Galatasaray – Bayern Monachium: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.10.2023

Galatasaray - Bayern Monachium gdzie oglądać

Galatasaray – Bayern Monachium: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? We wtorek czekają nas ogromne emocje związane z fazą grupową Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań grupy A naprzeciw siebie staną niepokonane jak dotąd drużyny. Mimo to bukmacherzy w roli faworytów stawiają przyjezdnych, którzy nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Galatasaray – Bayern Monachium, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Galatasaray – Bayern Monachium na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Galatasaray – Bayern Monachium? Co ciekawe dostęp do spotkań Ligi Mistrzów posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport w swoich kanałach Premium. Oznacza to, że w celu zobaczenia transmisji na żywo, trzeba wykupić pakiet sportowy, w którym znajdą się te kanały. Z taką opcją do swoich użytkowników wychodzi między innymi Canal+, gdzie możesz korzystać ze wspominanych kanałów Premium Polsatu, a poza tym otrzymasz dostęp do spotkań z La Liga czy polskiej Ekstraklasy. Dlatego też poniżej znajdziesz instrukcję na temat tego, jak założyć konto w Canal+. Oto ona:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Galatasaray – Bayern Monachium i ciesz się spotkaniem na żywo!

Galatasaray – Bayern Monachium gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Poza transmisją w TV możesz liczyć również na stream online z meczu Galatasaray – Bayern Monachium. I choć żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania tychże rozgrywek, to opisywane spotkanie możesz śledzić w Canal+ Online, czyli na platformie internetowej tej stacji telewizyjnej. A sam pojedynek pomiędzy Galatą a Bayernem odbędzie się we wtorek, 24 października o 18:45.

Gdzie oglądać Galatasaray – Bayern Monachium?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Galatasaray – Bayern, warto poznać także ligi, które dostępne są w transmisjach live u bukmacherów. Tak naprawdę niemal każdy z operatorów posiada dostęp do meczów na żywo i to nie tylko z boisk piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis, koszykówka czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także ligi piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze