Aktualnie trwa Turniej Czterech Skoczni, który jest jednym z najbardziej prestiżowych zmagań w ciągu sezonu narciarskiego. Polacy co prawda nie radzą sobie najlepiej w TCS, ale rywalizacja i tak jest zacięta. Na pewno warto oglądać te konkursy, a możesz zwiększyć emocje poprzez obstawianie. BETFAN proponuje Ci bonus o wartości 50 PLN!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij 50 PLN za skoki narciarskie

W sezonie skoków narciarskich obecnie trwa Turniej Czterech Skoczni, w którym biorą udział m.in. Polacy. Nasi rodacy jednak radzą sobie tak słabo, że rozważane jest wycofanie ich z tych rozgrywek. Wszystko przez ostatnie występy. Obecnie najlepszy wynik z naszych rodaków ma Kubacki, który uplasował się dopiero na 28 pozycji. Tuż za TOP 30 jest Wolny, a Żyła, czy Stoch znajdują się na odpowiednio 38 oraz 41 miejscu.

Z całą więc pewnością można stwierdzić, że naszym rodakom nie idzie najlepiej. Zupełnie inaczej jednak sytuacja ma się w przypadku Norwegów. Ci zajmują odpowiednio drugie, trzecie oraz czwarte miejsce w klasyfikacji TCS. Na pierwszej lokacie jest z kolei Kobayashi. Warto oglądać Turniej Czterech Skoczni, ponieważ to są duże emocje. Te możesz dodatkowo zwiększyć poprzez obstawianie, a teraz taką możliwość da Ci BETFAN, który proponuje aż 50 PLN w formie freebetu. Pamiętaj, żeby założyć konto w BETFAN z kodem promocyjnym ZAGRANIE, bo dostaniesz dodatkowe bonusy!

baner betfan

Co więc trzeba zrobić, żeby zgarnąć 50 PLN freebetu od BETFAN? Postępuj według naszej instrukcji, a nie będziesz musiał się niczym martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betfan
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Postaw zakład przez aplikację za dokładnie 99 PLN
  5. Liczy się dowolny sport oraz liga, w tym także Turniej Czterech Skoczni
  6. Kurs minimalny kuponu to 3.00

Freebet 50 PLN otrzymasz po spełnieniu tych warunków. Każdego dnia promocji, czyli w sobotę oraz niedzielę, możesz zgarnąć po jednym takim freebecie. Tym z kolei obstawiasz na live na skoki narciarskie. Musisz to zrobić przez aplikację mobilną od bukmachera. To wszystko co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej akcji!

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze