Bukmacherzy coraz częściej stawiają na grę bez podatku i starają się zwiększać wygrane swoich klientów. Fortuna poszła krok dalej i teraz przedstawia nową funkcjonalność w happy hours. Dzięki niej AKO bonusy zwiększą Wam o 50 procent wygrane, a standardowo będziecie mieli także czternaście procent więcej za grę bez podatku. Zobaczcie, o co chodzi i odbierzcie bonusy z kodem promocyjnym!

Fortuna kod promocyjny – odbierz bonusy na start!

W ostatnim czasie w świecie sportu dzieje się bardzo dużo. Trwa sezon sportów zimowych, za oceanem w NBA rozgrywki trwają w najlepsze, a topowe ligi piłkarskie grają bez przerwy. Emocji jest dużo, a te można dodatkowo zwiększyć obstawiając mecze.

Już wcześniej można było zgarnąć za to dodatkowe wygrane i grać np. bez podatku lub liczyć na AKO boosty. Jednak teraz jeden z bukmacherów postanowił jeszcze bardziej uprościć proces.

AKO BOOST Fortuna

Chodzi o to, że wcześniej zakład z grą bez ryzyka, czy AKO boost trzeba było dodawać samemu na kupony, a teraz system zrobi to sam za Was. Dzięki temu będziecie mogli liczyć nawet na czternaście lub procent więcej (w zależności od promocji) za każdym razem, jak spełnicie warunki kuponu.

Pamiętajcie, że muszą się na nim znaleźć co najmniej trzy zdarzenia i każde z kursem nie mniejszym niż 1.30. Z kolei AKO boost zostanie dodany na kupon, gdzie są pięć lub więcej typów z mnożnikami o wartości minimalnej 1.15. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie liczyć też na pakiet startowy, który da Wam:

  • 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze