Czy będzie transmisja w TV z meczu FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund? To spotkanie zostanie pokazane w Viaplay oraz w Superbet. Niżej tłumaczymy, w jaki sposób możesz to zrobić. BVB zagra dzisiaj na wyjeździe z Mainz, ale to wcale nie oznacza, że będzie miało tutaj prostą przeprawę. Kto zgarnie ważne zwycięstwo i komplet punktów?

fsv mainz 05, borussia dortmund, superbet
fot. superbet

FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund, gdzie oglądać

FSV Mainz 05 zdecydowanie nie podejdzie do rywalizacji z Borussią Dortmund jako faworyt. Gospodarze zagrają u siebie, ale to wcale nie oznacza, że mają większe szanse niż zazwyczaj. BVB kadrowo wygląda o wiele lepiej.

Warto podkreślić, że Borussia Dortmund zagra bez aż dziewięciu zawodników. Kontuzjowani są m.in. Reus, Akanji, Meunier, czy Moukoko, a więc goście będa musieli sobie poradzić bez kilku ważnych zawodników. Czy to się przełoży na ich dyspozycję?

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund. Będzie to możliwe w Viaplay oraz w Superbecie. Drugie z tych rozwiązań jest całkowicie darmowe.

FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. W samych kanałach telewizyjnych nie obejrzysz tego spotkania, ponieważ musisz wiedzieć, że ta platforma ich nie posiada, a nie udostępnia też żadnej telewizji sublicencji. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ale większość nowych TV ma Smart TV, a wtedy można na nie pobrać aplikację od Viaplay.

FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund będzie do obejrzenia również w Superbecie. Jednak, żeby odpalić to starcie u tego bukmachera, musisz najpierw spełnić pewne warunki. Te co prawda są bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, ale pamiętaj, że nie możesz pominąć żadnego kroku:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Oglądaj mecz

FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund i czy będzie transmisja online, to pozostaje jeszcze przypomnieć Ci, że zawsze możesz skorzystać z aplikacji na telefon od Superbetu. W niej również obejrzysz starcie tych ekip i będziesz mógł to zrobić niezależnie od tego, gdzie jesteś. To więc świetne rozwiązanie dla osób, które są np. z dala od komputera.

FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund, szanse na zwycięstwo

FSV Mainz 05 podejdzie do spotkania z Borussią Dortmund jako underdog. Drużyna Haalanda na papierze ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to wykorzysta? Same kursy wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:13.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać Mainz - Borussia?

Spotkanie Mainz - Borussia obejrzysz m.in. w Superbecie.

O której Mainz zagra z BVB?

Starcie Mainz vs. BVB zaplanowano na godzinę 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze