Fulham – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.04.2024

Piłkarze Liverpoolu przed rozpoczęciem meczu

Gdzie oglądać Fulham – Liverpool? Jednym z ciekawszych meczów 34. kolejki Premier League będzie ten na Craven Cottage. Miejscowy Fulham postara się wykorzystać słabszy moment Liverpoolu i sprawić niespodziankę! A gdzie i w jaki sposób można będzie zobaczyć te zmagania na żywo w naszym kraju? Zapraszam do sprawdzenia poniższego tekstu, gdzie znajdziecie odpowiedź na to pytanie!

Fulham – Liverpool, transmisja na żywo w TV

W niedzielę na poziomie Premier League odbędą się 4 spotkania, jednak chyba właśnie mecz na Craven Cottage zapowiada się najciekawiej. Liverpool mimo słabszego momentu wciąż jest w grze o mistrzostwo kraju, zaś Fulham na własnych śmieciach potrafił ograć już Arsenal, czy Tottenham! Sama batalia ma rozpocząć się 21. kwietnia 2024 roku o godzinie 17:30 czasu polskiego. Jeżeli idzie o transmisję w TV, to takiej opcji niestety w naszym kraju nie znajdziemy. Będzie można za to skorzystać z legalnego i w 100% bezpiecznego streamu online! Szczegóły już za sekundkę!

Fulham – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Pora zatem odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, a więc gdzie obejrzeć Fulham – Liverpool? W chwili obecnej pełnię praw do pokazywania meczów Premier League w Polsce posiada stacja Viaplay. To właśnie na jej serwisie internetowym będziemy w stanie znaleźć legalną transmisję ze starcia 34. kolejki. Będzie jej towarzyszyć obraz w jakości HD, jak i polski komentarz, czy studio przedmeczowe. Zaznaczyć jednak trzeba, że nie mówimy o darmowej opcji, bo za miesięczny dostęp do usług Viaplay zapłacić trzeba obecnie 55 PLN. Warto jednak zainteresować się kursami bukmacherskimi i być może obstawić to starcie, by zrekompensować sobie ewentualny wydatek w Viaplay!

Gdzie oglądać Fulham – Liverpool?

Jeżeli nie macie pomysłu na niedzielne kupony, to zachęcam do sprawdzenia naszych analiz i typów na Premier League. Wracając natomiast do głównego zagadnienia, okazuje się, że mecz Fulham – Liverpool na żywo dostępny będzie tylko na jednej platformie. Jest nią Viaplay, a to dlatego, że właśnie ten wydawca do końca sezonu posiada pełnię praw transmisyjnych do ligi angielskiej. Niektóre spotkania pokazywane są również w Canal+, jednak w tym konkretnym przypadku tego rodzaju alternatywy nie znajdziemy. Życzę jak największych emocji i ciekawego starcia w Londynie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze