Nadchodzący weekend będzie bardzo emocjonujący nie tylko ze względu na wydarzenia boiskowe, ale również te dziejące się na esportowych serwerach. Z tej okazji w BETFAN do zgarnięcia są zakłady bez ryzyka oraz freebety. Bukmacher zadbał o ciekawą ofertę. Co więcej, w BETFAN z kodem promocyjnym możecie zgarnąć dodatkowe rzeczy.

Zgarnij bonusy w BETFAN – zakład bez ryzyka i freebet

Bukmacher na ten weekend przygotował aż dwie promocje dla swoich klientów. Jedna dotyczy esportu, a druga piłki nożnej (Bundesliga oraz Serie A). Najpierw przyjrzyjmy się pierwszej z nich. Zasady są bardzo proste i wyglądają tak:

  • zagraj kupon AKO za 49 lub 99 złotych
  • pamiętaj, że muszą być minimum trzy zdarzenia z esportu z kursem większym 1.34
  • jeżeli nie wejdzie ci tylko jedno zdarzenie – bukmacher zwróci równowartość stawki
  • bonus możesz wypłacić po obrocie nim (trzykrotnie z kuponami AKO z minimum trzema zdarzeniami po kursie 1.35 lub większym)
  • przy przenoszeniu pieniędzy bukmacher pomnoży wygrane x10

betfan esport bonus

 

Promocja jest ważna do 20 września. Niżej przedstawię wam, co się dzieje w ten weekend, a teraz jeszcze przedstawię drugą ofertę. W ten weekend startują również dwie ligi, gdzie gra sporo polskich piłkarzy. Tutaj zasady są jeszcze prostsze:

  • zagraj kupon ze stawką minimalną 100 złotych
  • minimum cztery zdarzenia z Serie A i/lub Bundesligi z kursem większym niż 1.24

Jeżeli spełnisz warunki, to możesz oczekiwać na freebet ze strony bukmachera. BETFAN rozda klientom po 25 złotych w formie bonusu na grę live. Aby ją wykorzystać, warto pamiętać, że minimalny kurs na AKO musi być 2.00. Ta promocja z kolei jest ważna do poniedziałku (21.09). 

betfan bonus na freebety

Warto jednak pamiętać, że to nie wszystko, co przygotował bukmacher. W BETFAN z kodem promocyjnym możecie zgarnąć też inne rzeczy. Jednak najpierw skupmy się na tym, co możecie obstawiać w ten weekend z tymi promocjami. W esporcie dzieje się sporo. Przede wszystkim faza grupowa ESL Pro League dobiega końca, a ostatnie spotkania rozegrają Polacy z x-kom AGO, OG oraz Evil Geniuses. Zagrać można również turniej w Dotę 2 – BTS Pro Series. Z kolei w ramach piłki nożnej do gry wracają dwie wielkie ligi – Bundesliga oraz Serie A. W każdej z nich grają Polacy, a już w pierwszych dniach na boiskach zobaczymy m.in. Roberta Lewandowskiego, którego drużyna zmierzy się z Schalke 04. Jedno jest pewne, kibicom emocji nie będzie brakować!

Na koniec jeszcze przedstawię wam, co możecie zgarnąć w ramach oferty startowej. W BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN zgarniecie:

  • 3000 bonusu od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 14 procent do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze