Ósmą już galę FAME MMA rozpoczniemy od pojedynku Gamou Fallego z Maciejem “Szewcu” Szewczykiem, więc nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Sprawdźcie sami, jakie są typy i kursy, na co warto zwrócić uwagę oraz gdzie znaleźć bonusy bukmacherskie na to starcie. Czy Szewcu odbije się po ostatniej porażce?

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk – typy i kursy bukmacherskie

FAME MMA 8 rozpocznie się od pojedynku Gamou Fallego z Maciejem “Szewcem” Szewczykiem. Tym razem organizatorzy postawili na spore emocje już od samego początku. Zobaczmy więc, jakie są typy i kursy, kto ma większą szansę i gdzie można zgarnąć bonusy bukmacherskie. Dla pierwszego z tych zawodników nadchodząca walka będzie debiutancką. Mierzący 188 cm i ważący 79 kilogramów Gamou jest stawiany w roli faworyta i trudno się temu dziwić. Presja dokłada dużo od siebie i trzeba sobie z nią radzić, jednak Falli sprawia lepsze wrażenie niż rywal

Betclic oferta FAME MMA

 Z kolei Szewcu pomimo tego, że ma krótszy zasięg, bo mierzy tylko 182 centymetry, to w parterze powinien sobie radzić nieco lepiej. Z całą pewnością będzie chciał się też odkuć po ostatniej porażce. Kurs na wygraną Gamou wynosi tylko 1.20, z kolei w przypadku jego oponenta jest to już 3.80. Jednak w tym wypadku lepiej typować zwycięstwo faworyta, w końcu wszystko za nim przemawia. Standardowo można też obstawić, w jaki sposób padnie wygrana, np. w przypadku KO, TKO, DSQ lub przez poddanie na Szewca jest to 5.00, a Falliego 1.40. Ostatnim typem zakładu jest wygrana na punkty. W tym wypadku kurs na tak to 3.80, a nie to już 1.20. 

W ramach bonusów bukmacherskich w Betclic możecie zgarnąć pakiet startowy. Ten do zdobycia jest z naszym kodem promocyjnym VIPFAME i jeżeli podacie go podczas rejestracji, to dzięki niemu otrzymacie:

  • 550 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze