Freiburg – Lens: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Roland Sallai, Jonathan Gradit

Gdzie oglądać mecz Freiburg – Lens? Jednym z rozgrywanych w czwartek meczów 1/16 finału Ligi Europy będzie mecz Freiburga z Lens. Interesuje Cię ten pojedynek i chcesz go obejrzeć? Sprawdź, gdzie dostępny będzie stream online oraz transmisja.

Freiburg – Lens, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Freiburga z Lens odbędzie się 22 lutego 2024 o godzinie 18:45 na Europa-Park Stadion we Fryburgu. W pierwszej odsłonie tego dwumeczu padł wynik 0-0, więc czeka nas naprawdę ciekawe i emocjonujące starcie. Na papierze delikatnymi faworytami będą wprawdzie gospodarze, lecz w lepszej formie w ostatnim czasie są piłkarze Lens. Kto będzie tutaj górą? Jeżeli chcesz znaleźć transmisję tego starcia, sprawdź, gdzie oglądać Ligę Europy w internecie, ponieważ transmisja TV nie będzie nigdzie dostępna.

Freiburg – Lens: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz prześledzić w Viaplay. Jest to serwis, który oferuje dostęp do streamów wszystkich meczów Ligi Europy. Żaden inny nadawca ani operator nie posiada praw do pokazywania tych rozgrywek. Sprawdź jednak, jak bogata jest oferta transmisji w STS oraz innych dostępnych w Polsce bukmacherów.

Gdzie oglądać Freiburg – Lens?

Mecz Freiburg – Lens obejrzysz w Viaplay w formie streamu online. Masz jednak ochotę obstawić ten mecz? Skorzystaj z tygodnia bez ryzyka w Superbet! W ramach oferty powitalnej tego bukmachera będziesz mógł grać aż przez tydzień bez obaw o utratę środków! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, graj przez 7 dni, a po tym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów. Zwrot nie będzie obejmował podatku od gry, a jego maksymalna wysokość to 3500 PLN. Zwrócone środki mają postać darmowego zakładu, który wymaga jednokrotnego obrotu przed wypłatą. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. David Catry/Isosport/Content Curation/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze