Fulham – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.01.2024

Alex Iwobi z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Fulham – Everton? W najbliższy wtorek kibiców Premier League czeka wiele ciekawych batalii. Dla układu dolnej części tabeli szalenie istotny będzie wynik rywalizacji Fulham – Everton, o której przeczytacie więcej w poniższym artykule. Dowiecie się z niego, gdzie i w jaki sposób zobaczyć to spotkanie na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Fulham – Everton, transmisja na żywo w TV

Zarówno Fulham, jak i Everton nie przeżywają obecnie najlepszych okresów, a zatem dla obydwu ekip bezpośrednia batalia będzie niezwykle istotna. Wyraźnego faworyta w tej batalii nie widać, a to zwiastuje nam bardzo wyrównane i ciekawe starcie na Craven Cottage. Mówimy tu o starciu, które rozpocząć ma się we wtorek, 30. stycznia 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Kibice Premier League na pewno wiedzą, że niektóre mecze tej ligi pokazywane są na żywo na sportowych antenach Canal+. Tym jednak razem podobnej transmisji w TV nie znajdziemy, a zatem trzeba będzie posiłkować się opcjami dostępnymi w sieci!

Fulham – Everton: transmisja i stream online za darmo

W dobie dzisiejszych czasów brak transmisji w TV z jakiegoś meczu nie jest żadną tragedią, ponieważ multum gier pokazywanych jest również w Internecie. Na chwilę obecną prawa do wszystkich spotkań ligi angielskiej w Polsce posiada stacja Viaplay, która niebawem będzie się wycofywać z polskiego rynku. Jeżeli jednak szukacie odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać Premier League, to starcie Fulham – Everton, jak i inne potyczki 22. kolejki odnajdziemy właśnie w serwisie streamingowym Viaplay. Dostęp do usług nie jest tam darmowy, ponieważ miesięczny koszt subskrypcji wynosi obecnie 55 PLN, a darmowych alternatyw niestety nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Fulham – Everton?

Przypuszczam, że rywalizacja Fulham z Evertonem głównie zainteresuje oddanych kibiców ligi angielskiej. Jeżeli jesteście jej fanami, to z pewnością wiecie o ofercie Viaplay. Spotkanie na Craven Cottage, podobnie jak inne starcia tych rozgrywek zostanie pokazane na żywo właśnie w Viaplay i to na owym serwisie streamingowym znajdziemy jedyną legalną i bezpieczną transmisję. Przypomnę jednak, że niestety dostęp do Viaplay jest płatny, a darmowych alternatyw brakuje. Mimo to, życzę jak najlepszego meczu i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze