Freiburg – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.03.2024

Edson Alvarez prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Freiburg – West Ham? W fazie grupowej Ligi Europy ekipa Freiburga dwukrotnie musiała uznać wyższość londyńskiego West Hamu. Tym razem niemiecki zespół zechce się Anglikom zrewanżować, a sam mecz zapowiada się bardzo ciekawie! Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć Freiburg – West Ham na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Freiburg – West Ham, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Freiburga z West Hamem będzie zaledwie jednym z ośmiu meczów 1/8 finału Ligi Europy. Niemiecko-angielska batalia zapowiada się interesująco, ponieważ obydwa zespoły mierzyły się już ze sobą w grupie i za każdym razem kibice byli świadkami ciekawych widowisk. Tym razem starcie odbędzie się 7. marca 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeżeli jesteście zwolennikami oglądania meczów piłkarskich w TV, to niestety mam kiepską wiadomość, ponieważ meczu tego nie odnajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na omawiane starcie?

Freiburg – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie obejrzeć mecz Freiburg – West Ham na żywo? Oczywiście w dobie XXI wieku brak transmisji w TV to żaden problem, ponieważ zdecydowana większość najlepszych rozgrywek piłkarskich pokazywana jest również w Internecie. Jeżeli mowa o Lidze Europy, prawa do pokazywania tych zmagań posiada obecnie serwis Viaplay. To właśnie tam będziemy w stanie odnaleźć legalny i bezpieczny stream online z omawianej potyczki. Niestety wcześniej należy założyć tam konto i zakupić miesięczny pakiet, który w obecnej chwili kosztuje 55 PLN. Darmowej i legalnej alternatywy dla Viaplay niestety nie mamy.

Gdzie oglądać Freiburg – West Ham?

Mam nadzieję, że ten krótki artykuł pomógł Wam się dowiedzieć, gdzie oglądać Freiburg – West Ham na żywo. Jak to często w przypadku spotkań Ligi Europy ma miejsce, okazuje się, że starcie w Niemczech będzie dostępne do obejrzenia tylko i wyłącznie w Internecie i w serwisie streamingowym Viaplay. Tam znajdziemy z resztą wszystkie najciekawsze batalie Ligi Europy, a po więcej interesujących spotkań na żywo, sprawdźcie rozkład transmisji w STS TV, czy Superbet TV. Dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę jak największych emocji podczas batalii Freiburg – West Ham na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze