Fulham – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.11.2023

Tom Cairney po strzeleniu bramki

Gdzie oglądać Fulham – Wolves? Trzynastą serię gier na boiskach Premier League zakończymy w poniedziałkowy wieczór, kiedy to ekipa Fulham zmierzy się z Wolverhampton. Kibice angielskiej ekstraklasy na pewno zainteresują się tą batalią, a ja w poniższym tekście wyjaśnię, gdzie i w jaki sposób oglądać Fulham – Wolves na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Fulham – Wolves, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Fulham z Wolverhampton będzie ostatnim spotkaniem Premier League w ramach 13. kolejki. Starcie to wydaje się wyrównane i trudno wskazać w nim zdecydowanego faworyta, w związku z czym rywalizacja na Craven Cottage powinna być ciekawa dla kibica! Samo starcie zostanie rozpoczęte w poniedziałek, 27. listopada 2023 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Niestety jednak mecz ten nie będzie dostępny w formie transmisji w TV na żywo. Warto jednak zapoznać się z aktualnymi kursami bukmacherów, które potwierdzają, że wyraźnego faworyta tu nie ma: 

Fulham – Wolves: transmisja i stream online za darmo

A gdzie jeszcze można będzie obejrzeć Fulham – Wolves na żywo? Przynajmniej do końca trwającego roku, prawa transmisyjne do spotkań Premier League są na polskim rynku w rękach Viaplay. Operator ten posiada swój własny serwis streamingowy, na którym znajdziemy internetowe transmisje ze wszystkich meczów angielskiej ekstraklasy. Mowa tu oczywiście o legalnym i sprawdzonym rozwiązaniu, jednak gorszą informacją jest ta, że za dostęp do takiej usługi trzeba niestety zapłacić. Darmowych i legalnych streamów online w Polsce niestety nie znajdziemy nigdzie.

Gdzie oglądać Fulham – Wolves?

Podsumowując zatem temat transmisji spotkania Fulham – Wolves, mecz ten będzie dostępny tylko i wyłącznie w formie streamu online. Prawa transmisyjne do końca tego roku posiada stacja Viaplay i właśnie na jej serwisie streamingowym odnajdziemy mecz na Craven Cottage na żywo. Na sam koniec zachęcę jeszcze do zerknięcia na transmisje bukmacherów, gdzie odnajdziecie spotkania piłkarskie na żywo. Dziękuję już serdecznie za uwagę i życzę jak największych emocji podczas rywalizacji na Craven Cottage.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze