Fulham – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.08.2023

Carlos Vinicius podczas meczu z Leicester

Gdzie oglądać Fulham – Brentford? W sobotę zobaczymy wiele ciekawych rywalizacji na angielskiej ziemi, a wszystko to w ramach 2. kolejki Premier League. Jednym z ważniejszych wydarzeń nadchodzącego weekendu będą derby Londynu pomiędzy Fulham, a Brentfordem. To właśnie to spotkanie będzie przedmiotem naszego zainteresowania w poniższym tekście, w którym objaśnimy jak i gdzie obejrzeć Fulham – Brentford na żywo. Miłej lektury.

Fulham – Brentford, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja wewnątrz Londynu będzie tylko jednym z wielu sobotnich spotkań w angielskiej Premier League. Mecz ten wydaje się bardzo interesujący z perspektywy kibica ligi angielskiej, bo obydwa kluby dysponują podobnym potencjałem i jakością, a w dodatku każdy z nich preferuje granie ofensywnej i odważnej piłki, co tylko powinno pozytywnie wpłynąć na sobotnie widowisko. A propos terminu rozgrywania tego starcia, derby Londynu rozpoczną się już o godzinie 16:00 naszego czasu, jednak na żadnym kanale w TV nie znajdziemy transmisji z ich przebiegu.

Fulham – Brentford: transmisja i stream online za darmo

A zatem, gdzie oglądać sobotnie derby Londynu? Odpowiedzią na powyższe pytanie jest oferta Viaplay, która to stacja w trwającej kampanii pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej. Można je oglądać za sprawą transmisji internetowych, czyli tak zwanych streamów online. Dopowiem jeszcze, iż wszystkie te streamy pokazywane są w jakości HD, a w dodatku usłyszycie przy nich polskich komentatorów. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi rodzajami transmisji, to polecam postąpić zgodnie z poniższą instrukcją i cieszyć się streamem online z derbowej rywalizacji!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Fulham – Brentford

Gdzie oglądać Fulham – Brentford?

Ostatnim sposobem, który warto polecić i który umożliwi Wam obejrzenie starcia Fulham – Brentford na żywo będzie transmisja na telefony i urządzenia mobilne. Jeśli na swoim smartfonie posiadacie system IOS lub Android, to bez problemu zainstalujecie na nim aplikację Viaplay i po zalogowaniu się na konto, odpalicie transmisję z meczu Fulham – Brentford. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów i rzecz jasna, życzę wielu emocji w ten weekend!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze