Bukmacher Fortuna w lipcu 2018 roku został sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi. Umowa została podpisana na trzy lata, dlatego też przed rozpoczęciem nowych rozgrywek trzeba zadbać o odpowiedni marketing. Firma zdecydowała się na kampanię outdoorową.

Bukmacher Fortuna z nową kampanią!

Zainteresowanie meczami 1. ligi stale wzrasta. Od pewnego czasu rozgrywki te są odpowiednio opakowane, pokazywane przez Polsat Sport, a do tego wspierane przez solidne firmy. Fortuna została sponsorem tytularnym latem ubiegłego roku, przejmując pałeczkę od Nice Polska Sp. z o.o.

Obecny sezon powoli dobiega końca. Można powiedzieć, że okazał się sukcesem, ponieważ dało się zauważyć rozwój klubów, a także większą profesjonalizację.

Na początku rozgrywek Fortuna postawiła na marketing za pośrednictwem telewizyjnego spotu, który miał na celu promowanie rozgrywek. Tym razem firma dosłownie i w przenośni wyszła do kibiców.

fortuna bukmacherCzeski operator zorganizował kampanię outdoorową, którą można podziwiać w większości miast, gdzie odbywają się te rozgrywki. Megaboardy reklamowe zostały umieszczone w najbardziej popularnych strefach, aby na stale zagościć w świadomości mieszkańców.

Opinie o współpracy sponsorskiej Fortuny z rozgrywkami 1. ligi są pozytywne, dlatego można się spodziewać, że w kolejnych latach kluby będą się dalej rozwijać, a poziom rozgrywek pójdzie do góry.