W tę środę polskie drużyny głównie będą rywalizować w Pucharze Polski. W nim zawodnicy Garbarni Kraków zmierzą się u siebie z Lechem Poznań. Przyjazd Kolejorza do Krakowa, na taki stadion, oznacza duże wyzwanie dla gospodarzy. Czy goście zdobędą pewne trzy punkty i nie będą się męczyć? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Garbarni z Lechem!

Garbarnia Kraków – Lech Poznań: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj zawodnicy Garbarni Kraków zagrają u siebie z Lechem Poznań. Gospodarze na papierze są mocnym underdogiem, no bo w końcu Lech to ekipa z Ekstraklasy, która w dodatku pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo kraju. Kolejorz na pewno nie rzuci wszystkich sił na tę rywalizację, ale i tak powinien zapewnić sobie trzy punkty. Zobacz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Garbarni Kraków z Lechem Poznań i zgarnij też bonus w Fuksiarzu, z którym nie musisz się martwić o wyniki spotkania.

Garbarnia Kraków – Lech Poznań: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Garbarni z Lechem? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a to oznacza, że wystarczy wykupić dostęp do tej platformy. Możesz też ewentualnie skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, o której więcej niżej.

Garbarnia Kraków – Lech Poznań: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Garbarnią, a Lechem będzie pokazywane w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z Fuksiarzem możesz otrzymać voucher na 40 PLN do wykorzystania na tej platformie.

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Puszczy z Koroną

polsat box voucher od fuksiarza

Garbarnia Kraków – Lech Poznań: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Garbarni Kraków z Lechem Poznań będzie tylko w Polsat Box Go. Ta platforma pokazuje spotkania nie tylko w przeglądarce, ale także na telefonie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i będziesz mógł cieszyć się dostępem.

Garbarnia Kraków – Lech Poznań: zapowiedź meczu

Mecz Garbarni z Lechem Poznań zapowiada się na dość interesujący. Skoro już wiesz, gdzie oglądać ten mecz, to warto też, żebyś zapoznał się również z kursami na to starcie. Te znajdziesz m.in. w tym miejscu:

Zdjęcie: pressfocus

O której Garbarnia Kraków zagra z Lechem Poznań?

Spotkanie Garbarni Kraków z Lechem Poznań zaplanowano na godzinę 11:45.

Gdzie obejrzeć mecz Garbarnia - Lech?

Spotkanie Garbarni z Lechem będzie do obejrzenia m.in. w Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze