Galatasaray – FC Kopenhaga: kurs 300.00 na wygrany zakład 1X2 + 50 zł za SuperPrzewagę

Rasmus Falk

W środę w Stambule odbędzie się pojedynek Galatasaray z Kopenhagą w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przy okazji tego starcia Superbet zorganizował promocję dla nowych graczy, w której czeka na Ciebie bonus 600 PLN. Jak go zdobyć? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź to!

Superbet LM kurs 300 banner góra

600 PLN bonusu za trafiony typ na zwycięzcę meczu Galatasaray – Kopenhaga w LM w Superbet!

Środowy pojedynek pomiędzy ekipami Galatasaray a FC Kopenhaga będzie miał spore znaczenie dla układu sił w grupie A. Na papierze obie drużyny powinny walczyć o trzecie miejsce w tej grupie, lecz jeśli któraś z nich tutaj wygra, może pokusić się o włączenie do walki o awans do 1/8 finału Champions League. Emocji zatem nie zabraknie. Jeśli chcesz nieco podbić ich dawkę, a nie masz konta w Superbet, możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnego kursu 300,00 na ten mecz. Jak złapać tak wysoki przelicznik?

  1. Zarejestruj się, używając linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Obstaw typ 1X2 w kuponie SOLO na mecz Galatasaray – FC Kopenhaga lub inne spotkanie 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
  5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  6. Jeżeli uda Ci się trafić, otrzymasz 600 PLN bonusu
  7. Dostaniesz także kolejne 50 PLN, gdy zajdzie SuperPrzewaga

Sprawdź regulamin promocji, jeśli chcesz poznać jej dokładne warunki.

Superbet LM kurs 300 banner dół

Oferta ta jest niezwykle korzystna, ponieważ sam określasz skalę ryzyka, wybierając obstawiany mecz. Do wygrania masz aż 600 PLN bonusu plus ewentualne 50 PLN, a stawka wynosi zaledwie 2 PLN. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, to nie zwlekaj, załóż je z naszym kodem i graj kurs 300,00 na Ligę Mistrzów!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze