Gamalyze to barometr twoich skłonności hazardowych. Dzięki temu narzędziu dowiesz się, jakim typem gracza jesteś. Krótki quiz pozwoli odpowiedzieć na pytanie: czy podczas gry rządzą tobą emocje, a może chłodna kalkulacja? To okazja do tego, żeby bliżej poznać swoje zachowania, co może być pomocne w kontekście zakładów bukmacherskich. Uzależnienie to ciemna strona tej rozrywki, dlatego trzeba robić wszystko, żeby nigdy nie wpaść w szpony hazardu.

Gamalyze

Firma Mindway AI opracowała narzędzie, które pozwoli badać zachowania graczy podczas danej potyczki hazardowej. Gamalyze to kilkuminutowa symulacja gry karcianej, gdzie po prostu wybierasz jedną z czterech talii kart. Twoim celem jest uzbieranie, jak największej ilości punktów. Poszczególne karty oznaczają konkretne wartości np. +50 lub -125. To oznacza, że w trakcie gry można tracić, ale też zyskiwać.

I właśnie to jest clou narzędzia Gamalyze. Chodzi o sprawdzenie twojego zachowania podczas wygranych, a także twojej reakcji na przegraną. System oceni czy reagujesz impulsywnie, czy potrafisz odłożyć emocje na bok? Sprawdź sam siebie właśni teraz:

Co to jest test Gamalyze?

Test Gamalyze zajmuje maksymalnie trzy minuty. W tym czasie masz do odkrycia 80 kart spośród czterech talii. Na starcie twój budżet wynosi 2000 EUR. Odkrywając karty, możesz zyskiwać, ale też tracić. Generalnie chodzi o to, aby tak prowadzić grę, żeby koniec końców osiągnąć lepszy wynik niż wyjściowe 2000 EUR.

To nie jest test na wiedzę, czy sprawdzenie umiejętności typerskich. Chodzi tylko o określenie profilu gracza. Nie potrzebujesz się do niego specjalnie przygotowywać – wystarczy poświęcić kilka minut, żeby otrzymać cenną wskazówkę. Oczywiście to tylko sugestia – rezultat z Gamalyze wcale nie oznacza, że jesteś uzależniony lub masz skłonności do hazardu. Potraktuj to po prostu jako radę na przyszłość.

Jak skorzystać z testu Gamalyze?

Aby skorzystać z testu Gamalyze nie musisz się nigdzie rejestrować, ani podpisywać. To anonimowe narzędzie, z którego skorzystasz na stronie zagranie.com. Jak to zrobić? Wystarczy zaakceptować regulamin Gamalyze, a następnie postępować ze wskazówkami narzędzia. W trakcie gry (wyboru kart) będą pojawiały się dodatkowe komunikaty. W tym przypadku najczęściej trzeba odpowiedzieć: TAK lub NIE.

Sprawdź swój profil ryzyka Gamalyze

Po co wykonuje się test Gamalyze? Wszystko po to, aby bliżej poznać swoje zachowania. Jedno co o sobie myślisz, a drugie to jak wygląda rzeczywistość. Wielu uzależnionych od hazardu długo nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu. Być może dla niektórych wynik testu Gamalyze będzie podpowiedzią, że warto coś zmienić w swojej grze?

Na koniec zadania w oparciu o twoje wybory Gamalyze przedstawi raport z podejmowanych przez ciebie decyzji. W ten sposób dowiesz się, czy w trakcie rozgrywki kierowałeś się jakąś strategią, czy może wybierałeś na chybił-trafił. W oparciu o Gamalyze będziesz też znał swoją reakcje na wygrane i przegrane.

Uzależnienie od hazardu

Zakłady bukmacherskie dla jednych są świetną rozrywką, ale dla osób bardziej podatnych na hazard mogą okazać się sporym problemem. Dlatego nie można bagatelizować uzależnienia od hazardu wśród społeczności typerskiej. W związku z tym do waszych rąk oddajemy Gamalyze, które może na wczesnym etapie zdiagnozować niektóre problemy dotyczące waszego wyobrażenia o zakładach i wygranych. Liczymy, że dzięki temu zmienicie swoje nawyki i postrzeganie gry, jeśli jest ono zbyt impulsywne, co może prowadzić do pewnych problemów.

Z Gamalyze możesz skorzystać zupełnie za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze