, musisz wypełnić wszystkie wymagane pola. Pamiętaj, aby zaznaczyć chęć otrzymania bonusu w drugim kroku formularzu rejestracyjnego, aby móc otrzymać pełen pakiet na start w STS.

✅ Jaki jest kod promocyjny na najwyższe bonusy?

1299PLN

🔁 W jaki sposób obrócić bonusy bukmachera STS?

Freebet bez depozytu w wysokości 29 zł - jeśli chcemy skorzystać z darmowego zakładu w kwocie 29 zł, musimy trzykrotnie obrócić bonusem po minimalnym kursie 1,91.  Bonus od wpłaty 1200 zł - do użycia bonusu wymagany jest trzykrotny jego obrót. Zakłady jakie możemy obstawić to AKO bądź SOLO, a kurs minimalny wynosi 1,85. Zakład bez ryzyka - Za przegrany pierwszy kupon można otrzymać zwrot zwrot do 30 złotych (minus podatek)