Gdzie oglądać mecz Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej? Czy będzie transmisja w TV? Spotkania towarzyskie będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do kanałów od tej telewizji. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, do którego razem z naszym partnerem Fuksiarzem proponujemy Ci voucher na 30 dni. Więcej o tym piszemy dokładnie niżej!  

baner fuksiarz polsat box go
fot. fuksiarz

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej dzisiaj, gdzie oglądać

Francja do starcia z WKS przystąpi jako faworyt, bo najzwyczajniej w świecie ma o wiele lepszą kadrę. Należy jednak podkreślić, że WKS na papierze to silna ekipa, która może tutaj namieszać w starciu z Trójkolorowymi.

Trzeba jednak pamiętać, że jest to towarzyskie starcie, a to oznacza, że Francuzi nie zagrają na 100 procent swoich możliwości. Mimo wszystko raczej trudno się spodziewać, żeby nie wygrali tej rywalizacji. Jak będzie w rzeczywistości?

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby poznać odpowiedź na pytanie: gdzie oglądać mecz Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej w TV. Jeżeli nie masz Polsat Sport Premium 2 (kanał dostępny w abonamencie sportowym w kablówce), to pamiętaj, że możesz skorzystać z Polsat Box Go, a dokładnie to aplikacji na telewizor od tej platformy. Ta jest dostępna na urządzenia z systemem Smart TV, który jest dodawany do większości nowych urządzeń.

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. W jaki sposób możesz odebrać voucher? To akurat jest bardzo, ale zacznijmy od tego, iż musisz założyć konto u tego operatora:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher i oglądaj mecz Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej

Warto także wspomnieć, że na Zagranie znajdziesz ciekawe typy bukmacherskie, z których możesz skorzystać, jeżeli chcesz zagrać starcie tych ekip i zwiększyć emocje z oglądania!

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej np. na telefonie, czy tablecie, to taką możliwość dostaniesz dzięki aplikacji Polsat Box Go dedykowanej tym urządzeniom. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę.

Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej, to zerknij też na kursy od operatorów. W ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2022 07:03.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu Francja - Wybrzeże Kości Słoniowej?

Spotkanie Francja - WKS będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport Premium 2!

O której Francja zagra z WKS?

Początek starcia Trójkolorowych z WKS zaplanowano na godzinę 21:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze