Gotowi do gry? W takim razie mamy dla Was newsa o powrocie akcji przygotowanej przez bukmachera Fortuna. Co powiecie na „Fortuna za gole”? Podpowiadamy, że operator zapłaci 1000 zł za każdą strzeloną bramkę w 21. I 22. kolejce 1. Ligi. Zainteresowani? Poniżej wyjaśniamy, o co chodzi w proponowanej ofercie.

Bukmacherski gest w szczytnym celu – dołącz do nas już teraz

Na czym polega nowa oferta „Fortuna za gole”? To niezwykła akcja charytatywna zorganizowana przez legalnego bukmachera Fortuna. Zebrane środki pieniężne zostaną przekazane dla dwójki utalentowanych polskich piłkarzy. Pierwszym z nich jest 24-letni Karol Hodowany, zawodnik Radomiaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Drugim piłkarzem jest Łukasz Derbich, zawodnik Cracovii i Ruchu Chorzów, u którego lekarze wykryli przewlekłą chorobę nerek. Gotówka zebrana w czasie trwania akcji pozwoli im na kontynuowanie leczenia i rehabilitację.

Warto zauważyć, że to nie pierwszy raz, kiedy bukmacher Fortuna organizuje akcję charytatywną mającą wesprzeć dotkniętych losem sportowców i dzieci. W zeszłym roku operator przeznaczył prawie 40 000 złotych na Fundację Dziecięca Fantazja. Kolejna pula trafiła do Stowarzyszenia Wiosna, która otrzymała 50 000 złotych. Tak samo było w przypadku Antosia Faberskiego, wówczas Fortuna przekazała na jego rzecz kolejne 50 000 złotych.

Jesteś fanem sportu?

W takim razie zapraszamy do skorzystania ze specjalnego kodu promocyjnego przygotowanego przez ekipę Zagranie.com dla swoich czytelników. Dzięki niemu uzyskasz dodatkowe 1145 zł na obstawianie zakładów bukmacherskich. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij link – Fortuna kod promocyjny.

fortuna za gole

Autor zdjęcia: zimmytws / www.shutterstock.com