Ligue 1 wraca wreszcie do polskiej telewizji. CANAL + Sport i ELEVEN SPORTS poinformowali, że uzyskali prawa do transmisji francuskiej ligi. Od kilku lat nie mogliśmy oglądać transmisji w naszym języku, jednak teraz się to zmieni. Oprócz tego można też rywalizację oglądać u bukmacherów, o czym warto pamiętać.

Transmisje Ligue 1 w telewizji i bukmacherów.

Francuska liga wraca powoli na salony. To zdecydowanie najsłabsza liga z TOP 5, ale nie znaczy, że jest nudna. Co prawda dominuje w niej PSG od wielu lat, ale oprócz tej drużyny możemy obserwować też m.in. Lyon. Rywalizacja z całą pewnością jest ciekawa i nic dziwnego, że stacje telewizyjne postanowiły sięgnąć po transmisje. CANAL + postanowiło jednak na cztery kolejne sezony wykupić prawda do francuskiej ligi i przekonać do niej kibiców. 

piłka

Prawa do transmisji ligi zdobyło też ELEVEN SPORTS. Ta obecnie ma prawa m.in. do zmagań we Włoszech, czy Hiszpanii. Jednak oprócz wspomnianych telewizji, spotkania francuskiej ligi można też oglądać u bukmacherów. Ci postawili w końcu na udostępnienie streamów na żywo ze spotkań dla swoich klientów. Taką możliwość mają m.in. STS, Betclic, czy Fortuna, czyli jedne z największych zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Można u nich oglądać spotkania, jeżeli ma się jakiekolwiek środki na koncie lub postawiony kupon w ostatnim czasie. 

U bukmacherów można również zgarnąć bonusy na start. Te dostępne są z naszymi kodami promocyjnymi, a duże pakiety startowe są dostępne m.in. w STS, Betclic, czy właśnie Fortunie. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze