Fuksiarz Bonus 540 zł | Zakład bez ryzyka + Polsat Box Go!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fuksiarz bonus na start (w skrócie)

Bonus powitalny Fuksiarza został stworzony przez bukmachera z myślą o nowych graczach, którzy chcą przetestować jego ofertę. O tym, czy to będzie jednorazowa przygoda czy dłuższa znajomość zdecydują oni sami. Pewne jest, że warto założyć konto, bo na start czeka 500 zł do wykorzystania na bezpieczny zakład bez ryzyka (wygrywasz lub nic nie tracisz). A to nie wszystko – dorzucamy Ci dostęp do Polsat Box Go o wartości 40 zł po rejestracji w Fuksiarzu z naszego linku.

Fuksiarz oferta powitalna 2022 Pakiet 540 złotych + (w tym Polsat Box Go) ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 50 % do 500 zł (zwrot na depozyt)
Dodatkowe korzyści 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport
Cashback bez limitu Zwrot do 200 zł na każdym kuponie
Specjalna promocja Early Payout
Specjalna promocja Mega Kursy Boost
Ostatnia aktualizacja 01.11.2022 r.

Na stronach zakładów bukmacherskich pod hasłem bonus na start niejednokrotnie kryją się przeróżne promocje. Jeśli byśmy szybko porównali oferty powitalne legalnych bukmacherów, to od razu rzuci się w oczy, że Fuksiarz udostępnia na dzień dobry tylko jeden rodzaj bonusu, inni zaś dorzucają freebety i bonusy od depozytu.


Przyjrzeliśmy się regulaminowi i wiemy, dlaczego Fuksiarz postawił na jeden bonus.

Wybrał jakość, a nie ilość i właśnie w ten sposób walczy o nowych klientów. Jeśli wolisz dostać mniej środków, ale takich, które możesz realnie przekuć w większą wygraną lub po prostu wypłacić, to Fuksiarz jest bukmacherem dla Ciebie.


Bonus od Fuksiarza może nie jest najwyższy na rynku, ale zdecydowanie bukmacher ten postawił na przejrzystość w warunkach obrotu, o czym zaraz się przekonasz. Naszym zdaniem świadczy to tylko o uczciwym podejściu do graczy, którzy widząc w ofercie daną kwotę, faktycznie chcą ją otrzymać. U tego bukmachera tak właśnie jest.

Cashback w Fuksiarzu na start do 500 zł

Bonus na start w Fuksiarzu sprowadza się do zakładu bez ryzyka, nazywanego też cashbackiem.

Głównym założeniem tego bonusu powitalnego jest umożliwienie gry bez stresu o powodzenie kuponu. Operator daje nowemu klientowi taryfę ulgową i w razie przegrania kuponu zwraca stawkę, którą ten zainwestował. Następnie można ją przeznaczyć na dalsze obstawianie lub po prostu wypłacić (od razu, dzięki zwrotowi na depozyt), co wcale nie jest takie oczywiste u pozostałych bukmacherów.

To popularna forma bonusu i nic dziwnego – na początku potrzebna jest rozgrzewka i lepiej, żeby słono nie kosztowała. W Fuksiarzu spokojny rozruch bez konieczności obrotu bonusem jest możliwy.

Teraz konkrety, czyli ile można dostać w bonusie?

Maksymalnie możesz otrzymać zwrot do 500 zł, jednak pamiętajmy, że Fuksiarz zwraca 50% stawki. Zatem żeby wykorzystać tę ofertę w pełni trzeba postawić pierwszy zakład za 1137 zł (operator potrąca podatek, co musisz przewidzieć, decydując o stawce kuponu).

Słowniczek dla początkujących:

👉 bonus 50% – taką formę określenia wartości bonusu znajdziesz przy cashbacku i bonusie od depozytu. Operator mówi w ten sposób, jaką część zainwestowanych przez siebie środków dostaniesz od niego w prezencie, dodatkowo. Najczęściej spotkasz się z bonusem 50% i 100%.

👉 podatek – legalni bukmacherzy zobowiązani są do rozliczania się z państwem ze swojej działalności, a więc odprowadzania podatków. Dla gracza odczuwalny jest podatek od stawki w wysokości 12%, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na wysokość jego potencjalnej wygranej.

Jak odebrać bonus dla nowych graczy?

‼️ Przypomnijmy, że bonus powitalny Fuksiarza (tak jak i bonusy pozostałych bukmacherów) jest przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli nie masz jeszcze konta na jego stronie, przejdź szybką rejestrację.

Sprawdź jak założyć konto i otrzymać dodatkowe profity >> rejestracja w Fuksiarzu z kodem promocyjnym.

Pamiętaj o specjalnym kodzie (rejestracji z naszego linku) – bez tego nie otrzymasz pakietu Sport w Polsat Box Go – a szkoda by było!

Proces odbioru bonusu na start w Fuksiarzu można opisać w kilku prostych krokach:

 1. Załóż konto na stronie Fuksiarza, korzystając z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
 2. Złóż pierwszy depozyt – wpłać na konto u bukmachera minimum 50 zł
 3. Stwórz i obstaw swój pierwszy kupon*, który zostanie objęty bonusem cashback. Musi spełnić następujące warunki:
  – na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia
  – kurs każdego ze zdarzeń musi wynosić przynajmniej 1.60
  – stawka kuponu musi wynieść przynajmniej 50 zł
 4. Czekaj na rozliczenie kuponu!

Wygrany kupon

pomnożone środki (stawka razy kurs) wracają na Twoje konto depozytowe

⬇️

możesz wypłacić pieniądze lub grać dalej

Przegrany kupon

50% stawki z przegranego kuponu (minus podatek) wraca na Twoje konto depozytowe

⬇️

możesz od razu wypłacić pieniądze lub obstawiać dalej

Jeśli nie masz pomysłu na kupon, zawsze służymy pomocą >> skorzystaj z codziennej dawki gotowych typów od naszych ekspertów.
*do promocji zalicza się pierwszy kupon w historii konta. W przypadku wygranej drugi i każdy kolejny kupon nie podlegają cashbackowi.

Warunki obrotowe bonusu

Fuksiarz ma to do siebie, że stara się być transparentnym bukmacherem. Dlatego swój bonus na start nazywa “prawdziwym” cashbackiem i nie nakłada na zwrot żadnych warunków obrotowych. Firma ta w ten sposób pije do innych bukmacherów, którzy oferują zakład bez ryzyka, ale później wymagają od klientów nie wiadomo jakiego obrotu pieniędzmi. Fuksiarz swój bonus na start skonstruował tak, żeby interes gracza nie został nadszarpnięty.

‼️ Zakład bez ryzyka nie został obarczony żadnym warunkiem obrotu. Połowa przegranej stawki przepada, ale drugie 50% wraca do gracza i od razu jest gotowe do wypłaty.

Słowniczek dla początkujących:

👉 obrót bonusu – inaczej zagranie za kwotę bonusu. Zwykle bonus trafia na tzw. saldo bonusowe. Nie można zlecić wypłaty znajdujących się tam środków, uprzednio należy obrócić je. Bukmacherzy wymagają kilkukrotnego obrotu, po czym zgromadzona jest kwota przenoszona na saldo główne i dopiero można ją przelać na własny rachunek bankowy. Niestety trzeba mieć na uwadze, że w trakcie realizowania obrotu bonusowa kwota może zostać uszczuplona w wyniku przegrania zakładów.

Fuksiarz bonus na start zakład bez ryzyka do 500 zł - baner.

Porównanie zakładu bez ryzyka Fuksiarza z bonusami innych bukmacherów

Fuksiarz zwraca 50% do 500 zł. Ktoś może powiedzieć, że 50% to mało, bo pozostali bukmacherzy oferują zwrot 100%. Jest w tym wiele prawdy, bo w przypadku porażki i zwrotu 500 zł oznacza to, że drugie pół tysiąca przepada. Druga sprawa to kwota bonusu, która mogłaby być wyższa. Na oba te zarzuty Fuksiarz ma odpowiedź, a my wypowiemy się teraz w jego imieniu.

Bonus Fuksiarza nie jest konkurencyjny kwotowo, ale pod względem warunków już robi wrażenie. Kluczowym jest, że nie zwraca środków w formie bonusu, ale w postaci prawdziwej gotówki możliwej do wypłaty od ręki. Stąd wzięła się nazwa “prawdziwy cashback”. Zdaniem osób zarządzających Fuksiarzem znacznie ważniejsza jest realna użyteczność promocji niż sztucznie napompowana otoczka niedająca zadowalających rezultatów w praktyce.

Oczywiście to stanowisko bukmachera Fuksiarz, w ten sposób argumentuje swoje działania w branży i ma to sens. Nie każdy musi się z nim zgodzić, dlatego niewątpliwym plusem obecnej sytuacji na rynku jest fakt, że możemy wybierać spośród ofert kilkunastu bukmacherów, z czego u większości znajdziemy zakład bez ryzyka.

Efekt? Każdy znajdzie dla siebie taką opcję, która go w pełni usatysfakcjonuje.

Bukmacherzy z najlepszymi zakładami bez ryzyka na start

W poniższej tabeli przedstawiamy kluczowe aspekty decydujące o atrakcyjności bonusu cashback. Obok każdego z nich znajdziesz bukmachera, który w swojej ofercie posiada bonus najlepiej spełniający dany wymóg.

Cecha bonusu Gdzie go znajdę?
Zwrot na konto główne (brak wymogu obrotu bonusem) Fuksiarz
Bonus 100% (zwrot całej stawki) BETFAN
Bonus dotyczy pierwszego przegranego (a nie zagranego) kuponu PZBuk bonus
Wysoka kwota bonusu Superbet bonus

Pakiet Sport w Polsat Box Go na miesiąc

Bonusy u bukmacherów zwykle kojarzą się z darmowymi zakładami, bonusami od wpłaty czy zakładami bez ryzyka. A dlaczego by nie pójść o krok dalej i nie zaproponować nowym graczom bonusów rzeczowych?

W Fuksiarzu oprócz klasycznej oferty powitalnej znajdziesz również bonus w postaci vouchera na wykupienie dostępu do pakietu Sport w Polsat Box Go, a w nim:

 • Polsat Sport Premium
 • Polsat Sport
 • Canal+ Sport 3
 • Canal+ Sport 4
 • Eleven Sports
 • Eurosport

Warunek: wpłać minimum 50 zł w ciągu 48 godzin od chwili zarejestrowania konta.

Kanały dostępne w pakiecie Sport w Polsat Box Go.

Uwaga! Ten dodatkowy bonus będą mieli okazję zgarnąć tylko ci, którzy założą konto w Fuksiarzu, klikając w poniższy przycisk. To unikalna oferta dostępna tylko dla naszych czytelników.

Bonusy i promocje Fuksiarza dla stałych klientów

Po założeniu konta i wykorzystaniu bonusu na start temat dodatkowych korzyści się nie kończy, a wręcz przeciwnie. Zyskujesz dostęp do oferty dla stałych graczy. Wszystkie aktualne promocje znajdziesz na stronie Fuksiarza, w dedykowanej zakładce. Poniżej przedstawiamy kilka sztandarowych akcji promocyjnych, które cieszą się największym zainteresowaniem i pomagają bukmacherowi zaistnieć na rynku.

Sprawdź, czego możesz się spodziewać po tym operatorze.

Cashback bez limitu, czyli zwrot za każdy kupon

Zwrot za każdy kupon Fuksiarz właśnie takim hasłem reklamuje swoją flagową promocję dla stałych graczy. Zakład bez ryzyka kojarzy się głównie z okazją dla nowych klientów, jednak bukmacher Fuksiarz proponuje grę na takich warunkach dosłownie wszystkim! Zainteresowany? Czytaj dalej, ponieważ to jedyna taka oferta na rynku, która obejmuje stałych klientów.

Cashback bez limitu zasady:

 • Obstaw kupon AKO z min. 2 pozycjami
 • Kupon nie wszedł? Odbierz natychmiast nawet 200 zł! To, ile dostaniesz, zależy od liczby pozycji na przegranym kuponie.
 • Środki nie podlegają obrotowi – możesz grać dalej lub od razu wypłacić pieniądze
 • Promocja cashback bez limitu wyróżnia się tym, że można z niej korzystać wiele razy w ciągu dnia!

Jak widać, zasady są bardzo proste. Fuksiarz podjął dobrą decyzję, oferując bonus bez limitu i zwrot za każdy kupon. To duży ukłon w stronę lojalnych graczy zamiast nastawienia wyłącznie na pozyskanie nowych!

Fuksiarz cashback bez limitu zasady promocji.

Mega Kursy Boost

Gracze przychodzą do bukmacherów rzecz jasna po rozrywkę, ale i po wygrane. Wysokość wygranych uzależniona jest między innymi od kursów. Są one mniej lub bardziej atrakcyjne u różnych operatorów, jednak gdybyś miał porównywać każde jedno zdarzenie u każdego operatora to byś oszalał, krótko mówiąc.

Fuksiarz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich obecnych i potencjalnych klientów ze specjalną zakładką BOOST. W ten sposób każdego dnia oznacza typy, które zagrasz po naprawdę bardzo wysokich współczynnikach.

Mega kursy to nie tylko nazwa, bo jeśli porównasz zdarzenia BOOST z oferty Fuksiarza do pozostałych bukmacherów, to zauważysz, że faktycznie wypadają najlepiej.

To znaczne ułatwienie, ponieważ wystarczy każdego dnia zajrzeć do tej wyróżnionej sekcji i jeśli znajdziesz tam mecz, który Cię interesuje, to nie musisz już dalej szukać. Masz gwarancję rzeczywiście najlepszej oferty. Sprawdziliśmy to i polecamy.

Early Payout, czyli rewolucyjny bonus Fuksiarza

Narzędzie Early Payout to autorski pomysł bukmachera Fuksiarz i trzeba oddać, że to rewolucyjny bonus na rynku zakładów wzajemnych.

Pewnie do tej pory kojarzyłeś opcję cashout, za pośrednictwem której można rozliczać wcześniej kupony i uniknąć ewentualnej porażki na całej linii. Produkt od Fuksiarza zatytułowany jako Early Payout działa zdecydowanie inaczej.

To wypłacenie pełnej wygranej z kuponu w sytuacji, gdy obstawiona przez Ciebie drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, np. 2:0 czy 3:1. Nieważne, co się później wydarzy, może sytuacja obrócić się na niekorzyść tego zespołu, a Twój kupon i tak zostanie rozliczony jako wygrany.

Wizualizacja zasad bonusu Early Payout w Fuksiarzu.

Early Payout obejmuje następujące rozgrywki:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Ekstraklasa
 • Puchar Polski
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesliga

Chcąc skorzystać z Early Payout typuj zakłady na mecze piłki nożnej z rynków 1X2. Po uzyskaniu wspomnianej przewagi na kuponie SOLO od razu wygrywasz. Przy kuponie AKO należy poczekać na rozstrzygnięcie pozostałych pozycji.

Fuks Kreator

Kolejną ciekawą opcją jest Fuks Kreator. Na czym to polega? To okazja do łączenia zakładów z tego samego meczu na jednym kuponie. W ten sposób na jedno wydarzenie sportowe masz szansę postawienia kilku pomniejszych zakładów, które będą tworzyć jedną całość.

Możesz w ten sposób stworzyć swój własny kupon, na który złożą się zakłady dotyczące:

 • zwycięzcy spotkania
 • rzutów rożnych
 • żółtych kartek
 • fauli
 • asyst
 • spalonych

Fuks Kreator pozwala obstawiać mecze po wyższych współczynnikach kursowych. Dodatkowo otrzymujesz znacznie szersze możliwości typowania i szansę przekucia swoich przewidywań w jeden kupon.

Oferta zakładów bukmacherskich, czyli na co wykorzystać bonusy

Bonusy Fuksiarza mogą zostać wykorzystane w pełnej ofercie zakładów bukmacherskich. U tego operatora masz możliwości typowania zarówno zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo.

fuksiarz zakłady

Oferta bukmachera Fuksiarz to oczywiście piłka nożna, ale też pozostałe dyscypliny sportowe. Na jego stronie znajdziesz wiele typów na tenis ziemny, koszykówkę, hokej na lodzie, sporty zimowe, MMA czy piłkę ręczną. Fuksiarz proponuje setki zakładów na pojedyncze zdarzenia w piłce nożnej. Mało? Możesz też obstawiać zakłady długoterminowe i typy specjalne.

Fuksiarz oferta na dziś/jutro/tydzień

Fuksiarz podobnie jak inni polscy operatorzy posiada dość szeroką ofertą na wszystkie sporty. Dla niektórych graczy ważniejsze jest jednak to, czy Fuksiarz oferuje zakłady sportowe z dużym wyprzedzeniem. Na szczęście nie ma z tym żadnego problemu i w omawianych zakładach bukmacherskich możesz korzystać z szerokiej oferty na cały tydzień. Oczywiście oferta Fuksiarza na dziś jest najbardziej rozbudowana, ale jeśli planujesz szukać dalszych typów, to ten bukmacher będzie dobrym rozwiązaniem.

Gry karciane LIVE

Niewątpliwym urozmaiceniem oferty sportowej są gry karciane. Wszyscy zainteresowani mogą obserwować rozgrywkę np. pokera czy blackjacka i obstawiać rozwój wydarzeń. W grach karcianych bukmacher pozwala obstawiać zakłady na zwycięzcę lub układ, ale nie ma szansy na czynny udział w rozdaniu.To rozrywka hazardowa wzorowana na grach znanych z kasyn, która toczy się całodobowo. Grono fanów tych zakładów jest coraz większe ze względu na łatwe zasady gry i szybkie rozstrzygnięcie kuponu.

Analizując rynek zakładów bukmacherskich, to już większość operatorów posiada gry karciane. Kursy bukmacherskie na karcianki weszły do stałego punktu firm online. Fuksiarz dołączył do tego grona, więc nie można mu zarzucić, że ma jakiekolwiek braki.

Należy tylko pamiętać, że w pierwszej kolejności warto skupić się na zakładach sportowych z prostego względu – w Fuksiarzu bonus, który otrzymasz na start, nie może zostać zrealizowany na kuponach z pozycjami dotyczącymi gier karcianych. Zakład bez ryzyka nie ma w tej sekcji zastosowania i nawet, jeśli będzie to Twój pierwszy przegrany kupon – to zwrot nie zostanie Ci przyznany.

Metody płatności – zasilenie konta i wypłata bonusu

Metody płatności nie są aspektem w pierwszej kolejności analizowanym podczas wyboru bukmachera. Opinie graczy pokazują jednak, że naprawdę warto sprawdzić, jakimi metodami dysponuje rozpatrywany przez nas operator. W przeciwnym razie może pojawić się rozczarowanie i frustracja, gdy będziemy chcieli wygrane przelać na konto, a czas oczekiwania wyniesie np. 2 dni robocze…

Na szczęście nie w Fuksiarzu.

Wpłaty na konto w Fuksiarzu

Płatności do bukmachera Fuksiarz rozpoczynają się już od 1 zł. Przypominamy jednak, że do bonusu na start minimalna kwota depozytu powinna wynieść 50 zł oraz w przypadku, gdy interesuje Cię dodatkowy pakiet Polsat Box Go.

W zakładach online Fuksiarz wpłaty na konto bukmachera trafiają błyskawicznie. Wszystko ze względu na firmy realizujące depozyty w Fuksiarzu, a należą do nich z pewnością znane Ci z zakupów online marki:

 • DotPay
 • PayU
 • Blik
 • TPay
 • Przelewy24

Przy okazji wpłaty nie zostaje pobrana żadna prowizja, a usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wypłaty środków z konta w Fuksiarzu

Wypłaty w Fuksiarz odbywają się na zadeklarowany rachunek bankowy, który podajesz weryfikując konto gracza. Nie ma możliwości przesyłania środków na inne konta bankowe.

Wypłatę środków ze swojego konta u bukmachera możesz zlecić w każdej chwili. W godzinach pracy biura (codziennie 08:00-23:00) pieniądze dotrą w ciągu 15 minut. W takim tempie realizowane są przelewy do największych banków:

 • mBank
 • Konto Inteligo
 • ING Bank Śląski
 • Alior Bank
 • PKO BP
 • Volkswagen Bank
 • Nest Bank
 • GetIn Bank

Jeśli jesteś klientem innego banku to nie ma problemu, również możesz zlecić wypłatę na swój rachunek, jednak należy liczyć się wtedy z nieco innymi godzinami dokonywania transakcji. W żadnym z przypadków ani bukmacher, ani operator bankowy nie pobierają żadnych prowizji od wypłaty.

Fuksiarz to wciąż nowy bukmacher, a na razie oferuje podstawowy zestaw płatności. Z czasem w ofercie tego bukmachera mogą pojawić się dodatkowe opcje znane z metod wpłaty u legalnych bukmacherów. Co mamy na myśli? Depozyty składane przez Skrill, Neteller, PayPal lub Paysafecard.

Fuksiarz aplikacja z dodatkowymi bonusami

Każdy szanujący się bukmacher może pochwalić się aplikacją mobilną – z dwóch powodów. Po pierwsze to kolejny obszar, z którego można pozyskać dodatkowe bonusy. Popularną praktyką wśród firm bukmacherskich jest oferowanie w aplikacji specjalnych bonusów i promocji niedostępnych na stronie internetowej czy w punkcie stacjonarnym. Po drugie to znak XXI wieku i znaczne ułatwienie dla użytkownika. Dlatego zakładając konto, pamiętaj o zaopatrzeniu się w wygodne narzędzie do gry na telefonie.

Jak pobrać aplikację na telefon?

Aplikacja Fuksiarza jest dostępna na systemy operacyjne iOS i Android. Pobierz ją bezpośrednio ze strony bukmachera, ponieważ nie znajdziesz jej w sklepie z aplikacjami na telefonie. Wydaje Ci się to podejrzane? Uspokajamy. Procedura pobrania aplikacji wygląda tak samo w przypadku wszystkich bukmacherów na rynku. Wynika to z regulaminu Google, który nie chce proponować produktów związanych z hazardem. Ze strony bukmachera aplikację pobierzesz całkowicie legalnie.

Korzyści z posiadania aplikacji

 • liczne bonusy i promocje wyłącznie dla użytkowników aplikacji
 • dostęp do pełnej oferty w każdym miejscu, o każdej porze
 • znacznie łatwiejsze obstawianie na żywo
 • powiadomienia PUSH (o stanie kuponu, o bonusach, zmianach kursowych)

W branży wszyscy wiedzą, że zakłady przez telefon są najczęściej typowane. Szybka i nowoczesna aplikacja to jeden z kluczy do tego, żeby osiągnąć sukces na polskim rynku zakładów online.

Fuksiarz bonus – podsumowanie

Bonus od Fuksiarza jest przyjazny dla początkujących graczy i za to należą się słowa uznania.

Na powitanie oferuje zakład bez ryzyka, który jest dobrym rozwiązaniem na początek, ponieważ ratuje portfel niedoświadczonego gracza w przypadku pierwszej wpadki i pozwala na spokojny rozruch. Co więcej, Fuksiarz punktuje za regulamin bonusu, w którym nie ma mowy o konieczności obrotu. W efekcie zwrócone środki można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę, nie ma tu haczyków.

Na uwagę zasługują również dodatkowe promocje bukmachera Fuksiarz. Chodzi przede wszystkim o Early Payout. To kolejny dowód na otwartość operatora i gotowość do ustępstw w zamian za uwagę gracza.

Bonusy bukmacherskie Fuksiarza ze względu na klarowny regulamin są oceniane dość wysoko przez użytkowników. Oczywiście można zarzucić, że w Fuksiarz bonus powitalny nie jest zbyt wysoki, kiedy porównamy go z takimi bukmacherami jak BETFAN, STS i TOTALbet. Nie zawsze jednak wysokość kwoty ma największe znaczenie. Chcąc zapewnić przystępne warunki bonusu, Fuksiarz musiał zrezygnować z kilkutysięcznych kwot bonusów.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz dały nam się poznać od nowatorskiej strony imogą aspirować do czołówki polskich operatorów. Ranking bukmacherów pokazuje, że Fuksiarz z każdym miesiącem zyskuje na znaczeniu. Jak na nowego bukmachera ma dużo do zaoferowania. Widać, że nad jego ofertą pracują znawcy rynku, którzy szukają nowych możliwości, a nie tylko powielania tego, co ma konkurencja.

Legalny bukmacher Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję na zakłady online w 2020 roku, a więc stał się legalnym bukmacherem w Polsce. Kilka miesięcy później pojawił się na rynku. Szybko operator ten rozpoczął współpracę z Krzysztofem Stanowskim, jednym z założycieli Kanału Sportowego.

Ostatnio Fuksiarz nawiązał też współpracę z Wojciechem Kowalczykiem. To były reprezentant Polski, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku. Rejestrując się ze specjalnym kodem promocyjnym można uzyskiwać regularne typy od Krzysztofa Stanowskiego i właśnie Wojciecha Kowalczyka.

Oto dodatkowe informacje prawne:

NIP:527-290-77-80
KRS: 0000806643
siedziba: ul. Wąchocka 1F, Warszawa.

FAQ

Jakie bonusy oferuje Fuksiarz na start?

Na start w Fuksiarzu możesz otrzymać zakład bez ryzyka do 500 zł, a po rejestracji z naszego linku dodatkowo voucher na pakiet Sport w Polsat Box Go (ekskluzywna oferta tylko dla naszych czytelników).

Czy bonus cashback w Fuksiarzu trzeba obrócić?

W Fuksiarzu bonus powitalny nie wymaga obrotu. Gdy pierwszy kupon okaże się przegrany, zwrot automatycznie zostanie umieszczony na koncie depozytowym, z którego będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Jakie bonusy dla stałych graczy znajdę w Fuksiarzu?

Najlepiej ocenianym bonusem dla stałych graczy jest Early Payout. Dzięki tej promocji kupon będzie wygrany, gdy obstawiona przez Ciebie drużyna obejmie choć na chwilę dwubramkowe prowadzenie - nawet jeśli w trakcie trwania spotkania jej losy się diametralnie odmienią. Do innych chwalonych przez klientów bonusów należą Mega Kursy Boost (podwyższone przeliczniki) oraz Fuks Kreator (narzędzie do tworzenia własnych zakładów).

Zaloguj się aby dodawać komentarze