Jak już dobrze wiemy, mecze reprezentacyjne niosą ze sobą masę emocji. W końcu to spotkania zupełnie innego kalibru niż klubowe starcia. Dlatego też warto je obstawić, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania. W Fuksiarz kod promocyjny zapewni Ci nie tylko bonusy na start, ale też możliwość zgarnięcia 5 PLN za każdą bramkę Polaków!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

5 PLN za gol Polaków

Już dzisiaj wieczorem reprezentacja Polski zmierzy się z San Marino w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Cel na ten mecz jest jeden: wygrać i to bardzo wysoko, a najlepiej także nie stracić gola. W końcu kiedy przygotować defensywę na trudniejsze mecze i wzmocnić jej pewność siebie, jak nie w takim spotkaniu. Biało-Czerwoni prawdopodobnie nie wyjdą podstawowym składem, ale temu trudno się dziwić. W końcu na papierze wyglądają na o wiele silniejszych nawet, gdy zestawimy rezerwy naszej kadry z pierwszym składem SMR.

Zapewne w podstawowym składzie wyjdzie Robert Lewandowski, który chciałby regularnie śrubować kolejne rekordy. Polak jest w wybitnej formie i strzela gola za golem, chociaż ostatnio zdarzyło mu się nie trafić do siatki rywali. Teraz więc rywale jeszcze bardziej muszą się bać jego umiejętności. Cała ta sytuacja z kolei sprzyja akcji od Fuksiarza, który płaci 5 PLN za każdą bramkę naszych rodaków. O co dokładnie chodzi? W Fuksiarz kod promocyjny ZAGRANIE da Ci możliwość wzięcia udziału w tej akcji, a niżej wszystko tłumaczymy.

fuksiarz gol polaków

Najpierw należy mieć założone konto w Fuksiarz. Jak go nie masz, to kliknij baner powyżej, a następnie upewnij się, że jest wpisany kod ZAGRANIE i wypełnij resztę danych. Zaloguj się na konto, a później postępuj według instrukcji:

  • wpłać depozyt (minimum 55 PLN)
  • zagraj kupon przedmeczowy SOLO lub AKO
  • obstaw go za dokładnie 55 PLN
  • kupon musi zawierać dowolny typ na mecz Polska – San Marino
  • kurs minimalny kuponu to 3.50
  • na kuponie tylko mecze z eliminacji do MŚ (Europa)
  • promocja trwa do 09.10.2021 do godziny 23:59

Przed wypłatą należy jeszcze obrócić bonusem co najmniej trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. Bukmacher da Ci na to aż 30 dni, więc czasu jest na pewno dużo i będziesz mógł przebierać w zdarzeniach, jakie chcesz typować. Przykładowo, jak Polska strzeli sześć goli, to dostaniesz 30 PLN bonusu i musisz nim obrócić łącznie za 90 PLN. Na pewno jest to więc akcja, której warto poświęcić trochę uwagi, bowiem można zwiększyć emocje z kibicowania naszym.

Zaloguj się aby dodawać komentarze