Fulham – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.05.2023

Tom Cairney podczas spotkania ligowego

Gdzie oglądać Fulham – Crystal Palace? Rzadko zdarza się, że jednego dnia oglądamy dwa spotkania derbowe, a tym bardziej, jeżeli dotyczą one tego samego miasta. W sobotę, na angielskich boiskach zobaczymy jednak właśnie dwie derbowe batalie stolicy, a jedną z nich będzie rywalizacja Fulham z Crystal Palace. Jeżeli ciekawi Was przebieg i rezultat owego spotkania, to na pewno warto obejrzeć je na żywo. A w jaki sposób? O tym w poniższym tekście!

Fulham – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

O tym, że niegrające już o nic Fulham nie będzie na finiszu kampanii dostarczycielem punktów przekonaliśmy się chociażby podczas kapitalnego dla kibiców meczu z Evertonem, które to beniaminek wygrał 5:3! Crystal Palace również ma ochotę zakończyć kampanię jak największą ilością udanych gier i zwycięstw, zatem o poziom i zaangażowanie w omawianych derbach Londynu możemy być spokojni. Podobnie jak większość innych, sobotnich gier w Anglii, mecz ten rozpocznie się o godzinie 16:00. Fanów transmisji w TV niestety zasmucę, ponieważ meczu tego nie obejrzymy na żadnym kanale telewizyjnym. Warto jednak sprawdzić nasze typy na Premier League, które ostatnimi czasy okazują się bardzo skuteczne!

Fulham – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

A zatem, gdzie oglądać sobotnie derby Londynu? Odpowiedzią na powyższe pytanie jest oferta Viaplay, która to stacja w trwającej kampanii pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej. Można je oglądać za sprawą transmisji internetowych, czyli tak zwanych streamów online. Dopowiem jeszcze, iż wszystkie te streamy pokazywane są w jakości HD, a w dodatku usłyszycie przy nich polskich komentatorów. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi rodzajami transmisji, to polecam postąpić zgodnie z poniższą instrukcją i cieszyć się streamem online z derbowej rywalizacji!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Fulham – Crystal Palace

Gdzie oglądać Fulham – Crystal Palace?

Prócz przedstawionej wyżej możliwości dotyczącej streamu online, można jeszcze skorzystać z transmisji mobilnej, a więc obejrzeć omawiane starcie na telefonie! Jeżeli tylko macie na takim urządzeniu system operacyjny IOS lub Android, to możecie na nim zainstalować aplikację mobilną Viaplay i po zalogowaniu się na swoje konto, cieszyć się streamami z meczów Premier League także na urządzeniu mobilnym! Po za tym wiele ciekawych transmisji oferują polscy bukmacherzy. Powodzenia i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze