Fulham – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Harry Wilson podczas meczu z City

Gdzie oglądać Fulham – Luton? W sobotę, jak co tydzień, czeka nas masa ciekawych gier w angielskiej Premier League, a swój wzrok warto skierować chociażby na Craven Cottage. Tam nieprzewidywalna ekipa Fulham zmierzy się z beniaminkiem z Luton, a samo starcie powinno być ciekawe i interesujące. Gdzie i w jaki sposób można obejrzeć je na żywo? O tym w poniższym artykule, tak więc zachęcam do sprawdzenia!

Fulham – Luton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Fulham – Luton będzie zaledwie jednym z siedmiu meczów, jakie Premier League przygotowało dla kibiców na najbliższą sobotę! Większość gier tego dnia odbędzie się o godzinie 16:00 i pora ta dotyczy również opisywanej przez nas batalii. Niestety jednak nie dane nam będzie obejrzeć jej w TV – telewizja Canal+ pokazuje 2 spotkania ligi angielskiej na weekend, tak więc rywalizacja Fulham – Luton nie znalazła się w jej ofercie. Warto natomiast sprawdzić, co dla graczy oferują nowi bukmacherzy na polskim rynku!

Fulham – Luton: transmisja i stream online za darmo

Brak transmisji w TV to oczywiście żadna tragedia, gdyż podobnie jak inne mecze Premier League, tak i starcie Fulham z Luton będzie można obejrzeć na żywo w formie streamu online. Taka opcja dostępna będzie w serwisie Viaplay, który to w kampanii 2023/24 pokazuje wszystkie starcia angielskiej ekstraklasy. Streamy online opakowane są jakością HD i polskim komentarzem. Poniżej instrukcja, w jaki sposób zobaczyć mecz Fulham – Luton właśnie w takiej formie:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Fulham – Luton

Gdzie oglądać Fulham – Luton?

Podobnie jak wszystkie największe stacje telewizyjne w dobie dzisiejszych czasów, tak i Viaplay oferuje swoim klientom dostęp do aplikacji mobilnej! Pobierając ją ze sklepu Google lub App Store i logując się na swoje konto, będziecie mogli śledzić wszystkie oferowane przez serwis spotkania także z pozycji urządzenia mobilnego! Stwierdziłem, że warto wspomnieć o tej opcji dla osób, które np. w sobotnie popołudnie będą przebywać poza domem. Powodzenia i wielu emocji przy okazji tego spotkania Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze