Fulham – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.12.2023

Piłkarze Fulham po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Fulham – Nottingham? Ekipa Fulham po dramatycznym i ostatecznie przegranym 3:4 meczu z Liverpoolem przystępuje do kolejnego wyzwania, którym będzie domowe spotkanie z Nottingham. Będzie to tylko jeden z kilku środowych meczów w Premier League, a poniżej znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób oglądać to starcie na żywo. Zapraszam do lektury.

Fulham – Nottingham, transmisja na żywo w TV

W tym tygodniu calutka kolejka Premier League rozgrywana jest w środku tygodnia. I tak w najbliższą środę na poziomie angielskiej ekstraklasy odbędzie się aż 6 spotkań, a więc rywalizacja Fulham – Nottingham będzie tylko jednym z wielu spektakli w angielskim teatrze piłkarskim. Sam mecz rozpocznie się 6. grudnia 2023 roku o godzinie 20:30 polskiego czasu. Złą informacją jest ta, że transmisji w TV nie znajdziemy na żadnym kanale, a dobrą, że mecz będzie dostępny w Internecie w formie streamu online. Sprawdźcie najlepsze kursy bukmacherskie na ten mecz, a ja przechodzę właśnie do transmisji w sieci na żywo!

Fulham – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do tematu transmisji i streamu online w Internecie. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, to w naszym kraju jest platforma, na której znajdziemy wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy. Jest nią Viaplay, a dokładnie serwis streamingowy pod tym logiem. Tam należy założyć swoje konto i wykupić odpowiedni pakiet transmisji, a następnie cieszyć się dostępem do meczu Fulham – Nottingham na żywo, jak i innych gier angielskiej ekstraklasy! Darmowych alternatyw niestety na polskim rynku brak.

Gdzie oglądać Fulham – Nottingham?

Odpowiadając zatem na powyższe pytanie, najkrócej jak się tylko da, mecz Fulham – Nottingham będzie można obejrzeć w serwisie Viaplay. Niestety na polskim rynku nie znajdziemy żadnych darmowych alternatyw, gdyż Viaplay do końca 2023 roku posiada pełnię praw transmisyjnych do spotkań angielskiej ekstraklasy. Mi pozostało życzyć jak najlepszych emocji, a jeśli interesują Was inne mecze piłkarskie w ten tydzień, sprawdźcie pozostałe transmisje u bukmacherów! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze