Fortuna wprowadziła konto tymczasowe – szybką rejestrację

szybka rejestracja w Fortunie

Darmowa rejestracja na stronie Fortuny zajmuje teraz niecałą minutę! Aby założyć konto tymczasowe umożliwiające zawieranie zakładów bukmacherskich, wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe i dokonać rejestracji na komputerze lub telefonie.

Skorzystaj z Fortuna bonus i zyskaj dodatkowe środki pieniężne na dobry początek gry!

szybka rejestracja w Fortunie

Szybka rejestracja w Fortunie – jak założyć konto tymczasowe?

Legalny bukmacher Fortuna dołączył do grona operatorów, którzy umożliwiają założenie konta bez konieczności przesyłania skanów dowodu tożsamości. W tej chwili nie musisz podawać wszystkich wymaganych do tej pory informacji o sobie, aby cieszyć się możliwością skorzystania z oferty na wydarzenia sportowe.

Od posiadania konta bukmacherskiego dzieli Cię tylko prosty formularz rejestracyjny. Termin jego ważności wynosi 28 dni. Po upływie tego czasu należy ostatecznie przekształcić konto tymczasowe w stałe. Jak należy to zrobić? Wystarczy przesłać zdjęcie dowodu osobistego, ustawić limity gry, a także uzupełnić wymagane dane.

Dlaczego warto przekształcić konto tymczasowe w stałe? Ponieważ dostęp do wykorzystania bonusu powitalnego (zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od depozytu) ma wyłącznie gracz posiadający konto stałe.

Jedynym ograniczeniem konta tymczasowego jest limit wysokości wygranych. W Fortunie wynosi on 2279,99 zł. Kwota maksymalnego depozytu na iKoncie to 5000 zł. Jedyną wadą takiego konta jest brak możliwości wypłaty wygranych środków pieniężnych, jednak nie powinno to nikogo dziwić – niepodanie numeru konta bankowego uniemożliwia przelew środków i zweryfikowanie zgodności naszych danych osobowych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze