Co obstawiać z karty walk KSW 69? Najbliższa gala złożona jest z męskich, jak i kobiecych konfrontacji. W zakładach bukmacherskich będziesz miał możliwość obstawiania m.in. starcia o pas KSW pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Werllesonem Martinsem. Oczywiście w sobotni wieczór w oktagonie KSW 69 pojawi się więcej zawodników. Gdzie obstawiać całą galę? Wszystko to wyjaśniamy w tym artykule!

przybysz ksw 69

KSW 69 karta walk

Początkowo w walce wieczoru miał walczyć Zuriko Jojua, a nie Werlleson Martins. Sebastian Przybysz liczył na pojedynek z Gruzinem, ale ten kilkanaście dni przed galą zgłosił uraz, który wykluczył go z udziału w KSW 69. Dlatego jego miejsce zajął Werlleson Martins. Dla Brazylijczyka to debiut w federacji, a już zawalczy o mistrzowski pas w wadze koguciej. W typach bukmacherskich to Sebastian Przybysz jest zdecydowanym faworytem. Jego walka z Werllesonem Martinsem zakończy sobotnie KSW 69.

Starcie Przybysz vs Martins można obstawiać u wszystkich bukmacherów, którzy udostępniają kursy na KSW 69. Przykładem takiego buka jest Superbet, który umożliwia obstawianie tej walki za bonus, który możesz odebrać z naszym kodem promocyjnym. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to po rejestracji w Superbet czeka na ciebie m.in. freebet 34 zł.

SPECJALNA PROMOCJA, 200 PLN od Fortuny za wygraną Sebastiana Przybysza!

Sebastian Przybysz ma duże szanse na to, żeby na KSW 69 odnieść zwycięstwo, a za taki rezultat bukmacher Fortuna daje kurs 50.00! Sprawdź szczegóły:

 1. W dniach 21-23.04.2022 do godziny 19:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację
 2. Załóż je z linku: https://zagranie.com/go/przybysz50/ i z kodem ZAGRANIE
 3. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł
 4. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Sebastiana Przybysza z oferty przedmeczowej (prematch – numer zakładu: 23522) za co najmniej 4 zł brutto
 5. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
 6. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

przybysz ksw 69

Walka wieczoru KSW 69, Sebastian Przybysz – Werlleson Martins

W walce wieczoru na KSW 69 dojdzie do pojedynku Sebastiana Przybysza z Werllesonem Martinsem. Polak broni mistrzowskiego pasa, który wywalczył pokonując Antuna Racića. Dla Przybysza będzie to już druga obrona tytułu. Poprzednio pokonał Brazylijczyka Bruno Augusto dos Santosa poprzez poddanie w 3. rundzie. Generalnie Sebastian Przybysz od 2019 roku jest niepokonanym zawodnikiem. Wszystko to dobrze rokuje przed jego pojedynkiem z Werllesonem Martinsem.

Brazylijczyk nie jest znany szerszej publiczności KSW. Zico, jak jest określany Martins, ma na swoim koncie passę trzech wygranych z rzędu. Ostatnio walczył na gali SBC 34. Wówczas pokonał Nidzhata Imanova. Na pewno dla Martinsa to duża szansa na sprawienie niespodzianki. Brazylijczyk będzie walczył bez presji, bo wszystkie oczy będą zwrócone na Sebastiana Przybysza.

Cezary Kęsik vs Paweł Pawlak

Jako co-main event na KSW 69 funkcjonuje walka pomiędzy Cezarym Kęsikiem a Pawłem Pawlakiem. Ten drugi to zawodnik KSW, który ma krótki staż w tej federacji. Paweł Pawlak wszedł jednak do nie z przytupem, bo w debiucie pokonał Damiana Janikowskiego. Wcześniej walczył on m.in. na Babilon MMA i galach FEN. Jeśli chodzi o jego starcie z Cezarym Kęsikiem, to Pawlak jest faworytem w ocenie bukmacherów. Pojedynek ten obstawisz m.in. w Fortunie na kilkunastu rynkach. W ten sposób możesz typować nie tylko zwycięzcę, ale również przebieg walki Kęsik vs Pawlak.

Dla Cezarego Kęsika to piąta walka w KSW. Jak na razie Lubelski Czołg ma wysoką skuteczność, bo wygrał 3 z 4 pojedynków w KSW. W październiku ubiegłego roku pokonał Marcina Krakowiaka.

KSW 69 gdzie obstawiać?

Obstawianie MMA w naszych realiach jest wyjątkowo proste. Dlaczego? Dlatego, że już teraz mamy sporo bukmacherów na rynku, którzy oferują wiele zakładów na walki KSW. To operatorzy, którzy koncentrują się nie tylko na podstawowych rynkach, ale też na dodatkowych rozszerzeniach. Do obstawiania KSW 69 można polecić BETFAN, STS, Fortunę i Superbet. Każdy z tych bukmacherów przed galą otwiera kilkanaście rynków do każdego pojedynku z karty walk.

Co więcej, wybierając któregoś z tych bukmacherów możesz grać zakłady na KSW 69 za pośrednictwem bonusu powitalnego. W tym przypadku polecamy nasze kody promocyjne, które aktywując specjalną promocję.

Zakład bez ryzyka KSW 69 od BETFAN

W BETFAN KSW 69 obstawisz z zakładem bez ryzyka do 600 zł. Głównym warunkiem uczestnictwa w promocji jest rejestracja konta z naszego specjalnego linku (przycisk poniżej). Zakład bez ryzyka do 600 zł możesz obejmować kupon, który będzie złożony z walka KSW 69. Wybierając typy na poszczególnych zawodników możesz liczyć na zwrot stawki, jeśli twoje przewidywania nie potwierdzą się w oktagonie.

Minimalna kwota bonusu to 50 zł, a maksymalna 600 zł. Po skorzystaniu z zakładu bez ryzyka w razie porażki otrzymasz zwrot stawki. Następnie przed wypłatą trzeba go obrócić x1 na kuponie AKO (co najmniej 3 selekcje) po minimalnym kursie łącznym 3.80.

Gdzie obstawiać KSW 69? Sprawdź ofertę STS!

Oferta STS na KSW 69 jest równie bogata, co ta dostępna w Fortunie. To bukmacher z wielkimi tradycjami w MMA, bo STS przez jakiś czas był oficjalnym sponsorem federacji KSW. U tego bukmachera na stronie sts.pl i w mobilnej aplikacji znajdziesz kursy na wszystkie walki KSW 69. Wzorem najlepszych bukmacherów STS na KSW 69 oferuje też dodatkowe rynki związane z liczbą rund czy sposobem zakończenia pojedynku.

W STS kartę walk KSW 69 obstawisz za pośrednictwem kuponu SOLO lub AKO. Jako nowy gracz tego bukmachera z kodem promocyjnym: ZAGRANIE otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 zł. To jednak nie koniec specjalnych ofert na KSW, bo dodatkowo bukmacher ten przyzna trzy bonusy od trzech kolejnych depozytów.

STS oferta na KSW 69

Obstawianie KSW 69 w Superbet

W Superbet KSW 69 obstawisz w zakładach pre-match (przed walką), jak i na żywo. W ofercie tego bukmachera znajdują się wszystkie starcia, które znajdziesz na karcie walk. To bukmacher związany z Janem Błachowiczem, co pokazuje, że Superbet chce być silnie kojarzony ze sportami walki. Widać to po jego ofercie. Co prawda pełna oferta kursów pojawia się kilka dni przed galą, ale można w niej znaleźć popularne rozszerzenia np. czy walka rozstrzygnie się poprzez KO czy na punkty?

KSW 69 – oferta i bonusy od Fortunie

W ostatnim czasie głównym bukmacherem, który kojarzony jest z KSW, to Fortuna. Wszystko za sprawą umowy sponsoringowej. Fortuna aktywnie wspiera KSW, co widać m.in. podczas każdej gali. Logo tego bukmachera pojawia się w hali, jak i oktagonie. Czy jest to podparte ciekawą ofertą od Fortuny? Na KSW 69 przy każdej walce Fortuna uruchomiła 25 rynków, co jest najlepszym wynikiem w Polsce. To oznacza, że u tego buka masz najwięcej opcji do obstawiania przed KSW 69. A za tym idą też ciekawe bonusy na start. Jako nowy klient możesz otrzymać:

 • Freebet bez depozytu 20 zł
 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Bonus 100% do 2100 zł
fortuna bez ryzyka ksw 69

Obstawianie KSW 69

Najbliższa gala KSW 69 będzie miała nieco inny klimat niż te poprzednie wydarzenia. Dlaczego? Włodarze zdecydowali się na zorganizowanie gali w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie. To oznacza znacznie okrojoną publikę. Wielu zawodnikom trybuny w tym przypadku nie będą pomagały. Czy ma to jakiś wpływ na obstawianie walk? Być może niektórzy zawodnicy poczują się pewniej – zwłaszcza ci przyjezdni tacy jak Werlleson Martins. Normalnie Sebastian Przybysz mógłby liczyć na doping kilkutysięcznej publiczności. Dla Brazylijczyka to szansa, żeby zaatakować rywala.

Obstawiając KSW 69, jak zawsze, trzeba zwrócić uwagę na kursy, jak i historię walk poszczególnych zawodników. W sobotę będziemy świadkami tylko jednego pojedynku o pas. Będzie to konfrontacja w wadze kogucie pomiędzy Przybyszem a Martinsem.

KSW 69 – kto walczy?

Na KSW 69 zawalczą mężczyźni, jak i kobiety. Swój świetny rekord spróbuje podtrzymać Robert Ruchała. Zawodnik z Nowego Sącza, jak na razie, ma 100% skuteczności. Ruchała stoczył 6 walk, z których wszystkie zwyciężył. Ostatnio na gali KSW 64 pokonał Patryka Kaczmarczyka. Tym razem jego rywalem będzie Włoch, Michele Baiano. Co ciekawe, rywal ten również nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA.

Po roku przerwy do oktagonu KSW wraca Maciej Kazieczko. Rok temu walczył on o mistrzowski pas w wadze lekkiej z Marianem Ziółkowskim. Wówczas lepszy okazał się Golden Boy, a od tamtej pory Kazieczko nie stoczył żadnej walki. W sobotę będzie miał okazje na powrót. Jego rywalem będzie mało znany Francuz, Wilson Varela.

KSW 69 karta walk – zawodnicy i wszystkie walki

Na KSW 69 karta walk złożona jest z ośmiu pojedynków. W jednej walce wystąpią kobiety: Natalia Baczyńska i Sara Luzar Smajić.

 • 61.2 kg.: Sebastian Przybysz (9-2-0) vs. Werlleson Martins (16-4)
 • 83.9 kg.: Cezary Kęsik (13-1-0) vs. Paweł Pawlak (19-4-1)
 • 56.7 kg.: Natalia Baczyńska (6-1-0) vs. Sara Luzar Smajić (3-1-0)
 • 68 kg.: Robert Ruchała (6-0-0) vs. Michele Baiano (7-0-0)
 • 70.3 kg.: Maciej Kazieczko (7-2-0) vs. Wilson Varela (6-2-0)
 • 77.1 kg.: Artur Szczepaniak (7-1-0) vs. Jivko Stoimenov (13-4-0)
 • 61.2 kg.: Patryk Chrobak (3-1-0) vs. Paweł Polityło (6-3-0)
 • 65.8 kg.: Wojciech Kazieczko (1-0-0) vs. Lubomir Lesák (2-0-0)

Natalia Baczyńska vs Sara Luzar Smajić

Dla Natalii Baczyńskiej będzie to debiut na arenie KSW. Znana pod pseudonimem “Baka” walczyła wcześniej m.in. w Contender Fight Night. Baczyńska ma dobry bilans, bo na 6 stoczonych pojedynków odniosła 5 zwycięstw. Jej rywalka, czyli Sara Luzar Smajić ma nieco mniejsze doświadczenie. Chorwatka trzy razy wygrywała, a raz przegrywała. Na KSW 63 Sara Luzar Smajić triumfowała nad Aitaną Alvarez.

Walkę Baczyńska – Smajić możesz obstawić w BETFAN i Superbet. U obu tych bukmacherów faworytką jest chorwacka zawodniczka.

Patryk Chrobak vs Paweł Polityło

Paweł Polityło jest dużym faworytem starcia z Patrykiem Chrobakiem. Ten pierwszy jest znaną postacią na ringach KSW. Polityło od kilku lat walczy w tej federacji. Na swoim koncie ma m.in. konfrontacje z Antunem Racićem i Bruno Santosem. Akurat przeciwko tym rywalom przegrywał, ale w międzyczasie triumfował nad Davidem Martinikiem, Bogdanem Barbu i Dawidem Gralką. Dla Chrobaka będzie to debiut w federacji KSW.

Na ten pojedynek aż 25 rynków oferuje bukmacher Fortuna. To właśnie tam znajdziesz najwięcej typów na walkę Chrobak vs Polityło.

Fot. PressFocus

FAQ

Kto bierze udział w walce wieczoru na KSW 69?

W KSW 69 w walce wieczoru zostanie rozstrzygnięty mistrzowski pas pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Werllesonem Martinsem.

Gdzie obstawiać KSW 69?

Wiele rynków i zakładów na KSW 69 znajdziesz u takich bukmacherów jak BETFAN, Superbet, STS i Fortuna.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze