Fulham – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.10.2022

Renan Lodi wykonujący wślizg

Gdzie oglądać Fulham – Bournemouth? Spotkanie dwóch beniaminków będzie jedną z czterech, sobotnich gier na poziomie Premier League. Na pierwszy rzut oka, to zestawienie nie przyciąga przed TV, jednak miłośnicy ligi angielskiej z pewnością wiedzą, iż zarówno Fulham, jak i Bournemouth potrafi grać ofensywną, ciekawą piłkę. Z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji z tego starcia. Zapraszam do sprawdzenia.

 

Fulham – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Spotkanie dwóch beniaminków to jeden z czterech, sobotnich meczów w Premier League. Mecz 11. kolejki zaplanowano na godzinę 16:00 i to wówczas należy włączyć kanał w serwisie Viaplay, by zobaczyć to spotkanie na żywo w TV! Przypomnę, że zarówno Fulham, jak i Bournemouth potrafi grać ciekawą piłkę, a bezpośredni mecz tych zespołów może być naprawdę dobrym widowiskiem!

 

Fulham – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem w powyższym akapicie, mecz Fulham – Bournemouth będzie można zobaczyć na żywo w Viaplay! Operator ten posiada prawa transmisyjne do rozgrywek Premier League w sezonie 2022/23, a więc na jego antenie znajdziecie streamy online ze wszystkich gier ligi angielskiej! Warto dodać, że wybranie transmisji w Viaplay jest całkowicie legalne i bezpieczne – jeśli zaś szukacie dostępnych transmisji i streamów z innych rozgrywek i meczów, zerknijcie, u którego bukmachera będzie można je zobaczyć na żywo!

 

Gdzie oglądać Fulham – Bournemouth?

Spotkanie Fulham z Bournemouth obejrzeć możesz w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć można bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzisz, opcji jest naprawdę sporo i niezależnie od tego, którą wybierzesz, omawiany mecz będziesz mógł zobaczyć na żywo online! Powodzenia!

fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze