Gdzie obstawiać PRIME MMA 2? Przy obstawianiu gali PRIME Show MMA 2 nie ma dużego wyboru, ponieważ tylko jeden bukmacher oferuje zakłady na organizacje Don Kasjo. Najbliższą galę PRIME MMA 2 Kosmos obstawisz w Fortunie. To bukmacher współpracujący z tą federacją, a to pozwala mu na oferowanie zakładów związanych z sobotnim wydarzeniem. Co i jak obstawiać na PRIME Show MMA 2? Wszystko to wyjaśniamy w tym artykule!

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Gdzie obstawiać PRIME Show MMA 2?

Zdajemy sobie sprawę, że fani PRIME Show MMA nie muszą być zorientowani odnośnie tego, co dzieje się na rynku bukmacherskim. Dlatego mogą oni nie wiedzieć, że w polskich realiach można korzystać z usług tylko licencjonowanych bukmacherów. Przykładem takiej firmy jest Fortuna, która od wielu lat działa w naszym kraju. To bukmacher, który na wyłączność współpracuje z PRIME Show MMA. Co to oznacza? To że najbliższą galę w Gliwicach możesz obstawiać tylko w zakładach Fortuny.

Obstawianie PRIME MMA 2 u innych operatorów jest niemożliwe, ponieważ nie mają oni prawa do oferty kursowej. Wszystko to sprawia, że STS, BETFAN czy Superbet nie oferują zakładów na PRIME Show MMA 2. Te zrealizujesz tylko w Fortunie – bukmacherze, który działa online i w punktach stacjonarnych. Jeśli chodzi o obstawianie w internecie, to w tym celu możesz skorzystać z serwisu efortuna.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android.

Zakład bez ryzyka do 600 zł w Fortunie na PRIME MMA 2

W Fortunie obstawianie PRIME Show MMA 2 jest atrakcyjne z kilku względów. Na taką ocenę na pewno wpływają bonusy na start. Głównym koniem pociągowym promocji na PRIME Show MMA 2 jest zakład bez ryzyka. Nowi użytkownicy mogą nie wiedzieć o co chodzi w tej ofercie, a trzeba przyznać, że jest ona naprawdę opłacalna.

Zakład bez ryzyka to taki bonus, dzięki któremu możesz wytypować kupon, a w razie porażki – odebrać zwrot stawki. To oznacza, że niczym nie ryzykujesz, bo przegrywając otrzymujesz utracone środki. Taki właśnie bonus oferowany jest na PRIME MMA 2. Co więcej – w ramach tej akcji możesz otrzymać aż 600 złotych. Jak to działa?

Wystarczy wpisać kod promocyjny do Fortuny w trakcie rejestracji, a następnie dokonać pierwszej wpłaty. To pozwoli postawić pierwszy kupon z ubezpieczeniem stawki. Do takiego zakładu możesz wybrać dowolne typy z PRIME Show MMA lub pozostałych sportów. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO – obie te formy kwalifikują się do zwrotu stawki.

Po wytypowaniu zakładu nie pozostaje nic innego, jak poczekanie na galę. Jeśli ta nie ułoży się po twojej myśli, to Fortuna przyzna ci zwrot do 600 złotych!

Obstawianie PRIME MMA Show 2 – co trzeba wiedzieć?

Na gali PRIME Show Kosmos dojdzie do 11 konfrontacji. Większość, bo aż 10 walk będzie z udziałem mężczyzn. W jedynym damskim pojedynku zmierzą się Dominika Rybak i Klaudia Kapuśniak. Na koniec gali, czyli w walce wieczoru pojawią się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Na PRIME MMA 2 możesz typować wszystkie starcia za pośrednictwem kursów w Fortunie. To bukmacher, który przyjmuje zakłady na każdy pojedynek z karty walk.

PRIME MMA 2 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Fortuna na kartę walk

Na PRIME MMA 2 Fortuna oferuje szeroki wachlarz możliwości. Wiele rynków jest podobnych do tych oferowanych na KSW czy UFC. Przy każdej walce bukmacher otworzył minimum 11 rynków. Dzięki nim wytypujesz:

  • wynik walki,
  • w której rundzie koniec pojedynku,
  • liczbę rund: mniej/więcej,
  • sposób rozstrzygnięcia walki: przed czasem/KO/TKO/na punkty.

Tak interesujący zestaw rynków sprawia, że do obstawiania PRIME Show MMA 2 można podejść na poważnie. Tym bardziej, że na tej gali zawalczy kilku zawodników znanych z zawodowego MMA. O kim mowa? O Normanie Parke’u, Marcinie Wrzosku, Grzegorzu Szulakowskim czy Ousmane Dia. Oczywiście nie zabraknie klasycznych freak fightów pomiędzy amatorami takimi jak Maciej Rataj, Paweł Tyburski czy Jaś Kapela.

Bonus Fortuna na PRIME Show MMA 2

Wcześniej informowaliśmy cię, że możesz odebrać zakład bez ryzyka na PRIME Show MMA 2. To jednak nie koniec bonusów u tego bukmachera. Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała znacznie szerszy zakres promocji. Co powiesz na to, że PRIME MMA Kosmos możesz wytypować za darmowy zakład? W Fortunie jest to możliwe!

Freebet bez depozytu 20 zł to gratyfikacja dla nowych klientów, którzy przy rejestracji użyją nasz kod promocyjny, a następnie zweryfikują dane osobowe. Chodzi o to, aby od razu zmienić status konta z tymczasowego na stałe. Jeśli dokonasz tej sztuki m.in. za pośrednictwem weryfikacji narzędziem mojeID – to otrzymasz od bukmachera bonus 20 zł. To darmowe środki, dzięki którym będziesz mógł postawić kupon na PRIME MMA 2 bez wkładu własnego.

Jak zagrać za freebet? Wystarczy umieścić na kuponie odpowiednie typy, a następnie zaznaczyć pole z punktami FKP. W ten sposób aktywujesz darmową stawkę o wartości 20 zł.

Co więcej, po drugiej wpłacie otrzymasz od Fortuny kolejny freebet (10 zł), a także bonus 50% do 200 złotych.

Obstawianie PRIME Show MMA 2 – jak obstawiać?

PRIME Show MMA 2 najlepiej obstawiać online, bo wtedy możesz odebrać wszystkie bonusy u tego bukmachera. To dotyczy przede wszystkim nowych klientów, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego operatora.

prime mma kursy

W internecie zakłady na PRIME Show MMA2 dostępne są na efortuna.pl i aplikacji mobile. Oprogramowanie z typami Fortuny możesz pobrać za darmo na urządzenia iOS i Android. W tej pierwszej opcji aplikacja znajduje się w App Store. Jeśli chcesz ją pobrać na urządzenie z Androidem, to powinieneś wybrać link z instalacją bezpośrednio z serwisu Fortuny.

Gala PRIME MMA 2 – najważniejsze informacje

Gala odbędzie się w Gliwicach, a więc miejscu, gdzie często gościło KSW. Czas na obstawianie PRIME Show MMA 2 masz do soboty tj. 9 lipca. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00. Wszystkie walki możesz obejrzeć na żywo kupując dostęp do Pay Per View. Minimalny koszt za transmisje to 29.99 zł.

FAQ

Jaki bukmacher oferuje zakłady na PRIME Show MMA 2?

W Polsce jedynym bukmacherem z ofertą na PRIME MMA 2 jest Fortuna.

Co otrzymasz na start od Fortuny na typowanie PRIME MMA 2 Kosmos?

Jako nowy klient możesz odebrać zakład bez ryzyka 600 zł i freebet bez depozytu 20 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze