Gra Counter Strike Global Offensive, czyli popularny CS: GO, to jedna z tych odmian e-sportu, które w zakładach bukmacherskich są typowane najczęściej. Zakłady na CS:GO obstawiane są w trybie przedmeczowym i “na żywo”. Bukmacherzy widząc zainteresowanie e-sportem udoskonalili swoją ofertę kursową na pojedynki CS-a. Do obstawiania jest sporo rynków, zupełnie tak jak w innych dyscyplinach sportowych. Gdzie jest najlepsza oferta na CS:GO? Sprawdź, gdzie obstawiać mecze CS GO!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie obstawiać mecze CS GO? | CS:GO zakłady bukmacherskie

CS: GO w zakładach bukmacherskich w aktualnych czasach nie jest już niczym nowym. E-sport od kilku lat znajduje się w sferze zainteresowania bukmacherów. Użytkownicy coraz częściej obstawiają CS:GO czy inne gry takie jak StarCraft lub League of Legends. CS:GO to jednak strzelanka, która regularnie bije rekordy popularności wśród grających, ale też obstawiających.

Bukmacherzy w ofertach na CS:GO wystawiając coraz to więcej kursów. Legalni operatorzy pozwalają obstawić nie tylko zwycięzcę meczu, ale też zakłady na rundy, mapy i handicapy. Obstawianie CS:GO daje wiele możliwości, a specjaliści e-sportu mogą to wykorzystać do robienia skutecznych kuponów.

Typy na e-sport: https://zagranie.com/typy-esport-dawka-kuponow-z-analizami/.

Zakłady bukmacherskie na CS:GO

W zakładach bukmacherskich dotyczących gry CS:GO możesz znaleźć wiele zdarzeń. E-sport, w tym CS:GO dynamicznie się rozwija, co sprzyja powstawaniu oficjalnych rozgrywek, lig i turniejów. Bukmacherzy w zakładach pozwalają obstawiać każdego dnia wiele meczy dotyczących takich rozgrywek jak:

  • ESL Mistrzostwa Polski,
  • IEM,
  • FunSpark Ulti,
  • ESL Benelux,
  • European Development Championship,
  • ESL Championnat National itd.

Możliwości grania zakładów na CS:GO jest wiele, bo turniejów cały czas przybywa. Najlepsi bukmacherzy do CS:GO na bieżąco śledzą wydarzenia związane z e-sportem i aktualizują ofertę kursową.

Bukmacherzy: https://zagranie.com/bukmacherzy/ – kliknij i sprawdź aktualne oferty oraz bonusy na start.

Gdzie obstawiać CS GO?

Bukmacherów do CS: GO masz sporo, ale tak jak ze wszystkim – są lepsze i gorsze firmy. Na Zagranie analizujemy zakłady bukmacherskie pod wieloma kątami – również pod względem oferty na konkretne dyscypliny i rozgrywki. Znamy bukmacherów, którzy angażują się w e-sport, a co za tym idzie oferują wysokiej jakości ofertę na obstawianie CS:GO.

Zakłady na CS:GO obstawisz u legalnych bukmacherów. Wyróżniającą się ofertę w tym kontekście posiadają takie firmy jak STS, Betfan i forBET.

csgo zakłady

Fot. Lukasz Sobala

STS zakłady bukmacherskie oferta na CS:GO

U bukmachera STS gra CS:GO jest reprezentowana na wielu frontach. Codziennie firma ta oferuje zakłady na wiele lig i turniejów, gdzie odbywają się potyczki w CS GO. STS pozwala obstawiać CS-a w trybie przedmeczowym i live. Jakie dokładnie zakłady zagrasz w STS?

cs go sts

Operator zakładów bukmacherskich STS umożliwia obstawianie typów na wynik, liczbę rund, zwycięzcę mapy i handicap rundowy. Do każdej konfrontacji w CS:GO STS otwiera kilkanaście rynków, które można obstawiać.

Sprawdź zakłady bukmacherskie na e-sport: https://zagranie.com/esport-zaklady-bukmacherskie/.

Oferta BETFAN na CS:GO

Betfan regularnie oferuje zakład na CS GO spośród wielu lig i rozgrywek. W zakładach Betfan na CS GO obstawisz poszczególne mapy i rundy, a także zagrasz typy na zwycięzcę, handicapy i under/over.

cs go betfan

Bukmacher Betfan udostępnia szereg dodatkowych zakładów przy meczach na CS GO. To takie rynki jak 1. mama – 1. zabójstwo, 1. mapa 1. runda – zwycięzca lub kto wygra 16. rundę? Zakłady bukmacherskie Betfan dotyczące CS: GO są bardzo obszerne. Jeśli typer szuka dodatkowych opcji do obstawiania, to Betfan będzie dobrym wyborem.

ForBET CS GO – oferta i typy

forBET to kolejny z legalnych bukmacherów, który opcji obstawiania CS GO udostępnia coraz więcej. Poza standardowymi zakładami na CS GO jak zwycięzca i suma map, bukmacher forBET umożliwia typowanie również zwycięzców poszczególnych map, dokładny wynik w mapach czy 1. zabójstwo na 1. mapie.

cs go forbet

Znawcy tematu CS GO doceniają forBET za mnogość rynków i wysokość kursów e-sportowych typów.

Rodzaje zakładów bukmacherskich CS:GO

CS GO to potyczka, która składa się z poszczególnych rund, a co więcej mecz rozłożony może być też na różne mapy. To powoduje, że rozgrywka w CS GO jest bardziej złożona niż mogłoby się wydawać. Naprzeciw siebie rywalizują dwie drużyny, gdzie jeden team występuje jako terroryści, a drugi antyterroryści. Wszystko polega na tym, żeby przed upływem czasu podłożyć i zdetonować bombę lub wyeliminować konkurencję.

Zakłady na CS GO mogą dotyczyć typów terminowych np. kto wygra cały turniej taki jak IEM Katowice. Przede wszystkim jednak obstawia się zakłady na poszczególne mecze w lidze i turnieju. Co dokładnie możesz zagrać?

Zakłady na zwycięzcę w meczu

To klasyczny i prosty zakład, w którym obstawia się, kto wygra mecz? W CS:GO nie ma remisów, więc każdy pojedynek musi wyłonić zwycięzcę. W zależności od turnieju i zasad wygrana drużyna to ta, która skompletuje więcej rund i zwycięstw na mapach.

Typy i kursy na mapy

W grze CS:GO rywalizacja odbywa się nie tylko na jednej mapie. Każda mapa ma swoją specyfikę, a jednym drużynom “leży” lub “nie leży” dana mapa”. Obstawiający CS GO doskonale o tym wiedzą i jeśli grają zakłady to w typach na mapy uwzględniają tego rodzaju zależność. Kursy i typy na mapy w CS:GO mogą dotyczyć tego, kto wygra daną mapę lub kto zwycięży 1. rundę na mapie, kto dokona 1. zabójstwa na mapie oraz poniżej/powyżej rund na mapie.

Typy i kursy na rundy

Każdy mecz w CS GO składa się z rund. Mecz wygrywa ten zespół, który jako pierwszy osiągnie rezultat 16. wygranych rund. Zakłady na rundy w CS: GO przede wszystkim związane są z sumą rund powyżej/poniżej. Im bardziej wyrównane zespoły, tym rund w meczu jest więcej, bo żadna z ekip nie uzyskuje zdecydowanej przewagi.
W zakładach na rundy stosuje się również handicapy, które dodają lub odejmują drużynie konkretną liczbę rund. Np. w handicapie -2.5 drużyna startuje do meczu z minusowym dorobkiem 2.5 rundy. To oznacza, że musi wygrać z przewagą co najmniej 3 rund, żeby rozliczyć zakład jako wygrany.

Najlepszy bukmacher CS:GO

Który bukmacher do obstawiania CS:GO? We wcześniejszych akapitach daliśmy wskazówki, że najlepsze zakłady na CS:GO oferują STS, Betfan i forBET. Natomiast jeśli mamy wybierać tego jedynego bukmachera do CS GO to postawimy na STS. U tego bukmachera można znaleźć masę rozgrywek, a dodatkowo STS regularnie oferuje bonusy i konkursy na e-sport, w tym CS GO. Specjalna promocja to zawsze dodatkowa okazja na zyskanie dodatkowych profitów przy obstawianiu meczy CS GO!

Fot. z okładki: Lukasz Sobala

FAQ

Co obstawię w CS:GO?

Bukmacherzy na grę CS GO oferują zakłady związane z wynikiem, rundami i mapami.

Gdzie obstawiać CS GO?

Zagranie poleca takich bukmacherów jak STS, Betfan i forBET.

Jakie rozgrywki w CS GO obstawię u bukmacherów?

Polscy bukmacherzy udostępniają zakłady na IEM, ESL i wiele innych rozgrywek w CS:GO.

Zaloguj się aby dodawać komentarze