Francja – Luksemburg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.06.2024

Zawodnicy reprezentacji Francji

Gdzie oglądać mecz Francja – Luksemburg? W środowy wieczór odbędzie się mecz Francji z Luksemburgiem, które będzie starciem towarzyskim. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV lub internecie, zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Francja – Luksemburg, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Francją a Luksemburgiem odbędzie się 5 czerwca 2024 o godzinie 21:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Zdecydowanymi faworytami tej potyczki będą Francuzi, którzy liczą na końcowy tryumf podczas turnieju. W meczu z Luksemburgiem powinni zatem odnieść wysokie zwycięstwo. Jeśli chcesz obejrzeć to starcie w TV, jego transmisja będzie dostępna w Polsat Sport Premium 1.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Francja - Luksemburg
Betfan
1
1,02
X
15,00
2
38,00
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Francja – Luksemburg: transmisja i stream online za darmo

Omawiany mecz możesz obejrzeć też w Polsat Box Go, gdzie dostępne są streamy online wybranych meczów towarzyskich. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia, co możesz oglądać dzięki transmisjom u bukmacherów.

Gdzie oglądać Francja – Luksemburg?

Mecz Francja – Luksemburg możesz obejrzeć w Polsat Box Go. Masz swoje typy na ten mecz i chcesz je obstawić? Skorzystaj z bogatej oferty bukmachera BETFAN. Jeżeli nie zdążyłeś jeszcze założyć tam konta, zrób to z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z potrojenia depozytu. Wpłać minimum 20 PLN na depozyt i odbierz 200% bonusu od tej wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu to 400 PLN! Życzę powodzenia i miłego oglądania meczu! Pamiętaj też, że na Zagranie.com znajdziesz typy na Euro 2024, które rusza już 14 czerwca!

BETFAN bonus 200% banner

Obrazek w tle: fot. Anthony Bibard/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze