Francja – Niemcy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.03.2024

Francja - Niemcy gdzie oglądać

Francja – Niemcy: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór odbędą się kolejne spotkania towarzyskie. Najciekawiej tego dnia wygląda starcie wicelidera rankingu FIFA, który podejmie u siebie gospodarzy Euro 2024. Faworytem są Trójkolorowi, ale z pewnością reprezentacja prowadzona przez Juliana Nagelsmanna powalczy o dobry rezultat. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Francja – Niemcy, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Francja – Niemcy na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Francja – Niemcy na żywo? Prawa do najciekawszych spotkań międzynarodowych posiada w naszym kraju między innymi TVP Sport i to właśnie tam należy spodziewać się opisywanego sparingu. Oznacza to, że każdy, kto posiada TV, może zobaczyć najbliższy mecz Francji z Niemcami za darmo. A pojedynek ten odbędzie się w sobotę, 23. marca o 21:00.

Francja – Niemcy gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Francja – Niemcy także będzie dostępny w sieci. Co ciekawe taką możliwość również daje TVP Sport na swojej stronie internetowej, gdzie wystarczy znaleźć ten pojedynek i odpalić transmisję na żywo. Oznacza to, że w tym przypadku również możesz obejrzeć to starcie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Francja
Mar 23, 2024
21:00
Niemcy
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 10:43, 22 marca 2024 10:43.

Gdzie oglądać Francja – Niemcy?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Francja – Niemcy, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku – chociażby nad STS TV czy Fortuna TV. Oferuje oni dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Do tego dochodzi NBA, NHL czy duże turnieje tenisowe rangi ATP oraz WTA, więc z pewnością każdy kibic znajdzie coś dla siebie i co najważniejsze – zupełnie za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze