Fulham – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.08.2023

Zawodnicy Tottenhamu po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Fulham – Tottenham? Derby Londynu pomiędzy Fulham, a Tottenhamem to chyba najciekawsze spotkanie 1/32 finału Pucharu Ligi Angielskiej! Wielu kibiców angielskiej piłki ostrzy sobie zęby na omawianą batalię, a jeśli także Wy chcecie obejrzeć omawiane zawody na żywo, to serdecznie zachęcam do sprawdzenia detali odnośnie transmisji w poniższym tekście.

Fulham – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Jak można się domyśleć, we wtorkowy wieczór zobaczymy wiele spotkań Pucharu Ligi Angielskiej, gdyż mówimy o wczesnym etapie tych rozgrywek. Spośród nich chyba najbardziej interesującym meczem będzie ten pomiędzy Fulham, a Tottenhamem. Obydwa zespoły grają ofensywną i przyjemną dla oka piłkę, a co za tym idzie, emocji podczas oglądania tej batalii zabraknąć nie powinno! Czas na obejrzenie meczu należy zarezerwować sobie 29. sierpnia o godzinie 20:45. Niestety jednak zabraknie możliwości obejrzenia go w TV, jednak już teraz mówimy o streamie online!

Fulham – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

A więc o co chodzi z zapowiedzianym streamem online i w jaki dokładnie sposób obejrzeć derby Londynu w takiej formie? Prawa do transmitowania rozgrywek EFL Cup w Polsce posiada Viaplay, która słynie również z pokazywania meczów Premier League! Kupując pakiet zgodnie z poniższą instrukcją zyskacie miesięczny dostęp do streamów z obu tych rozgrywek, a transmisje te pokazywane są w jakości HD i z polskim komentarzem! Poniżej więcej szczegółów odnośnie wspomnianego dostępu do Viaplay:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Fulham – Tottenham

Gdzie oglądać Fulham – Tottenham?

Wychodzi więc na to, że jedynym sposobem na zobaczenie rywalizacji Fulham – Tottenham będzie opcja oferowana przez Viaplay. Operator ten ma dla swoich użytkowników także aplikację mobilną, którą zainstalować można na telefon z systemem IOS lub Android. Stream będzie działał na identycznych warunkach, co w przypadku korzystania z witryny internetowej. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów i rzecz jasna życzę miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze