Fulham – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.10.2022

Jacob Ramsey w meczu z Chelsea

Gdzie oglądać Fulham – Aston Villa? Spotkanie na Craven Cottage będzie jednym z dwóch, zaplanowanych na czwartek gier w Premier League. Będzie to jednocześnie jedno z ostatnich meczów 12. serii gier. Czy Matty Cash i spółka zdołają zgarnąć pełną pulę przeciwko beniaminkowi? Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem tego starcia, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji i streamów online.

Mecz Fulham z Aston Villą to jedno z dwóch, ostatnich spotkań 12. serii gier. Spotkanie to odbędzie się w czwartkowy wieczór i z pewnością będzie ciekawą propozycją dla kibiców Premier League, ale nie tylko! Mecz na Craven Cottage pokazany zostanie w Viaplay, a jeśli nie macie jeszcze konta w tym serwisie, to poniżej wyjaśniam jak je założyć:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Fulham – Aston Villa

Fulham – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Wybranie transmisji live na odbiorniku TV to oczywiście najpopularniejszy sposób na obejrzenie spotkania Premier League i nie tylko! Jeśli masz więc ochotę zobaczyć mecz Fulham – Aston Villa w telewizji, to stosując się do powyższej instrukcji, otrzymasz taką możliwość dzięki platformie Viaplay! Dodam jeszcze, iż zawody na Craven Cottage rozpoczną się punktualnie o godzinie 20:30!

Fulham – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się w Viaplay i zobaczyć stream online z meczu Fulham – Aston Villa na żywo, to warto dodać kilka słów o powyższej platformie. Viaplay od kilku sezonów coraz śmielej poczyna sobie na polskim rynku transmisji – w tej chwili serwis ten oferuje streamy ze wszystkich meczów Premier League, ale także z meczów Ligi Europy, Ligi Konferencji i wiele więcej! Jeśli zaś Twojej ulubionej ligi lub rozgrywek nie ma w ofercie Viaplay, to sprawdźcie, czy legalni bukmacherzy w Polsce nie oferują transmisji z wybranych przez Ciebie rozgrywek!

Gdzie oglądać Fulham – Aston Villa?

Operator Viaplay ma w zanadrzu wiele możliwości obejrzenia meczu Fulham – Aston Villa. Korzystając z tego serwisu, możecie bowiem obejrzeć omawiane zawody na odbiorniku TV z funkcją SMART, ale także na komputerze, laptopie, czy smartfonie z systemem IOS lub Android. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej informacji a propos aktualnej formy i wyników obu ekip, to zerknijcie na naszą zapowiedź dotyczącą tych zawodów! Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze