Gdzie oglądać mecz Francja – Chorwacja? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go. Jeżeli nie chcesz płacić za abonament, to sprawdź poniższy tekst!

fuksiarz, polsatbox

Francja – Chorwacja, gdzie oglądać

W lidze A Ligi Narodów dojdzie dzisiaj do spotkania Francja – Chorwacja, czyli starcia dwóch średnich, europejskich drużyn, które walczą o pierwsze punkty w tych rozgrywkach. W dywizji B w grupie trzeciej nie było jeszcze żadnego meczu i będzie to pierwsze starcie. Faworytami bukmacherów są zawodnicy Trójkolorowi, ale czy wygrają? Ostatnio nie szło im najlepiej, więc nic dziwnego, że kibice nie do końca są przekonani. Sprawdź, gdzie oglądać starcie Francja – Chorwacja!

Francja – Chorwacja, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Francja – Chorwacja w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Francja – Chorwacja, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Francja – Chorwacja, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

W Fuksiarzu z kodem promocyjnym możesz także odebrać specjalne bonusy bukmacherskie na start i grając razem z nimi zwiększ emocje z oglądania.

Francja – Chorwacja, transmisja online

Transmisja online z meczu Francja – Chorwacja będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które np. są w podróży, a chcą obejrzeć to starcie. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Francja – Chorwacja, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Francja – Chorwacja, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Francja, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie świetny start w Lidze Narodów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:22.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Francja - Chorwacja?

Spotkanie Francji z Chorwacją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Francja zagra z Chorwacją?

Francja zmierzy się z Chorwacją już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze