Gdzie oglądać starcie Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem? To walka, która będzie dostępna w polskiej telewizji, a także w streamie online. Już podczas najbliższego weekendu Gamer ponownie wejdzie do oktagonu UFC. Jego rywalem będzie Arman Tsarukyan. Fani MMA już zacierają ręce na ciekawy pojedynek. Gdzie oglądać UFC Fight Night, kiedy to wystąpi Mateusz Gamrot? Znamy wszystkie sposoby – również te darmowe na oglądanie walki!

sts tv

Gamrot – Tsarukyan gdzie oglądać dzisiaj?

Walki UFC obejrzysz na żywo w TV i internecie. To dotyczy również najbliższego starcia Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem. Obaj zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru na UFC Figh Night. Gala to została zaplanowana w Las Vegas, dlatego trzeba wziąć poprawkę na różne strefy czasowe. W USA będzie już późny wieczór, a u nas wczesny poranek. Właśnie wtedy będziesz mógł oglądać kolejną walkę Mateusza Gamrota w UFC.

Gdzie dziś obejrzysz to starcie? Pojedynek Gamrot – Tsarukyan będzie transmitowany przez polskich bukmacherów. Przykładem takiego operatora jest firma STS. To największy bukmacher w Polsce, który jednocześnie pozwala na oglądanie UFC w playerze video. Jako użytkownik STS możesz uruchomić stream na żywo z gali UFC Fight Night. Transmisja live działa w serwisie sts.pl i aplikacji mobilnej na iOS/Android.

Gamrot – Tsarukyan data i godzina walki

Kiedy odbędzie się walka z udziałem Gamrota? Tym razem nasz reprezentant wystąpi w walce wieczoru, a więc po wszystkich pojędynkach z karty wstępnej i głównej. W Las Vegas będzie to 25 czerwiec, ale u nas w Polsce cała gala odbędzie się już 26 czerwca (w nocy z soboty na niedzielę).

Jak to zwykle bywa z galami UFC – są one podzielone na walki wstępne i główne. Pierwsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 1:00 czasu polskiego. To wtedy do oktagonu wejdą zawodnicy z karty wstępnie. Kilka godzin później będzie można oglądać starcia z głównej karty. Ta część UFC zostanie zainaugurowana o 4:30 czasu polskiego. Prognozuje się, że walka Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem odbędzie się około 6:30 rano.

STS
ZA DARMO
Oglądaj walkę Gamrot vs Tsarkuyan na żywo w STS

Gamrot – Tsarukyan gdzie oglądać za darmo?

Jeśli chodzi o darmowy stream z walki Gamrota w UFC to z pomocą przychodzą transmisje bukmacherskie. STS to tylko jeden z przykładów buka, który transmituje UFC. Kto jeszcze to robi? UFC obejrzysz na żywo również w Fortuna TV. To player video popularnego bukmachera Fortuna. Na stronie tego operatora, a także w mobilnej aplikacji możesz oglądać wszystkie walki UFC podczas najbliższej gali w Las Vegas. Oczywiście obejrzysz też pojedynek w wykonaniu naszego reprezentanta.

Jak oglądać walkę Gamrota w UFC za darmo? Przed skorzystaniem z playera Fortuny – najpierw powinieneś zarejestrować konto u tego bukmachera. Jeśli wykorzystasz nasz kod promocyjny, to otrzymasz freebet bez depozytu o wartości 20 złotych. Co więcej, u tego bukmachera możesz zgarnąć też bonus 100% do 2100 zł i zakład bez ryzyka 600 zł.

Oglądanie UFC w Fortuna TV:

  1. Zarejestruj konto na efortuna.pl
  2. Dokonaj wpłaty na saldo główne
  3. W zakładach live wejdź w stream UFC
  4. Oglądaj na stronie efortuna.pl lub aplikacji mobile

Co ważne, transmisja live w Fortuna TV nie jest płatna, ale żeby player działał prawidłowo należy spełnić jeden z warunków:

  • posiadać środki na koncie głównym,
  • postawić zakład w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Transmisja w STS z walki Gamrot – Tsarukyan

Transmisja live z walki Gamrot – Tsarukyan jest też udziałem drugiego bukmachera, czyli STS, o którym pisaliśmy wcześniej. Generalnie zasady streamu online u tego operatora są takie same, co w Fortunie. STS udostępnia przekaz na żywo w serwisie sts.pl i aplikacji mobile na iOS/Android. W ofercie tego bukmachera znajdują się wszystkie pojedynki najbliższej gali UFC, w tym konfrontacja Gamrot – Tsarukyan.

Jak oglądać w STS starcie Gamrota? Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to dodatkowo możesz otrzymać zakład bez ryzyka na obstawianie tego pojedynku. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Poza tym do tego, żeby działał player STS TV potrzebujesz środków na saldzie depozytowym. To oznacza, że musisz wpłacić minimalną kwotę, żeby transmisja live pojawiła się na twoim ekranie.

Mateusz Gamrot – Arman Tsarukyan: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Dzisiaj starcie Gamera z Tsarukyanem obejrzysz też w telewizji. Kanały sportowe Polsatu specjalizują się w transmisjach live z UFC. A jeśli tak, to naturalne, że w TV będzie transmitowana walka Mateusz Gamrot – Arman Tsarukyan. Na jakim kanale będziesz ją mógł obejrzeć?

Stacja Polsat będzie transmitować kartę główną z UFC Fight Night. To oznacza, że transmisja ruszy około godziny 4:30. Na jakim programie? Jeśli chodzi o telewizje satelitarną, to relacja na żywo będzie dostępna na Polsat Sport.

Mateusz Gamrot – Arman Tsarukyan: stream na żywo online

Jeśli chcesz oglądać starcie Gamrota z Tsarukyanem w telewizji, ale nie masz kablówki czy satelity, to również masz szansę na transmisje. Telewizja Polsat w końcu oferuje internetowe relacje za pośrednictwem Polsat Box Go. To aplikacja na Smart TV, a także urządzenia mobilne. Dzięki temu uzyskasz dostęp na transmisje z UFC za pośrednictwem Polsat Sport.

To płatny model streamu na żywo, ale w tym przypadku bukmacherzy również oferują coś ekstra. Co takiego? W Fuksiarz możesz odebrać voucher na 30 dni darmowego dostępu do Polsat Box Go. Jak go wykorzystać? Wystarczy, że zarejestrujesz konto u tego bukmachera z naszego linku, a następnie zrobisz wpłatę minimum 50 zł. To pozwoli ci odebrać voucher na Polsat Box Go. Tam znajdziesz transmisje live z całej gali UFC i walki wieczoru pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Armanem Tsarukyanem.

FAQ

Gdzie oglądać walkę UFC: Gamrot - Tsarukyan?

Pojedynek ten obejrzysz na żywo u polskich bukmacherów, a także na kanale Polsat Sport.

Gdzie jest darmowa transmisja z walki?

STS TV i Fortuna TV to miejsca, gdzie możesz obejrzeć za darmo walkę Mateusza Gamrota.

Kiedy Mateusz Gamrot walczy w UFC?

Nasz reprezentant zawalczy 26 czerwca 2022 roku (niedziela) o godzinie 6:30 czasu polskiego.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze