Bukmacherzy Superbet i Fuksiarz rozpoczynają współpracę z Kanałem Sportowym. Obaj operatorzy zakładów będą teraz działać razem z jednym z najpopularniejszych serwisów sportowych na YouTube. Jakie będą tego efekty i na co mogą liczyć kibice? O tym przeczytasz więcej niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne na ten temat informacje!

baner współpraca fuksiarz i kanał sportowy
fot. fuksiarz

Fuksiarz i Superbet współpracują z Kanałem Sportowym!

Fuksiarz oraz Superbet, czyli dość znani bukmacherzy w naszym kraju, zdecydowali się na współpracę z Kanałem Sportowym, jednym z największych mediów sportowych na YouTube. KS w dwa lata zgromadził blisko milion subskrybentów, czyli dość sporo. Mówi się, że sukces ma wielu ojców i w przypadku Kanału Sportowego to zdecydowanie prawda. Założyli go czterej dziennikarze sportowi: Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski, Mateusz Borek i Michał Pol.

Warto też podkreślić, że kilka miesięcy temu dołączył do nich Maciej Sawicki, który pełni funkcję Prezesa Zarządu, po tym jak odszedł z PZPN. Dwaj bardzo dynamicznie rozwijający się polscy bukmacherzy – Superbet i Fuksiarz.pl postanowili dołączyć do Kanału Sportowego w tym samym czasie i razem budować siłę swoich marek w tym kanale. Zbiega się to także z ogłoszeniem współpracy Superbet z Tomaszem Smokowskim, podczas gdy współpraca Fuksiarza z Krzysztofem Stanowskim trwa od początku startu tej marki w Polsce. Niespecjalnie nas to dziwi, ponieważ opinie o Fuksiarzu są dość dobre, podobnie zresztą jak o Superbecie.

Najpierw był nieśmiały pomysł i pierwsze szkice, jak miałoby to wyglądać. Jednak od samego początku czuliśmy, że w tym projekcie jest potencjał, przecież Polacy żyją sportem, oglądają go i namiętnie komentują – tak o powstaniu Kanału Sportowego mówi Krzysztof Stanowski.

Obaj bukmacherzy nie ukrywają, że ta współprace daje szansę na ciekawy i unikalny kontent sportowy z korzyścią dla fanów. Współpraca zakłada m.in. promowanie marek bukmacherskich w czasie trwania najpopularniejszych programów i w serwisach społecznościowych Kanału Sportowego, a także potencjalnie bardzo ciekawe nagrody dla kibiców i specjalne akcje promocyjne!

W sporcie przede wszystkim chodzi o zdrową rywalizację i dobrą zabawę. Te wartości chcemy przełożyć także na nasz biznes. Współpraca Superbet i Fuksiarza z Kanałem Sportowym to przełomowy krok, gdzie dwóch konkurujących ze sobą operatorów spotyka się przy wspólnym projekcie, by wyznaczać nowe standardy rywalizacji i jednocześnie budować przy tym indywidualną siłę swoich marek – komentuje Adam Lamentowicz, Prezes Superbet.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze