fot. Rafał Rusek

U jakich bukmacherów można obstawiać skoki narciarskie? Typy na skoki w sezonie zimowym mają duże zainteresowanie. Bukmacherzy wystawiają kursy na konkursy Pucharu Świata, a także pozostałe zawody w skokach. Obstawianie skoków wśród polskich typerów weszło do stałych czynności. W zimie to dyscyplina, o której słychać w TV, radio oraz internecie. Ułatwiony dostęp do skoków pozwala chłonąć aktualne informacje i je wykorzystywać w zakładach bukmacherskich. Gdzie dokładnie można obstawiać skoki narciarskie? Sprawdzamy!

Skoki narciarskie już od kilku znajdują się w ofercie bukmacherów online. Z typami jest tak, że im sport popularniejszy – tym więcej zakładów pojawia się u bukmacherów. Skoki w naszym kraju cieszą się dużym zainteresowaniem i jest szerokie grono typerów, które obstawia ten sport w zakładach bukmacherskich. Podobny rozkwit w zakładach sportowych przechodzą sporty walki, czyli MMA, a także e-sport.

Skoro jest popyt na zakłady dotyczące skoków narciarskich, to i są firmy, które zaspokoją te potrzeby. Bukmacherzy posiadają w ofercie zakłady na skoki – w trybie pre-match (przed konkursem) i „na żywo” (w trakcie zawodów). Gdzie obstawiać?

Typy na skoki

W portalu Zagranie i na naszej grupie typerskiej nasz zespół regularnie analizuje i typuje poszczególne konkursy Pucharu Świata. Na bieżąco śledzimy wiadomości ze świata skoków, a także podglądamy serie treningowe i kwalifikacje. Wszystko po to, żeby prezentować jak najlepsze typy na skoki, które znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/typy-skoki-narciarskie/.

Typy na skoki od Zagranie, to przenalizowany konkurs w oparciu o formę zawodników i styl każdego skoczka w kontekście do obiektu, na którym odbędą się zawody. Skoki to dyscyplina, w której na wynik składa się wiele elementów: długość skoku, styl, a także wiatr.

Gdzie można obstawiać skoki?

Zakłady bukmacherskie na skoki dozwolone są tylko u legalnych bukmacherów. Z terenu Rzeczpospolitej można korzystać tylko z usług firm bukmacherskich posiadających licencje. Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chcesz typować skoki narciarskie. Do wyboru masz legalnych bukmacherów, których znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Typowanie skoków u polskich bukmacherów możliwe jest na stronach internetowych, mobilnych aplikacjach i punktach stacjonarnych. Jakie zakłady można robić na skoki narciarskie? Bukmacherzy udostępniają kilka rynków na bazie których obstawisz poszczególne zawody w skokach. Podstawowymi typami na skoki są: kto wygra? To najmniej skomplikowany zakład, w którym typujesz z imienia i nazwiska zawodnika do pierwszego miejsca. Bukmacherzy w obstawianiu skoków udostępniają także rynki na: H2H – kto lepszy? Miejsca 1-3, 1-6 itd. W zakładach bukmacherskich na skoki znajdziesz także ofertę długoterminową na końcowe rozstrzygnięcia np. kto wygra Puchar Świata? Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?

Generalnie gracze zakładów obstawiają skoki narciarskie u bukmacherów z najlepszymi opiniami. To całkowicie normalne, że „buki”, które zgarniają najwyższe oceny przyciągają najwięcej typerów. Zakłady na skoki narciarskie znajdziesz w najszerszej ofercie u takich bukmacherów jak Fortuna, STS, Betfan, forBET i Betclic. Kupony na skoki zrealizujesz u pozostałych legalnych bukmacherów: Superbet, eWinner, LVBET, Totolotek i PZBUK.

Który bukmacher ma najlepszą ofertę na skoki narciarskie?

Fortuna jest sponsorem polskiej kadry skoczków narciarskich, więc z tej okazji wypadałoby, żeby posiadała ofertę na wysokim poziomie. Jak to wygląda? Pod tym względem jest dobrze, bo w Fortunie mamy wiele opcji typowania np. miejsc, które zajmie zawodnik w konkursie. W typach na skoki w zakładach Fortuny obstawisz zakład czy zawodnik wygra, czy zakończy zawody w TOP 3 lub zajmie miejsce w TOP 10. W ofercie kursowej Fortuny na skoki są także rynki H2H, w których bukmacher kompiluje w pary skoczków, a zadaniem typera jest obstawienie, kto będzie lepszy?

Bukmacher Fortuna tak jak słynie z wysokich kursów na zakłady piłkarskie, tak posiada także dobre kursy na skoki narciarskie. Oferta na skoki Fortuny obejmuje także specjalne promocje. Na cały sezon 2020/21 bukmacher przygotwał bonusy w ramach akcji „Turniej Najwyższych Kursów”. Co weekend 30 najlepszych graczy zostaje nagrodzonych bonusami – dla najlepszego czeka 100 złotych. Fortuna także prowadzić będzie klasyfikację generalną, gdzie na koniec sezonu zwycięzca otrzyma dodatkowo 950 złotych. Jak wziąć udział w promocji na skoki w Fortunie? Po prostu trzeba obstawić kupon (w trakcie trwania etapu), który będzie złożony z typów na skoki. Miejsce w rankingu zależy od tego, jaki kurs ogólny będzie miał wygrany zakład postawiony w ramach oferty „Turniej Najwyższych Kursów”.

fortuna bonusy baner

Skoki obstawisz także u innego wysoko ocenianego bukmachera w Polsce. To Betfan, który przyjmuje zakłady na wszystkie konkursy Pucharu Świata, a także typy długoterminowe na Kryształową Kulę. W Betfan zarejestrowani użytkownicy mają także opcję „My bet” za pośrednictwem której mogą zgłosił propozycję własnego zakładu na skoki. Nie satysfakcjonuje cię bukmacherska oferta Betfan na skoki narciarskie? W takim razie możesz skorzystać z narzędzia „My bet” i ustalić samemu ciekawe zakłady. Po akceptacji twojego zgłoszenia – zakład pojawi się w ogólnej ofercie Betfan.

Kolejną naszą propozycją do obstawiania skoków narciarskich jest bukmacher STS. W rankingu Zagranie ma on ocenę 10/10. Czy tak dobre opinie mogą być przyznane także za ofertę na skoki narciarskie? Naszym zdaniem tak. Na pewno STS daje wiele możliwości typowania skoków. U tego bukmachera obstawisz typy przed konkursem i w trakcie zawodów. STS w ofercie kursowej daje wiele par w zestawieniach H2H – więcej niż chociażby Betfan.

fortuna oferta

Bonusy na obstawianie skoków narciarskich

Jak zauważyłeś wcześniej, polecamy trzech bukmacherów do obstawiania skoków. To takie firmy jak Fortuna, Betfan i STS. Jeśli jesteś nowy w typowaniu skoków i nie masz konta u któregoś z tych bukmacherów, to masz dużą okazję na odebranie wysokich bonusów na start. Wszyscy ci bukmacherzy przyznają bonusy za rejestrację po użyciu naszych kodów promocyjnych.

W Fortunie kod promocyjny to: 2230PLN i w zamian za niego możesz obstawić zakład na skoki za darmo za bonusowe 20 PLN. Dodatkowo od tego bukmachera otrzymasz także zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Betfan kod promocyjny to: 2961PLN i wykorzystując to hasło możesz otrzymać na skoki trzy zakłady bez ryzyka (łącznie 600 PLN) i bonusy od depozytu trzy razy po 777 PLN!

Skoki w STS możesz typować z kodem promocyjnym: ZAGRANIE. To promocja powitalne za pośrednictwem której nowy gracz otrzyma bonus freebet 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły