fuksiarz koszulka
fuksiarz koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fuksiarz bonus

Fuksiarz bonus 2021 Pakiet 500 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 50 % do 500 PLN
Cashback na start Zwrot aż do 50 %
Specjalna promocja Early Payout
Specjalna promocja Mega kursy BOOST
Ostatnia aktualizacja 20.09.2021

Bonus od bukmachera Fuksiarz obowiązuje dla nowych i starych graczy. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz są nowym graczem na rynku, a żeby wyróżnić wśród konkurentów oferują “prawdziwy” bonus cashback. W Fuksiarz można znaleźć zadowolenie w bonusach powitalnych i stałych promocjach. W przypadku startowych promocji na nowego gracza czeka kilkaset złotych bonusu za kod promocyjny. W trakcie obstawiania w Fuksiarz można korzystać również z pozostałych ofert, które gwarantują zwroty stawek i wypłatę wyższych wygranych.

Fuksiarz bonus to pakiet promocji powitalnych i szereg pomniejszych ofert dla stałych klientów. Bukmacher Fuksiarz, tak jak pozostali operatorzy, proponuje bonus powitalny, a później możliwość korzystania ze specjalnych promocji w trakcie typowania zakładów. Bonus Fuksiarz może nie jest najwyższy na rynku, ale zdecydowanie bukmacher ten postawił na przejrzystość w warunkach obrotu. Fuksiarz nie utrudnia sprawy klientom i oferuje bardzo ułatwiony regulamin promocji – w ten sposób każdy gracz może skutecznie wykorzystać bonus od tego bukmachera.

Bukmacherzy w Polsce bez wyjątku stawiają na bonusy dla nowych graczy. W promocjach powitalnych oferują freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. Wydaje się to koniecznością dla nowego bukmachera, jakim jest Fuksiarz, żeby zaproponować za rejestrację bonus na start. Operator Fuksiarz zrobił co do niego należy, bo taki bonus proponuje nowym klientom!

Fuksiarz bonus na start

Bonus na start w Fuksiarz, to kwota pieniężna, jaka zostanie przyznana na twoje konto, kiedy zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym. W tym momencie często bukmacherzy decydują się wypłacić nowemu użytkownikowi darmowy bonus bez depozytu. W Fuksiarz na powitanie nie ma freebeteu, ale jest za to zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback do 50%.

fuksiarz bonus

Fuksiarz ma to do siebie, że stara się być transparentnym bukmacherem. Dlatego swój bonus na start nazywa “prawdziwym” cashbackiem. Firma ta w ten sposób pije do innych bukmacherów, którzy oferują zakład bez ryzyka, ale później wymagają od klientów obrotu pieniędzmi. Fuksiarz w bonusie na start zastosował łatwiejsze środki, tak żeby interes gracza nie został nadszarpnięty.

Cashback 500 PLN

W bonusie cashback od Fuksiarz na dobry początek można otrzymać maksymalnie 500 złotych. W przypadku tej oferty bukmacher zwraca 50% postawionej stawki na pierwszy kupon. Oczywiście zwrot połowy stawki następuje wtedy, kiedy przegrasz zakład. Jeśli uda ci się pokonać bukmachera i wytypować typy dnia poprawnie, to normalnie odbierzesz wygraną na konto.

Fuksiarz zwraca 50% do 500 PLN. Ktoś może powiedzieć, że 50% to mało, bo pozostali bukmacherzy oferują zwrot 100%. Jest w tym wiele prawdy, bo w przypadku porażki i zwrotu 500 PLN oznacza to, że drugie 500 PLN przepada. Dlaczego? Żeby otrzymać cashback 500 PLN trzeba postawić pierwszy zakład za 1137 PLN.
W bonusie na start Fuksiarz oferuje zwrot połowy stawki, ale bez warunków obrotu! Wydaje nam się, że to i tak bardzo opłacalna promocja!

bonus w fuksiarz

Jak odebrać bonus na start w Fuksiarz? Zakładasz konto z kodem promocyjnym Fuksiarz, czyli przechodzisz pełną rejestrację, a później logujesz się na konto tego bukmachera. W dalszych krokach trzeba wpłacić pierwsze pieniądze i przygotować zakład bez ryzyka. Jaki to powinien być kupon? Zakład akumulowany z minimum dwoma typami, po kursie minimalnym dla zdarzenia 1.20. Minimalna stawka od której będzie naliczany bonus to 20 PLN.

Obrót bonusem w Fuksiarz

W przypadku bonusu na start warunki obrotu w Fuksiarz nie obowiązują. Zwrot stawki, jaki otrzymasz w ramach “prawdziwego” cashbacku można od razu wypłacić na konto bankowe. Pieniądze są twoje bez konieczności robienia dodatkowego obrotu, jak to bywa w przypadku innych bonusów bukmacherskich.

W Fuksiarz obrotu bonusu nie ma, a to sprawia, że właśnie tym bukmacher ten chce się wyróżnić na rynku zakładów online. Oczywiście nie tylko Fuksiarz oferuje bonus bez obrotu, ale możliwość otrzymania zwrotu stawki do 500 PLN, którego nie trzeba obracać jest kuszącą perspektywą.

Fuksiarz rejestracja

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz możliwa jest tylko przez kanały online, bo to internetowy bukmacher. Właśnie ta czynność pozwala odebrać bonusy bukmacherskie od tego legalnego operatora. Za założenie konta w Fuksiarz otrzymasz bonus na start, a także możliwość korzystania z cashbacku bez końca czy funkcji early payout.

fuksiarz rejestracja

Tak naprawdę rejestracja w Fuksiarz opiera się na tych samych czynnościach, co zakładanie konta w STS, Fortunie lub Betfan. Użytkownik chcący zarejestrować się u bukmachera w Fuksiarz powinien wypełnić formularz, który znajduje się w portalu fuksiarz.pl. Do zarejestrowania konta gracza w Fuksiarz nie jest wymagany dowód osobisty, bo to bukmacher, który od początku posiada model błyskawicznej rejestracji.

Zakładając konto u bukmachera Fuksiarz warto zaopatrzyć się w aktualny kod promocyjny, za który będą przyznane dodatkowe bonusy.

Jak założyć konto w Fuksiarz krok po kroku?

Wyjaśnimy dokładnie, jak zarejestrować się w Fuksiarz po to, żeby każdy początkujący gracz mógł bez problemu rozpocząć przygodę z tym bukmacherem.

Pierwszy krok w rejestracji, to wprowadzenie adresu fuksiarz.pl do swojej przeglądarki i przejście na stronę tego bukmachera. Następnie w prawym górnym rogu trzeba nacisnąć przycisk “rejestracja”, co pozwoli rozpocząć proces tworzenia nowego konta.

Drugi krok to uzupełnienie formularza, który jest podzielony na dwie sekcje: dane konta i dane użytkownika. Co się wpisuje w pierwszym polu? Tam wprowadzasz e-mail, hasło i numer telefonu. W drugim formularzu wpisujesz imię, nazwisko, kraj, numer PESEL i kod SMS, który otrzymasz na telefon. Jeśli mamy mieć skojarzenia z innym bukmacherem, to rejestracja ta przypomina tą, jaka jest w STS.

Pamiętaj oczywiście, żeby po drodze zaznaczyć w formularzu zgody na politykę prywatności, a także komunikat “chcę otrzymać bonus powitalny”.

Zarejestrowanie się w Fuksiarz zajmuje dosłownie chwilę, a później wystarczy zalogować się na konto za pośrednictwem adresu e-mail i ustawionego hasła.

Bukmacherzy online tacy jak Fuksiarz pozwalają na założenie konta tymczasowego. W dalszej części gry koniecznym jest wykonanie weryfikacji konta. Dlaczego? Chociażby dlatego, żebyś mógł wypłacić bonus lub wygrane na swój rachunek bankowy. Szybka rejestracja Fuksiarz nie pozwala na tego rodzaju czynności. A więc jeśli później chcesz korzystać z wszystkich udogodnień tego bukmachera, to zdecydowanie potrzebujesz zrobić weryfikacje.

Jak odbywa się weryfikacja w Fuksiarz? To proces, który polega przede wszystkim na wysłaniu do bukmachera skanu dowodu osobistego. Fuksiarz stosuje specjalne zasady dla poprawnego zweryfikowania danych osobowych. Do tego wymaga od swojego gracza przygotowania dwóch fotokopii – inaczej mówiąc dwóch zdjęć/skanów dokumentu tożsamości. Chodzi o to, aby bukmacher miał do wglądu na przód i tył dowodu osobistego. Co więcej, określa, aby zdjęcia/skany były czytelne wraz z widocznymi krawędziami dokumentu.

Weryfikacja to bardzo istotny element, którego na pewno nie można bagatelizować. Na polskim rynku bukmacherzy działają w oparciu o ustawę hazardową, a ta wymusza na firmach stosowanie tego rodzaju praktyk. Użytkownik Fuksiarz, który nie zweryfikuje konta nie będzie mógł wypłacić środków finansowych od tego operatora.

Bonus powitalny Fuksiarz – promocje

W bonusie powitalnym od Fuksiarz oczywiście odbierasz przede wszystkim cashback do 500 PLN. To bonus na start, który oznacza to samo, co bonus powitalny. Niejako to promocja na powitanie, która ma zachęcić nowego klienta do rejestracji konta w zakładach bukmacherskich Fuksiarz.

Na chwilę obecną w bonusie powitalnym od Fuksiarz funkcjonuje tylko zakład bez ryzyka. Wśród promocji niebawem może znaleźć się bonus freebet lub bonus od depozytu. Nigdy nie wiemy, czym jeszcze zaskoczy Fuksiarz swoich nowych klientów. Wiemy natomiast, że kiedy już skorzystasz z bonusu powitalnego, to możesz sprawdzić pozostałe promocje Fuksiarz. Co się w nich znajduje? Chodzi o Mega Kursy oraz Early Payout.

Mega kursy BOOST

Oferta bukmachera Fuksiarz jest bogata, jeśli chodzi o bonusy, ale też liczbę zdarzeń, które można typować. Kursy BOOST w zakładach bukmacherskich Fuksiarz oznaczają typy, które zagrasz po naprawdę bardzo wysokich współczynnikach. Mega kursy to nie tylko nazwa, bo jeśli porównasz zdarzenia BOOST z oferty Fuksiarz do pozostałych bukmacherów, to zauważysz, że to faktycznie najlepsze kursy. Promocję Mega kursów znajdziesz w serwisie Fuksiarz w zakładce “BOOST”.

fuksiarz promocje

Early Payout – co to jest? Jak skorzystać?

Narzędzie Early Payout to autorski pomysł bukmachera Fuksiarz i trzeba oddać, że to rewolucyjna sprawa na rynku zakładów sportowych. Pewnie do tej pory kojarzyłeś early cash out za pośrednictwem którego można rozliczać wcześniej kupony. Produkt od Fuksiarz zatytułowany jako Early Payout działa zdecydowanie inaczej. To wypłacenie pełnej wygranej z kuponu przy wyniku 2:0 w meczu piłki nożnej. Działa to tak, że jeśli wytypujesz zakład na zwycięstwo drużyny np. w Premier League, a obstawiony przez ciebie zespół wyjdzie na prowadzenie dwoma bramkami 2:0/3:1 to bukmacher z automatu rozliczy ten zakład jako zwycięski.

fuksiarz early

Early Payout obejmuje rozgrywki:

  • Liga Mistrzów
  • Liga Europy
  • Ekstraklasa
  • Puchar Polski
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Mistrzostwa Europy 2020/21

Chcąc skorzystać z early pauoy typuj zakłady na mecze piłki nożnej z rynków 1X2.

Fuks Kreator

Kolejną innowacją w zakładach bukmacherskich Fuksiarz jest Fuks Kreator. Na czym to polega? To okazja łączenia zakładów z tego samego meczu na jednym kuponie. W ten sposób na jedno zdarzenie sportowe masz szansę postawienia kilku pomniejszych zakładów, które będą tworzyć jedną całość. To tak jakbyś w obrębie jednego meczu grał kilka typów np. wynik, strzelców i sumę goli.

Fuks Kreator pozwala obstawiać mecze po wyższych współczynnikach kursowych. A dodatkowo otrzymujesz znacznie szersze możliwości typowania. Po wykonaniu analizy meczowej na jednym kuponie możesz zawrzeć kilka typów dotyczących tego samego widowiska sportowego.

Gry karciane LIVE

Gry karciane Fuksiarz to nie promocja, a atrakcja, która wzbogaca ofertę zakładów bukmacherskich. Gry karciane u tego operatora jak na razie obejmują typowanie pokera i black jacka. To rozrywka hazardowa, która toczy się całodobowo. W grach karcianych możesz obstawiać zakłady na zwycięzcę lub układ, ale nie możesz brać czynnego udziału w rozdaniu.

Analizując rynek zakładów bukmacherskich, to już większość operatorów posiada gry karciane. Kursy bukmacherskie na karcianki weszły do stałego punktu firm online. Fuksiarz dołączył do tego grona, więc nie można mu zarzucić, że ma jakiekolwiek braki. Należy tylko pamiętać, że Fuksiarz kod promocyjny nie jest przeznaczony na typowanie gier karcianych. To oznacza, że nie możesz wykorzystać bonusu powitalnego na obstawianie wojny lub pokera. Tak zakład bez ryzyka nie ma zastosowania i nawet, jeśli będzie to twój pierwszy przegrany kupon – to zwrot nie zostanie ci przyznany.

Fuksiarz bonus – oferta na zakłady bukmacherskie

Bonusy Fuksiarz mogą zostać wykorzystane w pełnej ofercie zakładów bukmacherskich. Chodzi o to, że u tego operatora masz możliwości typowania zakładów przedmeczowych i zakładów “na żywo”.

fuksiarz zakłady

Oferta Fuksiarz to piłka nożna, ale też pozostałe dyscypliny sportowe. U tego bukmachera znajdziesz wiele typów na tenis ziemny, koszykówkę, hokej na lodzie, sporty zimowe, MMA i piłkę ręczną. Fuksiarz proponuje setki zakładów na pojedyncze zdarzenia w piłce nożnej. Oczywiście u tego operatora znajdziesz też zakłady długoterminowe i typy specjalne.

Zakłady wzajemne Fuksiarz mogą aspirować do czołówki polskich bukmacherów. Zakłady sportowe u tego operatora podobą się coraz to szerszej grupie graczy. Ranking bukmacherów pokazuje, że Fuksiarz zyskuje na znaczeniu. Oferta tego bukmachera oczywiście jest niżej oceniana od potentatów, ale jak na tak młody staż na rynku, to i tak bardzo dobrze. Na nowych użytkownikach wrażenie robi ne tylko promocja prawdziwy cashback i pozostałe bonusowe atrakcje. To też bogata oferta na zakłady live i zakłady na gry karciane. Dodatkowo cashback bez końca aktywizuje użytkowników, którzy na bieżąco za nietrafione zakłady mogą odbierać częściowe zwroty stawek.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz dały nam się poznać od nowatorskiej strony. Early Payout na piłkę nożną to coś, co na pewno za niedługo będzie kopiowane u pozostałych bukmacherów. Jak na nowego bukmachera Fuksiarz ma dużo do zaoferowania i do zaproponowania. Widać, że nad jego ofertą pracują znawcy rynku, którzy szukają nowych możliwości, a nie tylko powielania tego, co ma konkurencja.

Fuksiarz oferta na dziś/jutro/tydzień

Fuskiarz podobnie jak inni polscy operatorzy oferuje dość szeroką ofertą na wszystkie sporty. Dla niektórych graczy ważniejsze jest jednak to, czy Fuksiarz oferuje zakłady z dużym wyprzedzeniem. Na szczęście nie ma z tym żadnego problemu i w omawianych zakładach bukmacherskich możecie korzystać z szerokiej oferty na cały tydzień. Oczywiście oferta Fuksiarz na dziś jest najbardziej rozbudowana, ale jeśli chcecie poszukać dalszych typów, to ten bukmacher będzie dobrym rozwiązaniem. Bonusy na start + ofertna na jutro i na cały tydzień mogą zachęcić graczy do założenia konta w Fuksiarzu.

fuksiarz bonus oferta

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Płatności do bukmachera Fuksiarz rozpoczynają się już od 1 PLN. Przypominamy jednak, że do bonusu na start minimalna kwota depozytu powinna wynieść 20 PLN.

W zakładach online Fuksiarz wpłaty na konto bukmachera trafiają niemalże błyskawicznie. Wszystko ze względu na firmy realizujące depozyty w Fuksiarz takie jak dotpay, PayU, BLIK, tpay i Przelewy 24. Fuksiarz to wciąż nowy bukmacher, a na razie oferuje podstawowy zestaw płatności. Z czasem w ofercie tego bukmachera mogą pojawić się dodatkowe opcje znane z metod wpłaty u legalnych bukmacherów. Co mamy na myśli? Depozyty składane przez Skrill, Neteller, PayPal lub Paysafecard.

Wypłaty w Fuksiarz to przelewy na rachunek bankowy, który podajesz weryfikując konto gracza. Pamiętaj, że przed pierwszą wypłatą zostaniesz poproszony o to, żeby potwierdzić dane osobowe. Wypłacane środki od Fuksiarz trafią na twój rachunek bankowy bez dodatkowych prowizji.

Fuksiarz aplikacja

Aplikacja Fuksiarz będzie dostępna na systemy operacyjne iOS i Android. W chwili obecnej bukmacher przygotowuje ten produkt, więc aplikacja jeszcze nie miała oficjalnego debiutu na rynku. Można jednak przypuszczać, że Fuksiarz na telefon zaoferuje wszystkie najważniejsze produkty, a więc pełen zestaw zakładów pre-match/live, bonusy, płatności, early payout i kursy BOOST.

Już teraz możesz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej fuksiarz.pl!

Kiedy ruszy aplikacja mobilna można oczekiwać specjalnych ofert na telefon. Liczymy, że Fuksiarz pójdzie śladem Noblebet lub Totolotka i przygotuje specjalne bonusy za instalację aplikacji. Fuksiarz mobile powinno uwzględniać mobilne płatności przez BLIK, pełną ofertę zakładów, logowanie przez kciuk palca i szereg pozostałych funkcjonalności. W branży wszyscy wiedzą, że zakłady przez telefon są najczęściej typowane. Szybka i nowoczesna aplikacja to jeden z kluczy do tego, żeby osiągnąć sukces na polskim rynku zakładów online.

Zakładamy, że Fuksiarz kod promocyjny będzie można wpisać w aplikacji, bo tak jest u innych bukmacherów. Zakłady mobilne z reguły pozwalają też na odbiór bonusu powitalnego, więc kiedy aplikacja wystartuje, to gra bez ryzyka będzie możliwa też za jej pośrednictwem.

Fuksiarz bonus – podsumowanie

Bonus od Fuksiarz jest przyjazny dla początkujących graczy i za to należą się słowa uznania. Bukmacher ten postawił na prostotę, a to się ceni, ponieważ znamy na rynku operatorów, którzy naprawdę utrudniają możliwość skorzystania z promocji. W Fuksiarz wszystko jest klarowne i przejrzyste. Nie ma warunków obrotu, a do tego zagranie zakładu bez ryzyka nie ma zbyt wielu obostrzeń.

Na uwagę zasługują również dodatkowe promocje bukmachera Fuksiarz. Chodzi nam o cashback bez końca dla stałych klientów, a także narzędzie early payout. Przede wszystkim wypłacanie kuponów przy wyniku, kiedy twoja drużyna prowadzi przewagą dwóch goli jest świetnym rozwiązaniem. Niekiedy już po pierwszej połowie można cieszyć się ze zwycięskiego zakładu.

Promocje bukmacherskie Fuksiarz ze względu na klarowny regulamin są oceniane dość wysoko przez użytkowników. Oczywiście, że można zarzucić to, że bonus powitalny nie jest zbyt wysoki, kiedy porównamy go z takimi bukmacherami jak Betfan, STS i Totalbet. Nie zawsze jednak wysokość kwoty ma największe znaczenie. I z tego punktu widzenia bonus cashback można polecić. Zwrot na saldo główne u polskich bukmacherów z zakładu bez ryzyka można znaleźć poza Fuksiarzem również w STS, eWinner i Totalbet. U każdego z tych bukmacherów kwota bonusu jest jednak mniejsza, bo Fuksiarz to aż 500 PLN. Inna sprawa, że cashbackowi podlega tylko 50% stawki, a więc druga połowa jest po prostu przegrana.

Legalny bukmacher Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję na zakłady online w 2020 roku, a kilka miesięcy później pojawił się na rynku. Szybko operator ten rozpoczął współpracę z Krzysztofem Stanowskim, jednym z założycieli Kanału Sportowego.
Siedziba Fuksiarza znajduje się w Warszawie przy ul. Wąchocka 1F. Oto dodatkowe informacje prawne:

NIP:527-290-77-80
KRS: 0000806643.

Ostatnio Fuksiarz zaczął też współpracę z Wojciechem Kowalczykiem. To były reprezentant Polski, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku. Rejestrując się ze specjalnym kodem promocyjnym można uzyskiwać regularne typy od Krzysztofa Stanowskiego i właśnie Wojciecha Kowalczyka.

Jak na razie Fuksiarz nie związał się umową sponsoringową z żadnym większym podmiotem sportowym. Kibice są przyzwyczajeni do tego, że na koszulkach i stadionach klubów Ekstraklasy i 1. ligi pojawia się logo bukmacherów. Na próżno szukać tam Fuksiarza. Na początek bukmacher zaczął współpracę z Polską Federacją Padla. Być może po tym ruchu przyjdzie też czas na większe kontrakty i umowy.

FAQ

Jakie bonusy oferuje Fuksiarz?

Fuksiarz oferuje bonusy powitalne i dla stałych użytkowników. Na start możesz otrzymać zakład bez ryzyka do 500 PLN, a następnie będziesz mógł korzystać z wyższych kursów.

Co otrzymasz na start od Fuksiarz?

W bonusie dla nowych graczy bukmacher Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka z cashbackiem 50% do 500 PLN.

Czy bonus w Fuksiarz trzeba obrócić?

Bonus powitalny w Fuksiarz nie wymaga spełnienia warunków obrotu!

Zaloguj się aby dodawać komentarze