Fulham – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Harrison Reed podczas spotkania

Gdzie oglądać Fulham – Bournemouth? Sobota z Premier League zapowiada się niezwykle ciekawie, a to za sprawą aż 7 gier w angielskiej ekstraklasie. Na boisko wyjdą między innymi zawodnicy Fulham i Bournemouth, którzy zmierzą się w bezpośredniej batalii. Jeżeli nie wiecie, gdzie oglądać Fulham – Bournemouth, to w poniższym tekście znajdziecie informacje na temat transmisji w TV i streamów online! Zapraszam więc do lektury.

Fulham – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Fulham z Bournemouth jawi się jako bardzo wyrównana i potencjalnie dość ciekawa. Wszak obydwa kluby okupują miejsca w okolicach środka stawki i nie wygrały od kilku kolejek. Bezpośrednia batalia będzie zatem niezwykle istotna dla obydwu drużyn. Jej start został zaplanowany na najbliższą sobotę, 10. lutego 2024 roku i godzinę 16:00 czasu polskiego. Jeżeli chcecie zobaczyć ten mecz na żywo, to będziecie musieli skorzystać z transmisji w Internecie, ponieważ w TV nie znajdziemy takowej na żadnym programie. Poniżej znajdziecie za to aktualne kursy na omawiane starcie 24. kolejki:

Fulham – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku, to pora na temat streamów online, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej używane! Internetową transmisję z meczu na Craven Cottage będziemy w stanie znaleźć wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Jeszcze przez pewien bliżej nieokreślony czas Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier angielskiej ekstraklasy, jednak wymieniona wyżej opcja niestety jest płatna i aby obejrzeć Fulham – Bournemouth na żywo trzeba wykupić odpowiedni pakiet.

Gdzie oglądać Fulham – Bournemouth?

Zmierzając zatem do podsumowania i wniosków, okazuje się, że starcie Fulham – Bournemouth na żywo i legalnie obejrzymy tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Mowa tu o serwisie streamingowym Viaplay, w którym można bezpiecznie śledzić wszystkie potyczki Premier League, w tym właśnie Fulham – Bournemouth. Obecnie cena miesięcznego pakietu w Viaplay kosztuje 55 PLN, zatem warto go zakupić przed rozpoczęciem sobotniego meczu! Mam nadzieję, że pomogłem dowiedzieć się, gdzie oglądać Premier League i życzę jak największych emocji w sobotę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze