Gabriel “Arab” Al-Sulwi – Patryk “Kizo” Woziński typy i kursy

fame mma publika

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

Podczas FAME MMA 9 jedną z walk wieczoru miało być starcie Popka z Patrykiem “Kizo” Wozińskim. Jednak samozwańczy Król Albanii doznał kontuzji, przez co nie będzie mógł wejść do oktagonu. Szybko zorganizowano zastępstwo i w jego miejsce pojawi się Gabriel “Arab” Al-Sulwi, który prezentuje wysoki, jak na standardy FAME MMA, poziom. Zobaczmy więc, jakie są typy i kursy. 

Gabriel “Arab” Al-Sulwi – Patryk “Kizo” Woziński kursy

Walka pomiędzy Gabrielem “Arabem” Al-Sulwim, a Patrykiem “Kizo” Wozińskim zapowiada się nawet ciekawiej, niż starcie Kizo z Popkiem. Co ciekawe, na początku kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazywały na to, że to Kizo będzie faworytem, ale bardzo szybko się to zmieniło.

Nic dziwnego, w końcu Arab już wcześniej występował w FAME MMA i zawsze pokazywał się z bardzo dobrej strony, prezentując nawet przyzwoity poziom, co może być niespodzianką. Jak więc wyglądają mnożniki na 1/2?

  • Gabriel “Arab” Al-Sulwi – 1.95
  • Patryk “Kizo” Woziński – 1.70

betclic fame mma 9

Na ten moment na walkę pomiędzy tą dwójką nie znajdziemy więcej propozycji niż kursy na to, kto wygra, ale zapewne szybko się to zmieni. W końcu jest to jedna z dwóch walk wieczoru, o czym warto pamiętać.

FAME MMA 9 kursy bukmacherskie – sprawdź, kto jest faworytem w innych walkach!

Gabriel “Arab” Al-Sulwi – Patryk “Kizo” Woziński typy

Według kursów bukmacherskich od początku faworytem powinien być Kizo, jednak przy typach na walkę Wozińskiego z Arabem trzeba pod uwagę wziąć też inne czynniki. Przede wszystkim Al-Sulwi ma większe doświadczenie niż jego rywal, a do tego w oktagonie prezentował się bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że w ramach typów to właśnie jego zwycięstwo się głównie wymienia i taki jest też proponowany zakład ode mnie. 

Gabriel “Arab” Al-Sulwi – Patryk “Kizo” Woziński bonusy

Na FAME MMA 9 dobrze byłoby skorzystać z bonusów, a w Betclic możecie to zrobić z kodem promocyjnym VIPFAME, który da Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 PLN
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze