Galatasaray – Sparta Praga: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.02.2024

Dries Mertens machający rękoma

Gdzie oglądać Galatasaray – Sparta Praga? W czwartkowy wieczór, podobnie jak wczoraj i przedwczoraj, emocji piłkarskich nie zabraknie! To za sprawą gier Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jednym z ciekawszych spotkań będzie to pomiędzy Galatasaray, a Spartą Praga. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Galatasaray – Sparta Praga, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Galatasaray ze Spartą zapowiada się ciekawie z kilku powodów. Przede wszystkim, na placu gry spodziewać się występów wielu gwiazd, bo przecież w barwach Galaty występuje Icardi, Mertens, czy Zaha! Ponadto obydwie drużyny są w naprawdę wysokiej formie, co potwierdzają rozgrywki ligowe. Sama rywalizacja w Stambule rozpocznie się w ten czwartek, a więc 15. lutego 2024 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Jak to zwykle w przypadku spotkań Ligi Europy bywa, transmisji w TV niestety nie znajdziemy na żadnym kanale. Przedstawiam poniżej kursy na ten mecz i przechodzę więc do tematu streamów online!

 

Galatasaray – Sparta Praga: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy zatem do streamów online, z wykorzystaniem których będzie już można znaleźć spotkanie Galatasaray – Sparta i obejrzeć je na żywo! W Internecie dostępna będzie legalna i bezpieczna transmisja z omawianej batalii, jednak gorszą informacją jest ta, że będzie ona wymagać płatności. Prawa do pokazywania Ligi Europy posiada obecnie serwis Viaplay i właśnie tam odnajdziemy wspomniany stream ze starcia w Stambule. Obecnie miesięczny pakiet ze wszystkimi streamami z oferty Viaplay kosztuje 55 PLN. Niestety darmowych alternatyw na polskim rynku nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Galatasaray – Sparta Praga?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Ligę Europy i to konkretne spotkanie Galatasaray – Sparta na żywo, to krótko powtórzę najważniejsze informacje. Transmisji w TV niestety w Polsce niestety nie znajdziemy, jednak skorzystać będzie można z legalnego i bezpiecznego streamu online. Znajdziemy go w serwisie streamingowym Viaplay. Tam uprzednio należy jednak wykupić miesięczny abonament, który kosztuje obecnie 55 PLN. Darmowych alternatyw niestety nie znajdziemy nigdzie. Osobom, które zdecydują się na oglądanie tej batalii życzę jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze