Gambia – Kamerun: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.01.2024

Piłkarz Kamerunu podczas meczu

Gdzie oglądać Gambia – Kamerun? Puchar Narodów Afryki rozkręca się i za moment znać będziemy stawkę fazy pucharowej! O dalszy udział w imprezie walczą reprezentacje Gambii i Kamerunu, a ich bezpośrednie starcie zapowiada się bardzo ciekawie. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć ich zmagania na żywo? O tym przeczytacie w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Gambia – Kamerun na żywo w TV

Rywalizacja Gambii z Kamerunem odbędzie się w ramach 3. kolejki zmagań w fazie grupowej Pucharu Narodów Afryki. Faworytem będzie tu oczywiście zespół Kamerunu, jednak dotychczasowe starcia imprezy pokazały, że absolutnie nikogo nie należy lekceważyć. Sama batalia rozpocznie się we wtorek, 23. stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 polskiego czasu. A gdzie oglądać PNA w naszym kraju? Niestety nie w telewizji, ponieważ żadna stacja w TV nie zdecydowała się na zakup praw transmisyjnych do tej imprezy. Warto powiedzieć natomiast o streamach online dostępnych w sieci!

Gambia – Kamerun gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro niejako zapowiedziałem temat streamów online, to przejdę już do szczegółów tego typu transmisji. W Polsce Puchar Narodów Afryki pokazywany jest bowiem właśnie w Internecie i bez problemu da się znaleźć w 100% legalną i bezpieczną transmisję z meczu Gambia – Kamerun! Przykładem takiej strony jest chociażby STS TV, a więc platforma streamingowa najpopularniejszego bukmachera w kraju. Tam wystarczy zalogować się na swoje konto STS i zagrać dowolny kupon za najmniejszą nawet stawkę! Wszystkie szczegóły takiej oferty pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Gambia – Kamerun i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Gambia – Kamerun?

Zmierzając zatem powoli do końca artykułu, spotkania PNA w tym roku nie są dostępne w telewizji, jednak bez problemy znajdziemy odpowiedni stream online w formie transmisji u bukmacherów. Osobiście polecam wymienioną wyżej opcję w STS TV, gdzie wystarczy zagrać dowolny kupon nawet za minimalną stawkę, czyli 2 PLN! Życzę już jak największych emocji przy okazji tego spotkania i oczywiście nienagannie działających streamów online! 

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze