Freebet 300 zł za gola wybranej drużyny w meczu Lipsk – Leverkusen

Piłkarze Bayeru po strzeleniu gola

W najbliższą sobotę czeka nas hit Bundesligi, a więc rywalizacja RB Lipska z Bayerem Leverkusen. Przy okazji tego starcia znany ze specjalnych promocji Superbet wystosował kolejną okazję do założenia konta! Rejestrując się w Superbet teraz zgarnąć możecie aż 300 PLN bonusu za bramkę wybranej drużyny we wspomnianym meczu. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji w poniższym tekście.

baner promo na Bayer - Lipsk Superbet

Starcie Lipska z Bayerem będzie jednym z większych hitów piłkarskich tego weekendu! Mecz ten możecie obstawić w Superbet na promocyjnych warunkach, bo bukmacher ten ma dla nowych graczy aż 300 PLN za poprawne wskazanie drużyny, która w sobotę trafi do siatki! Wszystkie szczegóły na temat tej promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola Lipska lub Bayeru.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że faworytem tego starcia jest rewelacja tego sezonu, a więc Bayer Leverkusen. Podopieczni Xabiego Alonso pozostają liderem Bundesligi i średnio zdobywają blisko 3 gole na mecz ligowy! Ostatecznie wybór odnośnie drużyny, która strzeli gola, należy oczywiście do Was. Mi pozostało życzyć powodzenia i samych trafionych kuponów w ramach tej promocji!

Powyżej zawarty został skrócony opis promocji bukmacherskiej. Jeżeli masz wątpliwości co do jej warunków, skontaktuj się z nami lub sprawdź pełny regulamin na stronie internetowej Superbet.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze